Nova 5t mı p40 lite mi

Youtube dolaylı yollarla da olsa inmiyor demiyorum fakat uygulamanın optimizasyonu bulunmadığı için çoğunlukla sorunlar yaşanıyor.

En kolay örneği Hakkı Alkan'ın yaptığı Mate 30 Pro videosunda görebilirseniz. Youtube kurulmuş fakat açılamıyordu.
Ya ben nova 5t şarj kapasitesi düşük diye sevmiyom bende general Mobile var şarj kapasitesi hemen hemen aynı ben kendi telefonumdan nefret ediyom nova 5t şarj gideri nasıl mesela ben pubg oynuyon 1,5 saatte 100 pil nova 5t aynı olursa çok sinir olurumyani nova 5t pubg kaç saatte bitiyo

DKN NZY

Rektör
Ya ben nova 5t şarj kapasitesi düşük diye sevmiyom bende general Mobile var şarj kapasitesi hemen hemen aynı ben kendi telefonumdan nefret ediyom nova 5t şarj gideri nasıl mesela ben pubg oynuyon 1,5 saatte 100 pil nova 5t aynı olursa çok sinir olurumyani nova 5t pubg kaç saatte bitiyo
Oyumda çoğu cihaz fazla güç harcar

7nm işlemcili ve 22.5W şarj desteğine sahip cihaz için 3750mAh batarya rahatlıkla yeter diyebilirim.