Note 5 Beni Çıldırttı

Bu konuyu okuyanlar

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,189
keşke rom yüklemeseydin.

J.WinchesteR

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Bugün aldığınız iphone'nin 3 sene sonra performansı büyük kayıplar yaşamaz mesela hala diri sağlam cihazlar olarak iş görür..

Samsung'ta bu durum kesinlikle böyle değil, KESİNLİKLE !!

İPhone 6 Plus demişsin. Bütçen için uygunsa al, düşünmeden uzun süre işini görür. Pişman etmez. Bugün aldığın iPhone'yi 2 sene sonra belki sıkılıp bırakmak istediğinde yine güçlü bir cihaz bırakmış olacaksın unutma. Tamimeyle güven...

Bu aralar güncelleştirmeleri ile sıkıntı olduğu gerçek ama düzelecektir bu.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bugün aldığınız iphone'nin 3 sene sonra performansı büyük kayıplar yaşamaz mesela hala diri sağlam cihazlar olarak iş görür..

Samsung'ta bu durum kesinlikle böyle değil, KESİNLİKLE !!

İPhone 6 Plus demişsin. Bütçen için uygunsa al, düşünmeden uzun süre işini görür. Pişman etmez. Bugün aldığın iPhone'yi 2 sene sonra belki sıkılıp bırakmak istediğinde yine güçlü bir cihaz bırakmış olacaksın unutma. Tamimeyle güven...

Bu aralar güncelleştirmeleri ile sıkıntı olduğu gerçek ama düzelecektir bu.
O stabil OS çöp olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bu istisnayı saymazsak note 4 kullanıcıları bile bugün 6 plus kullanıcılarından daha memnun niye stok rom da sıkıntıları yok beğenmeyen de rom atıyor.
İos 10un 7 plusu dahi katlettiği ise inkar edilemez bir gerçek :D

J.WinchesteR

Asistan
Reaksiyon puanı
38
O stabil OS çöp olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bu istisnayı saymazsak note 4 kullanıcıları bile bugün 6 plus kullanıcılarından daha memnun niye stok rom da sıkıntıları yok beğenmeyen de rom atıyor.
İos 10un 7 plusu dahi katlettiği ise inkar edilemez bir gerçek :D

Hacı abi güncelleme sıkıntısını belirttim ben haklısın evet ama bunun böyle devam edeceği düşüncesi seni yanıltacak hemde çok fena, çünkü bu konuda çok baskınsın.

Kişisel görüşüm...ben kullandığım birşeyin önce bana güven vermesini isterim ondan sonra özelliklerine ıvırına zırına bakarım. 4 defa android cihaz deneyimin oldu en uzunu Samsung Galaxy s3'tü. İPhone avcısı dedikleri o alet şuan çöpten başka birşey değil ve android böyle geldi hala böyle gidiyor benim için...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hacı abi güncelleme sıkıntısını belirttim ben haklısın evet ama bunun böyle devam edeceği düşüncesi seni yanıltacak hemde çok fena, çünkü bu konuda çok baskınsın.

Kişisel görüşüm...ben kullandığım birşeyin önce bana güven vermesini isterim ondan sonra özelliklerine ıvırına zırına bakarım. 4 defa android cihaz deneyimin oldu en uzunu Samsung Galaxy s3'tü. İPhone avcısı dedikleri o alet şuan çöpten başka birşey değil ve android böyle geldi hala böyle gidiyor benim için...
10.1 kullanıcıları 10.2den çok umutluydu.
Stabil osu görüyoruz bozdukca bozuyor
Ben haksız çıktığımda bana bunları hatırlatırım
Diyorum ya stok rom note 4 kullanıcıları dahi daha mutlular 6 plus kullanıcılarından

J.WinchesteR

Asistan
Reaksiyon puanı
38
10.1 kullanıcıları 10.2den çok umutluydu.
Stabil osu görüyoruz bozdukca bozuyor
Ben haksız çıktığımda bana bunları hatırlatırım
Diyorum ya stok rom note 4 kullanıcıları dahi daha mutlular 6 plus kullanıcılarından

Stok rom note 4 deyip deyip duruyorsun. Sokaktaki kaç insan senin bu bildiklerine-bilgine sahip ? Kiminin note 4'ü şuan bahsettiğin gibiyken sokaktaki vatandaş telefona kalp masajı yapacak neredeyse. Bırak abi övmeyi

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12
İphone 6 plus al parasını verip. Rahat edersin ve androşd çöplüğğnden kurtulursun. Bu arada iosta da ufak tefek çok seri olmayan geçişler var. Mesela duvar kağıdı ayarını falan açarken sanki laglı gibi açıyo bu tarz ufak tefek şeyler mevcut ios alamıyosanız bir huawei p9 alın o da sıkıntısız birçok androide hatta süper stabil diyebilirim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Stok rom note 4 deyip deyip duruyorsun. Sokaktaki kaç insan senin bu bildiklerine-bilgine sahip ? Kiminin note 4'ü şuan bahsettiğin gibiyken sokaktaki vatandaş telefona kalp masajı yapacak neredeyse. Bırak abi övmeyi
Nerden biliyorsun?
Stok romu ne olduğu biliyor musun ?
Telefonla on yüklü gelen yazılım touchwiz
Yani touchwiz le bile şuan kullanıcılar memnun sokaktaki adam dahil
Bana masal anlatma

J.WinchesteR

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Nerden biliyorsun?
Stok romu ne olduğu biliyor musun ?
Telefonla on yüklü gelen yazılım touchwiz
Yani touchwiz le bile şuan kullanıcılar memnun sokaktaki adam dahil
Bana masal anlatma

Masalları sen anlayorsun.. Android her zaman bir varmış bir yokmuş masallarının kahraman olacak bu sektörde.

ByR0N

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Keşke konu açmasaydım cinayet çıkıcak burdan desenize :D Arkadaşlar tafsiyeleriniz için teşekkürler 7.0 gelene kadar Note 5 de olacağım. O zamana kadar bütçe sıkıntım olmaz . Farklı bi markaya yönelirim . Tekrardan herkese teşekkürler.

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Lg g5 kullanıyorum kasmayı bırak, ısınma dahi adam akıllı yaşamadım

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Ben yaşamadım ghost

oğuzhan.cbn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Üstad 7.0 gelene kadar beklemelin bence g5 tavsiye edenlerde sorarım ghos screen olaylarından başı yanan bi çok kişi var daha çok mağdur olursun diğer yandan da lg teknik servis açısından berbat diye biliyorum