Note 2' den izlenimlerim

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6
[MENTION=70290]Genero[/MENTION] Note 2'den memnunmusun?
Flip Cover kap kullanıyormusun acaba?
Bende kısmetse bu hafta içi Note 2 alacağım da şu flip cover olayına takıldım biraz

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
[MENTION=70290]Genero[/MENTION] Note 2'den memnunmusun?
Flip Cover kap kullanıyormusun acaba?
Bende kısmetse bu hafta içi Note 2 alacağım da şu flip cover olayına takıldım biraz

çok Memnunum kesinlikle tavsiye ederim..flip cover arkasini korumuyor o yuzden flip covera benziyen ama daha kalin bir kilif kullaniyorum arkasinida tamamen sariyor onude flip cover gibi ikiside kullanisli flip cover koruma konusunda biraz eksik sadece

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6
çok Memnunum kesinlikle tavsiye ederim..flip cover arkasini korumuyor o yuzden flip covera benziyen ama daha kalin bir kilif kullaniyorum arkasinida tamamen sariyor onude flip cover gibi ikiside kullanisli flip cover koruma konusunda biraz eksik sadece

O zamanda telefon biraz daha kalınlaşmıyor mu peki?
Hiç boyutlarından dolayı sıkıntı yaşadın mı sen.Ben kime sorsam Note 2'yi aldığım cevaplar şunlar"Napıcaksın hayvan gibi telefonu,istersen tablet al zaten pek farkı yok zaten,bu şey cepte taşınmaz zorluk çekersin vb..." gibi şeyler söylüyorlar.Sen hiç boyutundan dolayı zorlandın mı?
Peki Flip Cover yerine Bump cover kaplar nasıl acaba bir bilgin var mı Bump Cover ile ilgili

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
O zamanda telefon biraz daha kalınlaşmıyor mu peki?
Hiç boyutlarından dolayı sıkıntı yaşadın mı sen.Ben kime sorsam Note 2'yi aldığım cevaplar şunlar"Napıcaksın hayvan gibi telefonu,istersen tablet al zaten pek farkı yok zaten,bu şey cepte taşınmaz zorluk çekersin vb..." gibi şeyler söylüyorlar.Sen hiç boyutundan dolayı zorlandın mı?
Peki Flip Cover yerine Bump cover kaplar nasıl acaba bir bilgin var mı Bump Cover ile ilgili

yo boyutu ile ilgili sıkıntı yok zaten elin de sende 2 gün içinde alışıyor telefona. çok az kalınlaşıyor o kap ile ama sorun yaratmıyor bende o kabı alırken korkmuştum ama sorun olmadı kullanımı rahat..ama sen genede bir magazada eline al biraz karıştır telefonu

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Benim izlenimim bu cihazla toplu taşıma mesaj yazılmayacağı yönünde. Geçen gün arkadaş anlattı adamın çok özel yazışmasını çok rahat okunuyormuş.
Aynısı metroda benim başıma geldi. Baktım olacak gibi değil yerimi değiştirdim.

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Benim izlenimim bu cihazla toplu taşıma mesaj yazılmayacağı yönünde. Geçen gün arkadaş anlattı adamın çok özel yazışmasını çok rahat okunuyormuş.

diğer telefonlarlada belli oluyor ve en küçükde okunması zor yani yazı boyutunu ayarladığında sıkıntı olmaz bende baya rahatsız oluyorum o konudan normalde idi şimdi en küçük kimse okuyamıyor kolay kolay

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
diğer telefonlarlada belli oluyor ve en küçükde okunması zor yani yazı boyutunu ayarladığında sıkıntı olmaz bende baya rahatsız oluyorum o konudan normalde idi şimdi en küçük kimse okuyamıyor kolay kolay

Bizim millet telefonu kullanmak için değil gösteriş için alıp kullandığından bir çoğunun yazı boyutunu ayarlamayı bildiklerini sanmıyorum.
Onu geçtim yazıların okunduğunun farkında da değiller.

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bizim millet telefonu kullanmak için değil gösteriş için alıp kullandığından bir çoğunun yazı boyutunu ayarlamayı bildiklerini sanmıyorum.
Onu geçtim yazıların okunduğunun farkında da değiller.

Çok çok haklısın hocam .Bu arada az önce arabadan inerken telefon elimden uçtu :( kılıf sağ olsun hiç sıkıntı yok [MENTION=225998]hayalli[/MENTION]

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Çok çok haklısın hocam .Bu arada az önce arabadan inerken telefon elimden uçtu :( kılıf sağ olsun hiç sıkıntı yok [MENTION=225998]hayalli[/MENTION]

Çok geçmiş olsun.Sen kabını nereden aldın acaba ve internette falan fotoğrafı var mı kaba bakabileceğim

Ne yazık ki toplumumuz başkalarının özel hayatına çok meraklı.Ben N8'de de telefonu kurcalarken yanımdakiler görmeye çalışırken şaşı olacaklardı.Gazetelerden sonrada yeni moda özel hayatımız.Hangi telefon olursa olsun okuyorlar veya en azından okumaya çalışıyorlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hayalli bende note 2 düşünüyordum fakat artık samsungdan uzak durmalısın bence htc one x + ya yönel..
Ekran kalitesi
Beats auidio ses çıkışı
Güçlü 1.7 ghz işlemci
Tegrazone farkı..
Kamerası

Bence note 2 yi düşünmeyi bırak çünkü senin kafanı bayağı bir kurcalamış altarnetiflere yönelmelisin...

