Note 3 vs İphone 5s karar veremedim !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Punc
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Punc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uzun zamandır samsung s4 kullanıcısıyım ilk çıktığı zamanlar almıştım artık telefonumu değiştirmek istiyiyorum acelesi pek yok 2 3 hafta kadar değişirim veya yazın değiştiricem telefonu.
Aklımda 1 haftadır Note 3 var gerek s pen i olsun gerek büyük ekran ve yeni gelen lollipop güncellemesi ve 32 gb ile 3 gb ram (çoğunu android kullansada) vede arttırılabilir hafıza bana çok cazip geliyordu fakat bi aklımın bi köşesinde hep iphone 5s vardı şekli , aldığı güncelleme sayısı vs aslında ben note 3 taraftarıydım fakat ios işlemtim sistemi cihazlarını unutmuyor ve özel kılıyor biraz ios 8 in 4s e gelmesi gibi vede zırt pırt telefon değiştiremem aldımmı 3 4 hatta 5 yıl gidebilecek bi telefon lazım bazı kullanıcılar samsung un kullanım ömrünün az olduğunu söylemesi ve android cihazlara güncelleme bi yerden sonra kesildiğinden dolayı biraz tereddütte kaldım ve konuyu açma gereği duydum.Aslında note 3 tam bana göre ben sosyal medyada çok takılırım oyun daha az oynarım batarya süresi önemli benim için ama bi yandan görünüşte önemli bu yüzden aklımın bir köşesinde iphone vardı ve iphone kullanıcılarının çoğu takılma , kasma gibi sorunların olmadığını ve iphonun zaman geçtikçe stabilitesini düşürmediğini söylediler.
Önerilerini bekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...