Soru Nothing markası hakkında ne düşünüyorsunuz?

aşkınyolcusu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,615
Dostum dediğim şeyi niye anlamıyorsun. Cihazlar bilerek kasıtlı olarak yeni telefona geçilsin diye yavaşlatılmadı. Pil sağlığı yüzde 70 altına inen telefonların pil ömrünü uzatmak için yapılmış bir uygulama. Telefonun pilini değiştirdiğin an performansı eski haline dönüyordu. Burada çok da mantıksız bir şey yok. Mahkeme bunun için değil, bu kararı kullanıcının vermesi gerektiği için Apple’ı haksız buldu. Yani olay Apple’ın yaptığı şey değil bunu kullanıcıya dayatmasıydı.
Hocam sizden de özür dilerim, o gün ruh halimde bir tuhaflık var, saçma konulardan tartışma yarattım, özür dilerim haklısınız zaten.

Ctrl+aLT+Del

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Dediğiniz gibi malzeme kalitesi, kamerası ve tasarımı (göreceli olabilir) çok iyi. Halihazırda kullanıyorum, sorusu olan sorabilir :)
Parça bulunabilirliği ne durumda internette hiç parça bulamadım bir yeri kırılsa napcaz ben de almayı düşünüyorum endişem bu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam, kamerada bazen sorun oluyor. Instagram da görmüştüm.
Yaklaştırma yaptığınızda, geç netleme oluyor.
Dediğiniz bulanıklık ise bnim a23 de aynısını yapıyor yaklaşınca bi bulanık oluyor görüntü ya düzeliyor ya düzelmiyor.

Fiyat politikası kötü ve yeni. İr marka şuanlık güvencim yok
ir marka?

Son düzenleme:

vigilantemre

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,939
Parça bulunabilirliği ne durumda internette hiç parça bulamadım bir yeri kırılsa napcaz ben de almayı düşünüyorum endişem bu.
Bunun yedek parçası biraz zor bulunur hocam ama garanti süresince (belki sonrasında da) yardımcı olurlar, evofone bakıyor zaten, bu konuda güvenilir. Alacaksanız Nothing Phone 3'ü beklemenizi öneririm, seneye ben de ona geçmeyi düşünüyorum nasip olursa.

Ctrl+aLT+Del

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bunun yedek parçası biraz zor bulunur hocam ama garanti süresince (belki sonrasında da) yardımcı olurlar, evofone bakıyor zaten, bu konuda güvenilir. Alacaksanız Nothing Phone 3'ü beklemenizi öneririm, seneye ben de ona geçmeyi düşünüyorum nasip olursa.
O pahalı olur da acaba burada hiç yok mudur bi tamir ettiren nasıl yaptırıyorlar bi öğrenebilsek keşke

vigilantemre

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,939
Bugüne kadar bir sorun yaşamadım, aşırı nemli ortamda da kullandım, göğüs mesafesinden yere düştüğü de oldu kaç defa, sağlam çıktı çok şükür (kılıfla kullanıyorum, ekranda temperli cam yok)

LuiLibero

Asistan
Reaksiyon puanı
265
Markayı biliyorum ama telefonu kullanan hiç görmedim hiçbir modelinide bilmiyorum. Kulaklıkları iyiydi ama sanırsam.

draktepe

Asistan
Reaksiyon puanı
148
Nothing telefonlar bildiğiniz fiyat performans ürünü diye nitelendirilebilecek cihazlardandır. 1 ve 2 serisini kullanma şansım oldu. Deneyim olarak saf androide yakın bir konforu var. Arayüzde kendi apkları çok hoş görünüyor. Noktalı temalı widgetler ve aodler çok şık. Arka aydınlatmaları ve şeffaf görüntü çok hoş duruyor. Telefon elde iken premium hissiyatı vermiyor sadece. Yanında verilen kulaklıklar samsung buds pro serisi kadar iyi olmasa da fena değil. Oyun oynamadığım için ısınma ve zorlu performans hakkında yorum yapamayacağım. Alınabilecek bir cihaz olduğu kanaatindeyim. Ama nothing 1 den ziyade 2. seri daha mantıklı olur. Ülkemizde yaygın teknomarketlerde (sabancının sahibi olduğu) ve yaygın normal süpermarketlede ( koç un sahip olduğu) uygun fiyata satılıyor.

Ctrl+aLT+Del

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Nothing telefonlar bildiğiniz fiyat performans ürünü diye nitelendirilebilecek cihazlardandır. 1 ve 2 serisini kullanma şansım oldu. Deneyim olarak saf androide yakın bir konforu var. Arayüzde kendi apkları çok hoş görünüyor. Noktalı temalı widgetler ve aodler çok şık. Arka aydınlatmaları ve şeffaf görüntü çok hoş duruyor. Telefon elde iken premium hissiyatı vermiyor sadece. Yanında verilen kulaklıklar samsung buds pro serisi kadar iyi olmasa da fena değil. Oyun oynamadığım için ısınma ve zorlu performans hakkında yorum yapamayacağım. Alınabilecek bir cihaz olduğu kanaatindeyim. Ama nothing 1 den ziyade 2. seri daha mantıklı olur. Ülkemizde yaygın teknomarketlerde (sabancının sahibi olduğu) ve yaygın normal süpermarketlede ( koç un sahip olduğu) uygun fiyata satılıyor.
Yanında kulaklık gelmiyor ki

draktepe

Asistan
Reaksiyon puanı
148
Yurtiçi yaklaşık 3 ay önce, sınırlı bir süre kampanyadaydı.
Ek olarak nothing 1 de fiyatına göre hala iyi durumda

Son düzenleme:

wittroc

44
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
11,174
Android'in Apple ı diyorlar ama bilmiyorum, sadece teknosada 1 i inceledim, cidden malzeme kalitesi çok iyi kamerasıda öyle.
Ben ve sanıyorum ki birçok kişinin gözünde Android'in Apple'ı OnePlus'tır.