Note 2 mi Lg G2 mi ?

Bu konuyu okuyanlar

pearl g.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 2 si arasında kaldım note 2 mi g2 mi önerirsiniz teşekkürler..

bizanskargasi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
merhaba, hadi note 3 mü g2 mi desen tamam da note 2 artık eskide kaldı yani madem bu kadar para dökeceksin yeni nesil olan g2yi al keyfine bak.

pearl g.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Haklısın fiyat olarak birbirlerine yakın oldukları için söyledim. o halde g2 gibi duruyor şuanda

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
NOTE 2 vs LG Gpro desen Gpro (çok inceledim Gpro aldım tavsiye)
Gpro vs G2 dersen'de G2 derim (ekran boyutları G2 5.2' , GPro 5.5')

pearl g.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
NOTE 2 vs LG Gpro desen Gpro (çok inceledim Gpro aldım tavsiye)
Gpro vs G2 dersen'de G2 derim (ekran boyutları G2 5.2' , GPro 5.5')

Teşekkürler hocam bende g2 ye daha yakınım note2 nin kendine çeken özellikleri kalem, hafıza kartı ve pil.

bizanskargasi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hocam o zaman kalem falan istiyosan biraz daha bekle madem 3-4 ay note 3 fiyatı düser 1800 falan olur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Note 2 nin kendine çeken özellikleri var evet ama o kadar para vermişken yeni bir model al derim. seni birkaç yıl götürebilmeli. o yüzden lg g2 almanı öneririm. evet hafıza kartı sorunu var ama donanımı olsun tasarımı olsun süper bir telefon. ayrıca otg kablosu ile flash diski takabiliyorsun mesela

pearl g.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam o zaman kalem falan istiyosan biraz daha bekle madem 3-4 ay note 3 fiyatı düser 1800 falan olur

peki kalem harici beklemeye değermi ? yani g2 ile arada o kadar bariz farklar varmı? teşekkürler..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Note 2 nin kendine çeken özellikleri var evet ama o kadar para vermişken yeni bir model al derim. seni birkaç yıl götürebilmeli. o yüzden lg g2 almanı öneririm. evet hafıza kartı sorunu var ama donanımı olsun tasarımı olsun süper bir telefon. ayrıca otg kablosu ile flash diski takabiliyorsun mesela

otg kablosu flash disk olayı mantıklı geldi doğru diyorsun sağolasın.

bizanskargasi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
peki kalem harici beklemeye değermi ? yani g2 ile arada o kadar bariz farklar varmı? teşekkürler..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

http://shiftdelete.net/samsung-galaxy-note-3-on-inceleme-46801.html

http://shiftdelete.net/lg-g2yi-elimize-aldik-46863.html

incele bak bunlar yeterınce fikir vermeli

otg kablosu flash disk olayı mantıklı geldi doğru diyorsun sağolasın.
http://shiftdelete.net/samsung-galaxy-note-3-on-inceleme-46801.html

http://shiftdelete.net/lg-g2yi-elimize-aldik-46863.html

incele bak bunlar yeterınce fikir vermeli

nbthnknt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
note 2 kullanıcısyım, note 2 al demiyorum ama biraz reklam yapayım :p
-otg kablosu ile 2,5" hdd çalıştırabilir(ya hdd fat32 olcak ya da ek programla NTFS i tanıtacaksın telefona), USB disk zaten çalıştırabilir, usb FAN çalıştırabilir, S3 vb diğer bataryası daha küçük telefonlar şarz dahi edebilirsin :mrgreen:
-HDD vidyosu http://www.youtube.com/watch?v=XfRwEaO87Ao
-XDA Developers'deki müthiş romları kullanabilirsin. Mesela bende proBAM var, CyangoenMOD + AOKP + Paranoid Android = proBAM (piyasadaki en iyi custom rom'ların birleştirilmesi ile oluşmuş bir rom) Aklına bile gelemeyecek nice yazılımsal özelliğe sahip olabilirsin, tabi LG için de proBAM varsa burada eşitleniler :hammer:
-batarya kiti alırsın(70-80 lira) dock gibi bişeydir kendisi, içinden orjinal samsung note 2 bataryası ve bataryayı telefondan bağımsız şarz eden bi alet çıkar, gayet de şıktır, 2 bataryan olur ve teli kullanırken, batarya kitini şarza bağlarsın...:thumbup:

genuine-samsung-galaxy-note-2-extra-battery-kit-eb-h1j9vnegstd-p36364-b.jpg

-14 saatlik otobüs yolculuğunda, kesintisiz müzik dinlememe, zaman zaman oyun oynamama, şebeke geldikçe internete girmeme rağmen %7 şarz ile otobüsten indiğimi bilirim, 2. bataryaya elimi dahi sürmemiştim :D ekran vs. kısıktı tabiki gece yolculuğu mâlum :) (proBAM rom yüklü, resmi samsung romunda yapamazsn böyle şeyler :):dirol:
-Logitech F710 KABLOSUZ WİRELESS joystick kullanabilirsin. Evet. Otg kablosuna joyistiğin mini vericisini takarsın ve cayır cayır GTA, NFS aklına ne gelirse oynayabilirsin.:w00t: bu da vidyosu: http://www.youtube.com/watch?v=FjnoiCiUTaQ
-Yine denediğim için Logitech'ten örnek vereceğim, Kablosuz klavye-maus setini (tek vericili set) OTG ile bağlarsın ve o ikisini de cayır cayır kullanabilirsin :dil: Setin modeli K330 bu arada.
-Ve daha neler neler...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar telefon almaya karar verdım fakat samsung s4 ile LG 2 arasında kaldım yardımcı olursanız sevınırım

yigott

Asistan
Reaksiyon puanı
0
LG G2 Note 2 den kat kat üstün bir telefon zaten kıyaslanmaları hata LG G2 Nin rakibi Note 2 degil Note 3...

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Samsunga plastik kullanıyor diye kızıyoruz ama Lg ninkide daha bir berbat ya :))
Hadi kasayı plastik yaptın bari pili açılabilir yapsaydın ama o da yok.
Taklit ederken atladığı noktalar var bence LGnin :))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yenı eskı ayırt etmeyın bence.. bı işin içindeyim ve kesinlikle note 2 alın derım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Normalde samsung alınmaz malzeme kalitesi düşük arızalandığında parçaları pahalı diyorlar ama note serisi başka bence.
İki cihaz arasındada Kalem + Değiştirilebilir batarya + SD Kart desteği diyorsanız kesinlikle note 2, gerisi için LG G2 arkadaşım kullanıyordu tabir doğru olursa fişek gibi hızlı cihaz..
Bende note 2 kullanıyorum, şimdilik işimi görüyor bir ara g2 düşündüm de, kalem hadi neyse çok yoğun kullanmam ama harici bellek desteği ve çıkarılabilir batarya olmazsa olmaz benim için. 10 gb'dan fazla müzik ve bi dünya uygulama var sabit hafıza illaki tıkanacaktır benim gibi bir kullanıcıysanız.