Note 5 mi Iphone 6 mı ?

Bu konuyu okuyanlar

MaratusAquatica

Asistan
Reaksiyon puanı
40
şöyle performansta ikiside iyi ama
iphone daha uzun ömürlü
note5 in ekranı daha büyük ppi değeri daha yüksek ve 2k ama fazla çözünürlük daha fazla şarj yer
iphone da beyaz dengesi çok iyi mesela bir foto cektıgınde sana en cok benzeyen iphone ile cektıgın fotolar olur ama bazı arkadaşlar daha canlı renkleri seviyor
iphone uzun süre daha stabil çalışır ama note5 in de kalem avantajı var
başka sorun varsa cevaplıyım kardeşim

FurkanCaptanD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Oyun performansında hangisi daha başarılı

MaratusAquatica

Asistan
Reaksiyon puanı
40
oyunlarda iphone daha yüksek fps alıyor ama tabi note 5 de başarılı onun da performansı iyi oyun demişken bide bataryayı söyliyeyim note5 in bataryası iphone dan fazla kullanım süresine bakarsan note5 daha fazla kullanım süresi alır ama iphone da da cihazı kullanmadıgın sürece pil neredeyse gitmiyor mesela iphone6s kullanan arkadaşlar genelde 24sa. bekleme süresi 6-7 saat kullanım süresi alıyor ortalama olarak ki iphone6 nın bataryası 6s ten yüksek

emirsacu

Asistan
Reaksiyon puanı
16
öncelikle, ikiside farklı sistemlerle çalışıyor.
Android'in kral cihazı: Note5 -
iOS'nin kral cihazı: iPhone 6
hangi sistemi almak istiyorsunuz önce buna karar verin.
Note 5 çok kaliteli ve performanslı cihaz. sizi uzun süre götürür.
ben bile note 3 neo'yu bir buçuk yıldır kullanıyorum.

mendogan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bence iphone neden dersen sen bu telefonu bozulana kadar kullanırsın heralde her yıl telefon değiştiren biri değilsindir her neyse bence iphone çünkü ben bu güne kadar depolama alanı dolsa dahi hiç kasan bir iphone görmedim tamam bazılarınız diyecek samsung un işlemcisi daha yüksek iphone un düşük ama iphone un işlemcisi kendine yeten bi işlemci gerek uygulamaları gerekse sistem arayüzüne uygun bi işlemci o kendi işlemcisi kendine yeten bi uygulama tabi ben böyle dedim diye de samsung kullananlar bana karşı çıkmasın zevk ve renk meselesi ha yanlışım varsa düzeltsinler ama benim fikrim böyle.(ha bu arada sıradaki telefonum iphone olacak:))

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
1GB ram ile önü açık olmayan bir cihaz iPhone 6. Note 5 tercihi daha mantıklı.

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
3 ay iPhone 6 plus kullandım bir daha iPhone mu aman aman asla kullanman Androidin gözünü seveyim geçtim note 5 e dünya var mış diyorum