Notebook soğutucu tavsiye

hangisi

• Kullanılan toplam oy
    8

BardanAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Fiyatları ne kdar gözükmüyorda? Bende düşünüyorum

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
ne alırsan 20 lira :D

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
İşin sırrı senin laptop Eray. Laptopun altına bak fan nerde ona göre alacaksın. Fanın ve hava girişleri ile yer tutmazsa boşa almış olursun.

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
ne yapsanda ısınacak :D 3 ü alda usb portun artsın :D

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
İşin sırrı senin laptop Eray. Laptopun altına bak fan nerde ona göre alacaksın. Fanın ve hava girişleri ile yer tutmazsa boşa almış olursun.

üst tarafta.. en çok ısınan yerde üst kısım zaten..
ilk ürün alüminyum ama fan kısmı altta kalıyor ..
şu an soğutmayı vantilatörle yapıyorum zaten :D (şekil A)
çağ atlamak lazım azcık :D

exantric

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Bende bak bu üründen var vakum görevi görür stand olarak kullanmayacaksan bunu satayım sana =) fan çıkışına tak emsin tüm havayı 2 tane almıştım sıfır kutusunda ürün,
notebookunun fan delikleri altındamı yanındamı önemli olan o eğer benim samsung notebook gibi yan taraftaysa bu gösterdiğin ürünler stand görevinden başka bir iş görmez ;)
Ekli dosyayı görüntüle 5694
Ekli dosyayı görüntüle 5695
Ekli dosyayı görüntüle 5697
Ekli dosyayı görüntüle 5698

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
Bende bak bu üründen var vakum görevi görür stand olarak kullanmayacaksan bunu satayım sana =) fan çıkışına tak emsin tüm havayı 2 tane almıştım sıfır kutusunda ürün,
notebookunun fan delikleri altındamı yanındamı önemli olan o eğer benim samsung notebook gibi yan taraftaysa bu gösterdiğin ürünler stand görevinden başka bir iş görmez ;)

benim pc de fan girişleri yandan ve alttan , çıkışı ise resimde verdiğin acer gibi arkadan..
çok işe yarıyormu o ürün.. benim pc yaşlandı artık fanı verimsiz çalışıyor. tahminen fan kanalları tıkanmıştır. bu ürün verimli çalışırmı?

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Dün teknosada acayip acayip soğutucular gördüm, hatta ayaklı soğutucu bile vardı ama biraz pahalıydı:)Çoğunda tek fan vardı ortada kocaman bitane:)

hüzün_

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
503
konu ilgili yere taşındı

ahmetfx

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Ben ACER 5920G bilgisayarım için Cooler Master Notepal Infinite Notebook Soğutucu aldım fakat USB portlarından başka bir faydasını göremedim. 90mm lik fana sahip, internetteki incelemeler 17 dereceye kadar etikili olduğunu yazmışlar fakat ACER için geçerli değil. Çünkü fanı ortada, bilgisayarın hava çıkışları ise solda ve arkada...

Cooler Master Notepal Infinite Notebook Soğutucu

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
eray bende kullanıyorum ama pek bir faydası yok demedi deme :)

Not: ikinci ürünü ben kullanıyorum 2 senedir.

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
eray bende kullanıyorum ama pek bir faydası yok demedi deme :)

vantilatör işe yarıyor ama :D
bnm notebookta alttan hava akışını sağlayınca ısınma sorunu azalıyor..
yrn almayı düşünüyorum bakalım işe yarayacakmı :)

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
ters köşe yapıp
dün gece bitenekadarda işi bitirdim :D
10 liralık indirim kupanum vardı + 1 lirada kumbara indirimi olunca ucuzada geldi ..
hem fanın yerini istediğin şekilde değiştirilmesi ve tamamen alüminyum olması tercih sebebi yaptı kendisini :)

5831_1.jpg

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Hayırlı olsun güle güle kullan ama boşa aldın benim gibi eray üstad 3-4 derece için para verilmez..:D

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
bi gelsin , değerledirmesini yaparız :p

exantric

Doçent
Reaksiyon puanı
9
benim pc de fan girişleri yandan ve alttan , çıkışı ise resimde verdiğin acer gibi arkadan..
çok işe yarıyormu o ürün.. benim pc yaşlandı artık fanı verimsiz çalışıyor. tahminen fan kanalları tıkanmıştır. bu ürün verimli çalışırmı?
Hocam benim pc çok fazla ısınmıyor ben genelde oyun oynarken kullanıyorum ve fark yapıyor en azından hava akışını daha iyi sağlıyor

EraBrown

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Kardesim eger amac sadece sogutmak ise, Bitenekadar.com'dan 9 tl 'ye aldim bi tane gayet guzel. Ama monitoru yukseltip ayri bir klavye ile kullanicaksan kalitelilerini al derim. Ama genel olarak cok bi faydasi olmadigi gibi cok tasinabilir degiller, gurultu yapiyorlar, masan tozlu ise masandaki tozu fanlara itiyorlar. Kullanmadan once antistatik sprey ile heryerini bi sil.

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
5831_1.jpg

ürün geldi..
tamamen alüminyum.. 2 şekilde kullanabiliyorsun. hem resimdeki gibi.. hemde çevirip daha alçak şekilde kullanılabiliyor..
iyi hoş güzelde
fan çok az üflüyor , ona bi modifiye şart :D

sthonour

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

ben almayı düşünebilirm bu ürünü..benimkiler yanda ve internette aradım yandakilere etki eden bulamadım:) bildiğiniz varsa tavsiyelerinizi de beklerim..

kowalskii

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Ben bu ürünü kullanıyorum. Normalde çok sıcak olması gerekirken fan çalıştığında bilgisayarın altı buz gibi oluyor hala oyunda olmama ve fan sıcak üflüyor olmasına rağmen. Çok memnu kaldım sessiz ve işini iyi yapıyor. Teknosa da 30 TL ye almıştım

Vatan bilgisayar sayfası

logitech-stand.jpg

29484_buyuk.jpg

bs48751n01.jpg

vbektas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cooler master u2 yada u3 ( fanlar miknatislidir nereye koyman gerektigine sen karar verebiliyorsun)

Fearlees

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ters köşe yapıp
dün gece bitenekadarda işi bitirdim :D
10 liralık indirim kupanum vardı + 1 lirada kumbara indirimi olunca ucuzada geldi ..
hem fanın yerini istediğin şekilde değiştirilmesi ve tamamen alüminyum olması tercih sebebi yaptı kendisini :)

5831_1.jpg
bunun markası numarası falan nedir?

muhammedyakup

Doçent
Reaksiyon puanı
4
fan alacaksanız eğer 5v olanlardan almayın size tavsiyem 30 40 lira vermeye gerek yok 12vluk dc brushless fanlardan alın elektronikçilerden birde adaptör alın komütatörlü dayayın 12v u buz gibi olsun laptop ben öyle kullanıyorum gayet memnunum :D adaptör 7-8 tl fanda 7 tl