Note2 güncelleme hakkında yardım

Bu konuyu okuyanlar

Rapap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben yeni note 2 aldım 2.el 4.1.2 sürümü. Bildiğim kadarıyla 4.3 çıktı Güncelle dedğimde "cihazınız modifiye edildi.yazılım güncellemesi mevcut değil" diyor. anladığım kadarıyla klon imei çünkü farklı model görünüyo imei sorgulamada.

ana bant sürümü:N7100XXDLK7
yapım numarası : JZO54K.N7100XXDMC3
arab emirates yazıyor bide

ben daha önce hep iphone kullandımda bunu nasıl 4.3 e güncelleyebilirim.güncellemeden sonra imei problemi vs cıkarmı açıklayabilirseniz sevinirim.teşekkürler

Rapap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başka bi romdan yükleyemezmiyim ? Orjinal sızdı gibi yazılar gördümde.
Birde yapım numarasına göre güncelleniyor sanırım bu neye göre oluyo. Farklı numaralara göre güncellemeler var? Türkiyeye çıksa bile yükleyemezmiyim ben arab emirates olarak göründüğü için?

Dea

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Türkiyeye Daha 4.3 Güncellemesini Vermediler Kullandığın Operatörün Websitesine Girersen Telefonun Ne Olduğu Gözükücektir Eğer Klon İmeise Güncelledikten Sonra Şebeke Sorunu Yaşayabilirsin

Rapap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türkiyeye Daha 4.3 Güncellemesini Vermediler Kullandığın Operatörün Websitesine Girersen Telefonun Ne Olduğu Gözükücektir Eğer Klon İmeise Güncelledikten Sonra Şebeke Sorunu Yaşayabilirsin
İmei sorgulama yapınca eski model bir samsung telefon görünüyor. Eger normal güncellemeden sonra problem çıkcaksa geri vericemde

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Başka telefonun IMEI si kayıtlı ise yine sıkıntı yaşarsınız.

Dea

Profesör
Reaksiyon puanı
35
İmei sorgulama yapınca eski model bir samsung telefon görünüyor. Eger normal güncellemeden sonra problem çıkcaksa geri vericemde
Bence Direk Geri Ver Hiç Uğraşıp Başını Ağrıtma

Son mesajlar