Note 3 lte 4g veya LG g2 hangisi beni 4 yıl rahat götürür

bence141

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
evet arkadaslar soru cok acık ve net hangi Telefon beni 3 4 yıl rahat götürür Note 3 lte 4g veya LG g2

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
2 yil icinde ülkemize 4g gelecek eger teli temiz kullanirsan gereksiz uygulamalardan arindirirsan note 3 lte seni 4 yil goturur kilifli kullan tabi batarya bittiginde degistirirsin zaten 2 yil yazilim destegi olacak

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Lte sürümü bulabilirsen Note 3 tabiki :)
G2 ne ki zaten samsung çakması

Dr. Oetker

Asistan
Reaksiyon puanı
0
4 yıl boyunca o telefonların hiç biri güncelleme almayacak ve eskiyecek uygulamarda sıkıntı çıkartacak illada bu ikisi arasında diyosan note 3 diyorum ama 5s alsan 4 sene seni götürür sonrada 300 400 liraya telefonunu satarsın.

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
4 yıl boyunca o telefonların hiç biri güncelleme almayacak ve eskiyecek uygulamarda sıkıntı çıkartacak illada bu ikisi arasında diyosan note 3 diyorum ama 5s alsan 4 sene seni götürür sonrada 300 400 liraya telefonunu satarsın.
Dr. Oetker Bir Kere Hepsinde S800 Var Ve 2.20 GHz Hızında Çalışıyor.Neden Hiç Güncelleme Almasın.Bence LG G2 Al.Z1'de Alabilirsin Fakat 400 TL Fark Olur 32 GB Alırsan.

yigott

Asistan
Reaksiyon puanı
0
4 Yıl boyunca 5S Den başka telefon götürmez android sonucta...Sonaki en güçlü secenek Note 3...

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Dr. Oetker Bir Kere Hepsinde S800 Var Ve 2.20 GHz Hızında Çalışıyor.Neden Hiç Güncelleme Almasın.Bence LG G2 Al.Z1'de Alabilirsin Fakat 400 TL Fark Olur 32 GB Alırsan.
s4 proya s600 e falanda zamanında kasmaz vs gibi ifadeler kullanıyorlardı fakat zamanla hepsi stabilitesini kaybediyor açık kaynak kodlu işletim sistemlerinin genel sıkıntısı bu zaten. örnek vermek istemiyorum ama s4 , htc one bile yer yer kasmaya başlıyor artık . S800 de ghz hızı ne olursa olsun bi yerden sonra kaldırmayacaktır .
Androidde donanımı fazla koymanın espirisi o zaten işletim sistemini çok performans yiyor android tamamen bir ram canavarı işletim sistemi dolayısıyla kasacaktır illaki kasar süresi tabiki hemen kestirilemez ama 4 sene hiç kasmadan durmayacağı su götürmez bir gerçek.
Öte yandan Samsung , Sony ve HTC android tarafında LG ye göre güncelleme daha çok veriyor ve biraz daha piyasada aksesuar yelpazeleri geniş bu avantajları var :)

goodtornado

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Note 3-N9005 kullanicisiyim. Bu telefon bir harika. Tek begenmedigim yani parlak cerceve daha iyi yapilabilirdi. Benchmark testinde N9005 versiyonu note 3 , N9000 i gecti. N9005 alman en iyisi. Snapdragon 800 u kullanan N9005 icin yazilim destegi daha fazla. 4k destegi de cabasi. Ayrintili incelemeyi onumuzdeki gunlerde yapip video seklinde yayinlamaya calisicam. Telefonu yurtdisindan getirtebiliyorsan cok daha iyi olur. Ben pixmaniadan 543 kdv dahil satin aldim. Ingilterede oldugum icin problem olmadi. Telefonu express kargo ile gonderdiler.

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
s4 proya s600 e falanda zamanında kasmaz vs gibi ifadeler kullanıyorlardı fakat zamanla hepsi stabilitesini kaybediyor açık kaynak kodlu işletim sistemlerinin genel sıkıntısı bu zaten. örnek vermek istemiyorum ama s4 , htc one bile yer yer kasmaya başlıyor artık . S800 de ghz hızı ne olursa olsun bi yerden sonra kaldırmayacaktır .
Androidde donanımı fazla koymanın espirisi o zaten işletim sistemini çok performans yiyor android tamamen bir ram canavarı işletim sistemi dolayısıyla kasacaktır illaki kasar süresi tabiki hemen kestirilemez ama 4 sene hiç kasmadan durmayacağı su götürmez bir gerçek.
Öte yandan Samsung , Sony ve HTC android tarafında LG ye göre güncelleme daha çok veriyor ve biraz daha piyasada aksesuar yelpazeleri geniş bu avantajları var :)
Doğru Söylüyorsun Ben Şunu Söylemek İstedim.Arkadaş Hiç Güncelleme Almayacak Diyor.Yoksa Full Haklısın.