Öneri Notebook Önerisi

techsavvy32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Merhabalar öncelikle üniversiteye bu sene geçeceğim ancak bir bilgisayara ihtiyacım var. 35 bin TL'ye kadar bütçem var. Oyun oynayabileceğim, derslerimde sorun yaşamayacağım kısacası beni üzmeyecek bir bilgisayar istiyorum. Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim

techsavvy32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Merhabalar öncelikle üniversiteye bu sene geçeceğim ancak bir bilgisayara ihtiyacım var. 35 bin TL'ye kadar bütçem var. Oyun oynayabileceğim, derslerimde sorun yaşamayacağım kısacası beni üzmeyecek bir bilgisayar istiyorum. Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim
Hocalarım Acer Nitro 5 modeli için ne dersiniz?

techsavvy32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Önerdiğiniz ürünler gayet güzel hocam teşekkür ederim peşin fiyatına 6 taksit muhabbetinden ötürü Teknosa'ya yanaşacağım gibi Acer nitro aldığım bir durumda pişman olur muyum?

ozciceky

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,771
Ben şu ana kadar 2 adet acer nitro ve bir adet acer swift bilgisayar kullandım. Hepsinden de çok memnun kaldım. Ama elektronik biraz da şans işi.

Genelde acer nitrolarada biri boş iki adet m2 ssd slot oluyor ve bir adet de sata harddisk için boş yuva oluyor. Eğer değişiklik yapmadılarsa hala da öyledir. Üreticinin web sitesinden de kontrol edebilirsiniz.

gerçi hepsiburada'da da peşin fiyatına 6 taksit var :)

aKuu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Hocalarım Acer Nitro 5 modeli için ne dersiniz?

İşlemci farkıyla attığım daha üstün. dediğim gibi, bu fiyata muadili yok.