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Çok geçmiş olsun.Sen kabını nereden aldın acaba ve internette falan fotoğrafı var mı kaba bakabileceğim

Ne yazık ki toplumumuz başkalarının özel hayatına çok meraklı.Ben N8'de de telefonu kurcalarken yanımdakiler görmeye çalışırken şaşı olacaklardı.Gazetelerden sonrada yeni moda özel hayatımız.Hangi telefon olursa olsun okuyorlar veya en azından okumaya çalışıyorlar

ne tesadüf bende bundan önce n8 kullanıyordum =) internetten aldım 25tl idi fotoğrafların çözünürlükleri çok yüksek o yüzden link olarak verdim

http://b1212.hizliresim.com/14/h/gxw1t.jpg
http://b1212.hizliresim.com/14/h/gxw79.jpg
http://b1212.hizliresim.com/14/h/gxw8l.jpg

gene note 2 hakkında aklına takılan ne varsa sorabilirsin hatta Mai Nai note 2 yardım diye sabit bir konu mu açsak ne yapsak =)

RedQueen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
hayalli telefon almadan önce sana önereceğim tek bir telefon var o da One X + olacak.

Telefonun büyüklüğünden korkuyorsun bu yüzden boyu ideal olan One X + en iyi işlemciyi sahip bir telefon..
Ekran kalitesi Lcd 2 tartışılmaz One X ekranı..
Kamera Performansı üst seviyede..
Gpu olarak vasat bir telefon..
Ses çıkışı beats auidio ile birlikte oldukça canlı..
Bence sana uygun olan bu telefon

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
hayalli telefon almadan önce sana önereceğim tek bir telefon var o da One X + olacak.

Telefonun büyüklüğünden korkuyorsun bu yüzden boyu ideal olan One X + en iyi işlemciyi sahip bir telefon..

konu note 2 konusu bir kere arkadaşım böyle her yerde telefon öneriyorsunuz konular kirleniyor dağılıyor neyse.note 2de hd superamoled ekran var ve çözünürlük netlik gayet iyi gpu iyi işlemci bence daha iyi tegradan kamerada ikiside 8mp ama bence samsung yazılım ile kamerada da önce

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6

HTC One X+'da iyi telefon ama aklımda one x veya one x+ yok.Boyutlarıyla ilgili sorular sordum çünkü bir de kullananların yorumunu almak istedim.Çünkü telefon hakkında en iyi bilgileri kullanıcaları verir.

konu note 2 konusu bir kere arkadaşım böyle her yerde telefon öneriyorsunuz konular kirleniyor dağılıyor neyse.note 2de hd superamoled ekran var ve çözünürlük netlik gayet iyi gpu iyi işlemci bence daha iyi tegradan kamerada ikiside 8mp ama bence samsung yazılım ile kamerada da önce

Sakin ol üstad:) Ben zaten gereken cevabı veririm ki zaten One X+ düşünsem burada işim olmazdı.

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Tabiri caizze bu note 2 benim kanayan yaram. 2 ay önce xperia arc'ımı değiştirmeye karar verdiğimde aklımda note 2 vardı fakat boyutları büyük'mü diye tereddüt'e düştüm. One x'de hoşuma gidiyordu ama daha sonra yine note 2 almaya karar verdim mağazaya gittiğimde note 2 yi elime aldım ve şok bi kararla :D o an one x aldım. Telefonumdan çok memnunum maşallah ama yinede note 2 ye karşı zaafımda devam ediyor işin açıkçası.

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Tabiri caizze bu note 2 benim kanayan yaram. 2 ay önce xperia arc'ımı değiştirmeye karar verdiğimde aklımda note 2 vardı fakat boyutları büyük'mü diye tereddüt'e düştüm. One x'de hoşuma gidiyordu ama daha sonra yine note 2 almaya karar verdim mağazaya gittiğimde note 2 yi elime aldım ve şok bi kararla :D o an one x aldım. Telefonumdan çok memnunum maşallah ama yinede note 2 ye karşı zaafımda devam ediyor işin açıkçası.

