Note 4 operatore baglanamama sorunu

Bu konuyu okuyanlar

incred

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
selamlar arkadaşlar
samsung note 4 telefonum var , yaklaşık 1,5 yıldır kullanıyorum. uzun zaman Turktelekom hattı ile kullanıyordum. arada da turkcell hattıı takar kontrol ederdim. genelrde Turk telekom hat takılı. dünden beri hat yok. yeni sim kart aldım. Turktelekom a bağlanmıyor. Turkcell taktım. sorunsuz çalışıyor. başka Turktelekom hattını da çalıştırmadı. bunun sebebi ne olabilir? her hangi bi format yada güncelleme de yapmadım. yardımlarınızı bekliyorum

incred

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bir sürü uygluma ve account bilgileri var, o yüzden alternatif çözüme ihtiyacım var :(

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Evet fabrika ayarlarına geri çevir.

incred

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
teşekkür ederim şimdi viberdi whatsapp dı kullanıcı ilgileri vs yedekleme programı bakıyorum

incred

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
resetleme işlemine gitmedim yedekleme için program arıyorum ,ama güvenilir program bulamadım. diğer taraftan işin şu kısmını çözemedim. Sim kartı yeni aldım bayiden, başka telefonda deniyorum açık ve çalışıyor. telefonuma takınca sim kart menusu geliyor ancak şebekeye bağlanmıyor, Telefona ise Turkcell takıyorm hat olarak onu çalıştırıyor.ama avea yı çalıştıramıyor. anlamadım gitti...

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
resetleme işlemine gitmedim yedekleme için program arıyorum ,ama güvenilir program bulamadım. diğer taraftan işin şu kısmını çözemedim. Sim kartı yeni aldım bayiden, başka telefonda deniyorum açık ve çalışıyor. telefonuma takınca sim kart menusu geliyor ancak şebekeye bağlanmıyor, Telefona ise Turkcell takıyorm hat olarak onu çalıştırıyor.ama avea yı çalıştıramıyor. anlamadım gitti...
Benim SYBİAN kullanan arkadaşım vardı onda da benzer bir sorun oluştu biraz uzun sürdü ama hallettim kolay gelsin.Umarım hallolur.:oops:

incred

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
çok teşekkur ederim , bakalım , buraya sonucu yazarım:)