Note 5 mi z5 mi

abdurrahmang

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar kararsiz kaldim not 5 titanium silver mi z5 beyaz mi nedenleriyle birlikte aciklarsaniz sevinirim

soul4p

Asistan
Reaksiyon puanı
4
kişisel yorum yapmak için iki cihazı da kullanmış olmak gerek. onun dışında herkes kullandığı cihazı önerecektir..

Tekno Elma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bence git biparakende mağzasında 2 telefonuda dene hangisine daha çok ısınırsan onu al sonuçta sen kullanacaksın

abdurrahmang

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İkisinide denedim ama karar veremedigim bi kac sey var ben fotografla ilgiliyim fotograf kalitesi onemli ayrica fotograflaro duzenlerken ekran kalitesi de onemli. Bu kameralarin temelini sony nin olusturdugunu biliyoruz . o yuzden z5 in kamerasinin daha iyi olacagini dusunuyorum ama ekran kalitesi bakimindan note 5 2k oled ekranla cok daha iyi . birde cogu yerde note 5 i z5 premium la karsilastiriyolar . o yuzden karar veremedim

Sh3kiL

Profesör
Reaksiyon puanı
138
ıkıside güzel ben inceledim note5 aldım z5 alsanda pişman olman bence

Sh3kiL

Profesör
Reaksiyon puanı
138
Hangi rengini kullaniyosun titanyum gri cok guzel ama cok yaygin degil
sole soylim beyaz parmak izi belli olmayan model mavi sarıda ıyı biraz parmak izi kalıyor kılıfsız kullanırsan benımkı mavi tıtan ben aldıgımda yoktu ama cok ıyı gözüjüyor olsa alabılırdım.

kocadag43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ben note 5 gri aldım muhteşem telefon bütün özellikleri üst düzey eski samsung yazılımı kasa kalitesi yok

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Merhabalar:

Oncelikle sıklıkla sorulan bir soru. Ama sizin en azindan beklentileriniz belli. Fotograf kalitesine onem veriyorsunuz ve duzenlemeye.

Soylediginiz gibi bu mobil cihazlarin donanim olarak temelinde sony var. Fakat sony bu isi yazimsal olarak destekleyemedi. Kamera yaziliminda hep birtakim sorunlar olustu.

Sony z5 modelinde bu sorunlarin cogunu ortadan kaldirdi. Oldukca basarili bir ekran deneyimi sunuyor suan. Buda kullanicilari oldukca memnun ediyor. Fakat 4/4 luk degil. Ornegin z5 otomatik cekim modunda cektigi fotolar manual modda cekilmislerden kotu. Bu bir eksi. Cunku cogu kullanici manual ayarlar ile uzun uzun ugrasmiyor. Herkes otomatik modda cekiyor. Bir kamera konusindaki bir digr eksi optik imaj sabitleyici olmamasi.

Samsung note 5 gerek optik imqj sabitleyici olsun gerek kamera uygulamasinin basarili calismasi olsun kesinlikle sony z5 ten daha iyi fotolar cekiyor. Bunu net bir sekilde ifade edebilirim. Ekran deneyimide sony.den cok daha.iyi. Bu gibi seyler sizin icin onemliyse kesinlikle samsung note 5 oneririm. Ayrica note 5 in islemcisi z5 inkinden daha performansli daha serin calisiyor buda donanimsal olarak bir arti dahq kazandiri note 5 e.

abdurrahmang

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar:

Oncelikle sıklıkla sorulan bir soru. Ama sizin en azindan beklentileriniz belli. Fotograf kalitesine onem veriyorsunuz ve duzenlemeye.

Soylediginiz gibi bu mobil cihazlarin donanim olarak temelinde sony var. Fakat sony bu isi yazimsal olarak destekleyemedi. Kamera yaziliminda hep birtakim sorunlar olustu.

Sony z5 modelinde bu sorunlarin cogunu ortadan kaldirdi. Oldukca basarili bir ekran deneyimi sunuyor suan. Buda kullanicilari oldukca memnun ediyor. Fakat 4/4 luk degil. Ornegin z5 otomatik cekim modunda cektigi fotolar manual modda cekilmislerden kotu. Bu bir eksi. Cunku cogu kullanici manual ayarlar ile uzun uzun ugrasmiyor. Herkes otomatik modda cekiyor. Bir kamera konusindaki bir digr eksi optik imaj sabitleyici olmamasi.

Samsung note 5 gerek optik imqj sabitleyici olsun gerek kamera uygulamasinin basarili calismasi olsun kesinlikle sony z5 ten daha iyi fotolar cekiyor. Bunu net bir sekilde ifade edebilirim. Ekran deneyimide sony.den cok daha.iyi. Bu gibi seyler sizin icin onemliyse kesinlikle samsung note 5 oneririm. Ayrica note 5 in islemcisi z5 inkinden daha performansli daha serin calisiyor buda donanimsal olarak bir arti dahq kazandiri note 5 e.
Öncelikle ilginiz icin teselkur ediyorum . cok dogru yerlere deginmissiniz. Aslinda benimde kararim netti fakat yillarin android kullanicisi olarak samsung cihazlarini hem yazilimsal hem donanimsal cok kalitesiz buluyodum fakat s6 ve note 5 ile birlikte cok olumlu yonde degistiklerini gordum . Bu soruyu sormamdaki sebepte buydu zatrn samsunga olan on yargim galiba kararimi verdim hazirda fiyati dusmusken (2300 ) aliyim diyorum . Sizin bildiginiz titanium silver bu fiyatta guvenilir bir sitede varsa link atabilir misiniz acaba ?

soul4p

Asistan
Reaksiyon puanı
4
bende ek olarak şöyle söyleyeyim.beni note 5e çeken taraf 4gb ram batarya ve 2k başlıca özelliklerden.