NTV yayın ihalesine giriyor!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
NTV, Aralık ayı sonunda yapılması planlanan yayın ihalesine girmeye hazırlanıyor. Türkiye Futbol Federasyonu tarafından hazırlanan yayın ihalesi şartnamesi Türk Telekom, Digitürk ve D-Smart’ın yanı sıra NTV’ye de gönderildi.

Habertürk Gazetesi’nden Tahir Kum’un haberine göre, “NTV’nin B paketi olan açık kanal haklarına talip olması bekleniyor.”

NTV‘nin talip olduğu B paketinde ise, Bank Asya 1.Lig maçlarının naklen yayınları ile Süper Lig maçlarının (15’er dakikalık) geniş özetleri bulunuyor.

KAYNAK

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
Keşke direk Süper Lig naklen yayınlarını alsalar.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
NTV decoder işleriyle uğraşamaz şimdi. NTV Spor daha yeni yeni ayakta durmaya çalışıyor. Bundan sonraki ihaleye belki girerler.

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
NTV decoder işleriyle uğraşamaz şimdi. NTV Spor daha yeni yeni ayakta durmaya çalışıyor. Bundan sonraki ihaleye belki girerler.

Decoder işleriyle uğraşmasınlar zaten şifresiz versinler :) NTV Spor yeni yeni değil bence spor kanalları arasında lider.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Hiçbir ülkede yayınları şifresiz vermezler. Eskidendi şifresiz olaylar. Şimdi futbol büyük bir endüstri oldu. Şifreli yayın da bunun bir parçası tabi.

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
Hiçbir ülkede yayınları şifresiz vermezler. Eskidendi şifresiz olaylar. Şimdi futbol büyük bir endüstri oldu. Şifreli yayın da bunun bir parçası tabi.

Haklısın benim ki sadece bir hayal :)

snow fox

Profesör
Reaksiyon puanı
13
trt veriyordu zaten geniş özetleri gerek yok :)

selcukspecial

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ihaleye girip okadar para verdikten sonra bunun karşığını almak isteyecekler doğal olarak yayın hakkını almış olsalar bile seyircilerinden ücret almadan bu yayını izletmezler

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
TRT geçen ihalede özetleri almıştı çünkü. Şimdiki ihalede alacağı ne malum? :)

QaFeİN

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Şu UEFA Yıda Ulusal Kanallardan Biri Temelli Alsa

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
oh be. kurtulucaz trt ve stadyumdan. ben zaten maç biter bitmez ntv neya ntvspora geçiyordum. sadece geniş özet için trt yi açıyordum. artık hiç açmam. ne ömer üründülde, ne de hakan şükürde yorumculuk var. orda bir mehmet demirkol vardı, o da ayrıldı.

erdemildiz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence ihaleyi D-Smart alır.Ne de olsa arkasında Aydın DOĞAN var

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Bence ihaleyi D-Smart alır.Ne de olsa arkasında Aydın DOĞAN var

Digiturk'te o kadar müşteriyi kaybetmek istemez zaten ihale Digiturk ile D-Smart arasında geçecek.

Ama konu ile ilgili olarakta NTV'nin geniş özetleri almasını isterdim çünkü TRT bu işi beceremiyor.

DogukanDogu

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Futbol endüstri olduğu için holiganlık var.Keşke her şey SPOR için olsa, amatör olsa.Maçlar şifresiz olsa....