Note 5 sarj süresi yardim

Bu konuyu okuyanlar

srknbrbr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Screenshot_20160402-155652.png
IMG-20160402-WA0001.jpg

srknbrbr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar kafayi yicem birisi bana yardim etsin telefonu iki kere garantiye gonderdim yine ayni.....30 saat kullanim suresi yazan eşimin cihazi benimkide üsteki anorlmal bi durum yokmu ortada.benim telin sarji cok cabuk bitiyor.telefondada hic birsey yok uygulama falan.servis ekran sarj modulunu degisti ikinci gisinde kit değisti yazilim atildi yine ayni.telefon uyku modundaykende internet falan hersey kapaliykende sarji ucup gidiyor...servis yapamadi iki kere gonderdim.esimle ayni sarj aletini kullaniyoruz;(yardim ci olun bana

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Bir kaç kez aynı sorundan dolayı servise giden cihazlarda değişim isteme hakkınız oluyor ama kaç defa gönderdikten sonra oluyor onu bilmiyorum...Sanırım 3 yada 4 olması lazım...Bi araştırın eğer hakkınız varsa tekrar gönderin...

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Arkadaşlar kafayi yicem birisi bana yardim etsin telefonu iki kere garantiye gonderdim yine ayni.....30 saat kullanim suresi yazan eşimin cihazi benimkide üsteki anorlmal bi durum yokmu ortada.benim telin sarji cok cabuk bitiyor.telefondada hic birsey yok uygulama falan.servis ekran sarj modulunu degisti ikinci gisinde kit değisti yazilim atildi yine ayni.telefon uyku modundaykende internet falan hersey kapaliykende sarji ucup gidiyor...servis yapamadi iki kere gonderdim.esimle ayni sarj aletini kullaniyoruz;(yardim ci olun bana

Merhaba,

Ordaki gosteren degere cok takilmayin. Siz kullanirken aldiginiz ekran suresine bakin. Eger esinizinkine kiyasla cok az gidiyor ise pili tekrar servise gonderin.

Cozum:

Bu kadar cihazi servise gondermenize ragmen hala bir duzelme yoksa tek care cihazin degisimi. Daha onceki gonderdiginiz servis formlarida elinizde duyor ise; bir cihaz 1 yil icinde ayni arizadan dolayi 3 kez servise giderse 4. Seferde degisim talep edilebilir. Eger 3 kez gonderdiyseniz ilce tuketici hakem heyetine basvurun ve cihazin degisimi icin ne yapmaniz gerektigini ogrenin. Ugrasmayin tamirle falan.

srknbrbr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Suanda telefon bende 2 adet ariza kağidi elimde mevcut pazartesi tekrar gondericem.ve değisim talep edicem.çunku anormal bi durum bu.kit degistiler.ekran sarj modulu degistiler ikinci seferde yazilim falan hala ayni cihaz.insallah degisirler dediginiz gibi sesin cikmazssa ilgileniyorlar.samsungada mail attim.rezil herifler