Note 5 Donma Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

doesluck

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Note 5'imde 2 gündür çok acayip bir donma sorunum var. Hiçbir videoyu açmıyor instagram'dan, youtube'dab facebook'tan, snapchat'ten hatta galeridekileri bile. Youtube'a tarayıcıdan girince açıyor. Ve klavyede mi sorun bilmiyorum whatsapp 'ta 10 15 saniye durunca da donuyor yazı yazılamıyor. Görev yöneticisinden uygulamayı kapatıp açınca yine aynı şekilde oluyor, ya da bekleyip geri bildirim sayfası gelinceye kadar.

Uygulamalar donuyor böyle 2 gündür. Yeniden başlayınca bir süre düzgün çalışıyor sonra tekrar donma başlıyor. Umarım yardım edebilecek vardır.

Galahar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Note 5'imde 2 gündür çok acayip bir donma sorunum var. Hiçbir videoyu açmıyor instagram'dan, youtube'dab facebook'tan, snapchat'ten hatta galeridekileri bile. Youtube'a tarayıcıdan girince açıyor. Ve klavyede mi sorun bilmiyorum whatsapp 'ta 10 15 saniye durunca da donuyor yazı yazılamıyor. Görev yöneticisinden uygulamayı kapatıp açınca yine aynı şekilde oluyor, ya da bekleyip geri bildirim sayfası gelinceye kadar.

Uygulamalar donuyor böyle 2 gündür. Yeniden başlayınca bir süre düzgün çalışıyor sonra tekrar donma başlıyor. Umarım yardım edebilecek vardır.
Fabrika ayarlarına dön düzelir :D

.:EmR@H:.

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Donma olayi ara ara bendede oluyor. Son guncellemeden sonra oldu.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Güncelleme kaynaklı o zaman arkadaşın dediği gibi

Galahar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Bende Note 5 kullanıyorum şuan bir sıkıntı yok
--- Gönderi Güncellendi ---
Bende Note 5 kullanıyorum şuan bir sıkıntı yok

doesluck

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Sorunu buldum arkadaşlar benim gibi bir sürü kişide var bu sorun. Whatsapp problemli. Son güncellemede. Yorumlara bakarsanız play store da görürsünüz. Virus müdür bilemem ama sorun whatsapp ta.