Note 3 N9005 Almak

Bu konuyu okuyanlar

foes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar amazon.com veya başka biryerden taksitli alışveriş yapabiliyor muyuz. Eğer olmuyorsa note 3 lte modelini tükiyede nerede bulabillirim. Ben ankarada oturuyorum geçen yıl telefoncularda garantisiz yurt dışından iphone getirip satanları duydum böyle güvenip alacağımız bir yer var mıdır acaba.

Theurer

Doçent
Reaksiyon puanı
2
balıkçıoğlunda vardır yoksada ilk düşeceği yer orasıdır :)

RayonS

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kardes bende ankarada oturuyom oyle yerler saglam olmuyor cidden bazi tanidiklar iyi kazik yedi oyle yerlerden

Theurer

Doçent
Reaksiyon puanı
2
yurt dışı samsungları genelde çakma imei ile satıyolar. sorun çıkmıyo ama ne biliym elinde kalsa bişey olsa cihaza yapılacak bişey olmuyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kesinlikle yanaşmayayın balıkçıoğlu işhanına ben 1700 kazık yedim sonrada üstüne 150 tl daha aman gitmeyin. Tellere bakın ama sakın almayın

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Istanbul a gelin, doğubank a uğrayın. Bir missfirimiz olun konuk ederiz :)

foes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu bölge kilidi ile ilgili bilgisi olan var mı ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Istanbul a gelin, doğubank a uğrayın. Bir missfirimiz olun konuk ederiz :)

Sorunsuz türkiyede çalışan n9005 temin edebilmemiz mümkün müdür.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Arkadaşlar bu bölge kilidi ile ilgili bilgisi olan var mı ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sorunsuz türkiyede çalışan n9005 temin edebilmemiz mümkün müdür.

Zaten alınan hiçbir cihaz bölge kilidi sorunu çıkarmıyor. Root yapıp Chainfire takımının yaptığı yaptığı programı yuklerseniz kilidi açmak 15 dn sürüyor.

foes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu site ne alaka burda note 3 bile yok.

alpaQut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam doğubankta note 3 n9005 fiyatları nedir

foes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar hong kong dan n9005 almayı alacam bölge kilidi vs herhangi bi kilit var mıdır.

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
yurt dışı samsungları genelde çakma imei ile satıyolar. sorun çıkmıyo ama ne biliym elinde kalsa bişey olsa cihaza yapılacak bişey olmuyor
Aynı modelden örneğin s4 e klon imei attın diyelim . Bozuk bir S4 ün imeisini ona kopyalarsan güncelleme geliyor. ama örneğin bi s2 nin nokia 3310 un imeisini atarsan güncelleme gelmiyor =) Sıkıntılı yani

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Aynı modelden örneğin s4 e klon imei attın diyelim . Bozuk bir S4 ün imeisini ona kopyalarsan güncelleme geliyor. ama örneğin bi s2 nin nokia 3310 un imeisini atarsan güncelleme gelmiyor =) Sıkıntılı yani

Benim note ta Panasonic G 70 mi ne imeisi var, sıkıntı çıkarmıyor, güncelleme gelmediği için bilemiyorum ama S2 kullanırken klon imeinile güncelleme alıyordum.

St. Benoit

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Pasaportun varsa geç bulgaristana ordan al gel.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lg optius g de kızıl ötesiyle cihzları kumanda özelliği var video incelemelerinde. note 3 de de tv kumanda varmı acaba:hammer:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S4 te kumanda var, note 3'te de vardır sanırım. Bende N9005 almak istiyorum bölge kilidi olmayan olsa iyi olur. Tamamen pasaporta işlettireceğim. varmıdır alınacak bir yer ?

foes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lg optius g de kızıl ötesiyle cihzları kumanda özelliği var video incelemelerinde. note 3 de de tv kumanda varmı acaba:hammer:

S4 te kumanda var, note 3'te de vardır sanırım. Bende N9005 almak istiyorum bölge kilidi olmayan olsa iyi olur. Tamamen pasaporta işlettireceğim. varmıdır alınacak bir yer ?

kumanda özelliği var. kilit olsa bile root ile çözülebiliyor.