Notebook ve laptop ticareti yapmak

Bu konuyu okuyanlar

siyahgiyenadam

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar kendime göre belirlediğim bir sistem var. Bu 3 aşamadan oluşuyor diğer ikisi bildiğim şeyler tek bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Gereken sistemi kurmak için 15 adet laptop ve notebook bulmam gerekli ilk başta bu PC'ler 400-1000TL arası olabilir 15 adet olduğunda kendi sistemimi kurayacağım (kendimce sanaldan uğraştığım işler) zaten yine PC almaya devam edeceğim. Bu arada ikinci el sitelerde bu 15 adet PC'leri satacağım. Elime geçtikce hangisini isterseler artık yeni aldıklarımıda eskilerinin yerine koymayı düşünüyorum. Örneğin bir tanesini 600 TL aldım 3 hafta bir ay beklerim. O sorun değil amacım bunları biraz fazlasına satmak 800 750 falan olabilir profilimde 15 adet ürün olacak. Sattıklarım falan insanlar görüp bir nebze güvenleri artabilir diye düşünüyorum. Sizce böyle bir şey mümkün mü? Nasıl yapabilirim ucuzdan alıp pahalıya satmayı?

Hangi bilgisayarları tercih etmeliyim PUBG LOL tarzı oyunları açan laptoplar gider mi? Özellikleri böyle fiyatı böyle olsa iyi olur diye söylerseniz iyi olur :)
notebook ve laptop arasındaki incelikleri de söyler misiniz notebooklar oyunlarda pek elverişli değil galiba.

Şimdiden teşekkür ediyorum

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Yapılabilir ama 400 1000 tl arası laptoplar pubg açmaz bu fiyat bandındaki cihazlar internet için film video seyretmek için kullanılabilir..