Note 6 yerine Note 7 geliyor!

Duydum ki iphone ile aynı sayıda gitsin diye ve sayısı yüksek olan daha iyi olur algısı olduğu için note serisinde değişikliğe gidilecekmiş. Bu konuyu biliyorsunuzdur zatende benim söylemek istediğim bence Note 4 edge Note 5 Olsun note 5 note 6 olsun yazılım güncellemesiyle açılış ekranına Note 6 eklensin sorun olmasın

Sercan40

Profesör
Kutular nolacak? Dışı note 5 içi note 6 :)

maxresdefault.jpg

scorpion

Rektör
Yasaklı
Bunun sebebinin iphone 7 oldugu söyleniyor.. Samsung'un bu yüzden direkt Note 7'ye gecis yapacagi belirtilmis.

Sercan40

Profesör
Aslında Samsungun note 6 yı çıkarması lazımdı seneye iphone 7s de kalacak bu sefer samsung note 8 çıkartacak...Ne yani öne geçtim diyerek ergen gibi sevinecekler mi...Çizgini niye bozuyosun ki :) İphone 7 için böle bi karar aldılarsa gerçekten komedi...

scorpion

Rektör
Yasaklı
Aslında Samsungun note 6 yı çıkarması lazımdı seneye iphone 7s de kalacak bu sefer samsung note 8 çıkartacak...Ne yani öne geçtim diyerek ergen gibi sevinecekler mi...Çizgini niye bozuyosun ki :) İphone 7 için böle bi karar aldılarsa gerçekten komedi...

Rekabet önemli. Samsung böyle yaparak kendine daha cok müsteri cekecektir.

Sercan40

Profesör
Bence samsung çok telefon üretmekten ne yapacağını şaşırır olmuş :) Tamam rekabet etsin ama ismini değiştirerek olmamalı...

Aynen haklısın ama halkın üstünde sayısı çok olan daha iyi bi algısı varmış. O zaman Lg V10 en iyi telefon olurdu