note 4 alınır mı?

anil.erdem54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar 1800 tl bütçem var note 4 düşünüyorum ama malum 2.5 yıl oldu ama hala bence çok tatmin edici cihaz birde size sorayım dedim
32 gb hafıza yeterli oyun çok fazla oynamıyorum ama oynamam diye birşey yok kamera konusunda ön kamera çok önemli arka kamerayı fazla önemsemiyorum şarj konusunda 1 gün cıkarsın kafi sonucta her aksam o telefonu şarja takıcam ben lg v10 a baktım ama kalem 1 artı gibi geldi siz ne düşünüyorsunuz bilindik markalar olsun mı 5 falan istemiyorum şunu al dediğiniz cihaz varsa önerilerinize nedenleri ile birlikte açığım şimdeden teşekkür ederim.

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
1800e note 4 alacağıma lenovo p2 bekler onu alırım kalan parayla telefona kasko yaparım yada gider çok temiz 2. El note 5 alırım o fiyatlara Huawei p9 da düşünülebilir sar değeri biraz fazla o kadar.

sifirbakiye

Profesör
Reaksiyon puanı
437
S-pen kullanmak istiyorsanız Note 5 sizin için iyi bir tercih olur.

M

Murat Burç

SDN Okuru
1800e note 4 alacağıma lenovo p2 bekler onu alırım kalan parayla telefona kasko yaparım yada gider çok temiz 2. El note 5 alırım o fiyatlara Huawei p9 da düşünülebilir sar değeri biraz fazla o kadar.
Lenovo p2 Note 4un arka kamerasıyla ekranıyla donanımıyla baş edebilecek mi

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Lenovo p2 Note 4un arka kamerasıyla ekranıyla donanımıyla baş edebilecek mi
Tolga dünkü canlı yayında baya iyi dedi bizi umutlandırdı bakalım gelsinde bekleyip görelim nasıl olacak bende merak ediyorum doğrusu eğer iyi çekiyorsa orta segmentin yıldızı olur.
Bir de Samsung cephesinde düzeliyor kamera s6 ile sonra note 5 çıktı zaten gündüz çekimi güzel gece eh işte hani günü kurtarıyor bundan öncekiler gece çekiminde o kadar iyi değil e gündüz zaten hepsi iyi çekiyo ışığı aldığı zaman.
Donanım konusunda ise bana yeter p2nin donanımı eğer donanımı alacak kişiye yetmiyorsa zaten farklı alternatif yazdım kendi bilir.

Buğra Y.

Profesör
Reaksiyon puanı
36
LG G3'den kısa bi sürelik de olsa Note 4'e geçiş yapan biri olarak söylüyorum ki keşke zamanında G3 yerinde Note 4 alsaymışım. G3'ün o çamur gibi ön ve arka kamerası sonrasında bu kameralar bana ilaç gibi geldi. Telefonda takılma desen zaten yok. Arada bi çok ısınıyor sadece. Şarj desen G3'e göre 2 kat daha iyi nerdeyse. Belki de G3 gibi telefondan sonra bu telefona geçtiğim için bana güzel geliyor ama gerçekten güzel bir telefon Note4. Biraz zorundalıktan aldık biz. Fiyatı halen yüksek bence.

anil.erdem54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
LG G3'den kısa bi sürelik de olsa Note 4'e geçiş yapan biri olarak söylüyorum ki keşke zamanında G3 yerinde Note 4 alsaymışım. G3'ün o çamur gibi ön ve arka kamerası sonrasında bu kameralar bana ilaç gibi geldi. Telefonda takılma desen zaten yok. Arada bi çok ısınıyor sadece. Şarj desen G3'e göre 2 kat daha iyi nerdeyse. Belki de G3 gibi telefondan sonra bu telefona geçtiğim için bana güzel geliyor ama gerçekten güzel bir telefon Note4. Biraz zorundalıktan aldık biz. Fiyatı halen yüksek bence.
teşekkür ederim

BarKoda1010

Profesör
Reaksiyon puanı
353
1800 e bence temiz ikinci el Note5 bulursun, Note4 öldü rom çeşitliliği avantajı da yok :D

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Arkadaşlar 1800 tl bütçem var note 4 düşünüyorum ama malum 2.5 yıl oldu ama hala bence çok tatmin edici cihaz birde size sorayım dedim
32 gb hafıza yeterli oyun çok fazla oynamıyorum ama oynamam diye birşey yok kamera konusunda ön kamera çok önemli arka kamerayı fazla önemsemiyorum şarj konusunda 1 gün cıkarsın kafi sonucta her aksam o telefonu şarja takıcam ben lg v10 a baktım ama kalem 1 artı gibi geldi siz ne düşünüyorsunuz bilindik markalar olsun mı 5 falan istemiyorum şunu al dediğiniz cihaz varsa önerilerinize nedenleri ile birlikte açığım şimdeden teşekkür ederim.
xiaomi mi5 var bende öneririm 1400 tl hepsiburada.com da note 4 illa kalemi olsun dersen alınır yoksa artık eskidi...

M

Murat Burç

SDN Okuru
xiaomi mi5 var bende öneririm 1400 tl hepsiburada.com da note 4 illa kalemi olsun dersen alınır yoksa artık eskidi...
Eski? sürekli bir savunma yapıyorum samsung adına kusura bakmayın ama mi5in üstün olduğu tek nokta snapdragon 820
Ama 820icin alınır mı alınır

Buğra Y.

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Xiaomi mi5 güzel telefon ancak malzeme kalitesi berbat. Yanlışlıkla arka cebinize koyup da oturduğunuz anda direk yamulur telefon mazallah.