:) note 2 de bir güzel bir güzel :) beni anliyan benim için tasarlanan dogadan ilham alan bir telefon sonucta :):)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
note 2 gerisi yalan kullanın başka telefon kullanmak istemiceksiniz diğer telefonlar küçük gelicek ve itici gelicek tek elle küçük telefon kadar rahat kullanamazsınız tabiki ama iki elle kullanması bile ayrı bi güzellik tablet havasını veriyor ekranın büyüklüğü her yönüyle avantaj sağlıyor her şeyi daha ayrıntılı görebiliyorsunuz cebe rahat sığıyor sadece cepte biraz belli oluyor o kadar artık note serisinden gidicem s serisi bitti benim için çünkü note her zaman s ten üstün özellikte olucaktır ve daha büyük.

elo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s3 kullanıyorum telefon bana kalın ve ağır geldi

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
:) note 2 de bir güzel bir güzel :) beni anliyan benim için tasarlanan dogadan ilham alan bir telefon sonucta :):)

Aslında telefon gözümün önünde değilken alternatifsiz bir telefon ama telefonu elime aldığımda kullanım zorluğundan ziyade yaz aylarında nerde nasıl taşınır (düğünlerde bile kot pantolon giyen biri olarak) endişesi yaşıyorum. Ama bu o telefonu yada note 3'ü almayacağım anlamına gelmez :) bana göre hala alternatifsiz bir cihaz. Bakalım kısmet daha One X'imin tadına varamadım bile :)

thex

Asistan
Reaksiyon puanı
0
samsung wave2 aldım. bi işe yaramaz. androidli telefon her zaman tavsiyemdir

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6
samsung wave2 aldım. bi işe yaramaz. androidli telefon her zaman tavsiyemdir

Konumuzla ne ilgisi var anlayamadım bunu?
Biz burada bada mı android mi ios mu diye tartışmıyoruz sadece Note 2 ile ilgili kullananlardan yorumlarını alıyoruz

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Aslında telefon gözümün önünde değilken alternatifsiz bir telefon ama telefonu elime aldığımda kullanım zorluğundan ziyade yaz aylarında nerde nasıl taşınır (düğünlerde bile kot pantolon giyen biri olarak) endişesi yaşıyorum. Ama bu o telefonu yada note 3'ü almayacağım anlamına gelmez :) bana göre hala alternatifsiz bir cihaz. Bakalım kısmet daha One X'imin tadına varamadım bile :)

Valla hocam bende kot ve dockers tarzi giyiniyorum zaten takimda veya blazer ceket cepleri note 2 icin biçilmiş kaftan :) kotdada sıkıntı olmuyor iste günlük kullanimda .

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Valla hocam bende kot ve dockers tarzi giyiniyorum zaten takimda veya blazer ceket cepleri note 2 icin biçilmiş kaftan :) kotdada sıkıntı olmuyor iste günlük kullanimda .
One X'i daha yeni aldım en az bir sene kullanırım artık sonra note 3 falan çıkar zaten. Kısmet diyelim .:)

RedQueen

Asistan
Reaksiyon puanı
2

Arkadaşım ben burada konu kirletmiyorum sadece arkadaşa telefon önerdim ve üslubunu akıllı bir şekilde ortaya koyarsan daha güzel olur..

Ben burada arkadaşın kafasındaki telefonu belirlemesine yardımcı olmak istedim şimdi birde samsung savunuyorsun yok sence kamerası yazılım ile daha iyimiş :))
Birdaha söylesene kamerası daha iyi diye... :))
Note 2 de görüntüler çok canlı ve renkler anlamsız değerlere ulaşıyor amoledin dezavantajı bu burada benim kendi telefonum diye kendi telefonunu savunma refleksini anlayabiliyorum kardeşim..
İşlemci tegradan iyi ? :)) Devam et kardeşim devam et Ouandartstandard da kim daha önde gör bakalım :))
Amma ve lakin gpuda note 2 önde ona lafım yok...
Bundan sonra birazdaha anlamaya çalışırsan karşındaki kişileri daha mantıklı konuşursan bu senin için daha iyi olur iyi forumlar.

ayrıca one x in ekranını bir araştır derim benden sana tavsiye..

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
kies e bağlanma sorunu olduğunu duydum ne kadar doğrudur acaba

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
kies e bağlanma sorunu olduğunu duydum ne kadar doğrudur acaba

sorun yok ben wifi üzerinden kolaylıkla bağlanıyorum ama ilk bağlanma sıkıntılı windowsta bir kaç ayarlama yapman lazım..usb ile taktığın an kies tanıyor zaten

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6
ne tesadüf bende bundan önce n8 kullanıyordum =) internetten aldım 25tl idi fotoğrafların çözünürlükleri çok yüksek o yüzden link olarak verdim

http://b1212.hizliresim.com/14/h/gxw1t.jpg
http://b1212.hizliresim.com/14/h/gxw79.jpg
http://b1212.hizliresim.com/14/h/gxw8l.jpg

gene note 2 hakkında aklına takılan ne varsa sorabilirsin hatta Mai Nai note 2 yardım diye sabit bir konu mu açsak ne yapsak =)

Senin Flip Cover'da güzelmiş ama ben orjinal flip cover'ın arka kapağındaki nfc yerini göremedim nfc yeri yok mu yoksa ben mi göremedim.
Acaba senin flip cover telefoncularda bulunur mu? Ben internetten alışverişe pek sıcak bakmıyorum da.