Note 10'dan iphone 11'e geçilir mi ?

olcay.ypc

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
15
Arkadaşlar merhaba . Samsung galaxy note 10 dan iphone 11 e geçilir mi ? Evet belki çok es değer bir durum olmuyor ama note 10 u bir çok acidsn ararmiyim 11 e geçsem pişman olur muyum ? Düşünceleriniz nelerdir teşekkürler

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Kesinlikle geçilmez attan inip eşeğe binme

yika38

Asistan
Reaksiyon puanı
137
Kesinlikle geçilmez. Note 10 oldukça iyi ve kaliteli bir cihaz.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Arkadaşlar merhaba . Samsung galaxy note 10 dan iphone 11 e geçilir mi ? Evet belki çok es değer bir durum olmuyor ama note 10 u bir çok acidsn ararmiyim 11 e geçsem pişman olur muyum ? Düşünceleriniz nelerdir teşekkürler
Öyle bi hata sakın yapma.Note 10 bi laptopsa iphone 11 bi tuğladır.Laptoptan tuğlaya geçilmez.

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Hayatında hiç pişmanlık yaşamadıysan geçebilirsin senin için de bir ilk olur kafada soru işareti kalmaz sonra tövbe eder doğru yola girer daha da çıkmazsın ?

hasanalicelennn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
42
Dandroid pişmanlıktır geçtikten sonra kalite ne demek anlayacaksın. Fakat 11 yerine xs e geçmenizi öneririm

olcay.ypc

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
15
Öncelikle konunun bu kadar etkileşim alması beni çok mutlu etti teşekkürler herkese :) bir süre önce s10 dan iphone Xr e geçip kullanmış biri olarak ekran noktasında ve dış tasarım noktasında benin neyi beklediğini nasıl bir deneyin olduğunu az biraz biliyorum. Yani xr kullanan biri olarak o dönem çok beğenerek kullanıyordum sadece kamera noktasında geniş açı olmaması ve gece modu olmaması beni memnun etmemişti. Şimdi note 10 kamera performansı ile iphone 11 arasında bana kayıp ettirecek bir nokta kalmadı diye düşünüyorum. Ki işlemci noktasında ve batarya da da daha iyi bir cihaz olduğunu düşünüyorum. Ayrica iphone de ki değer kaybinnote 10 a göre çok daha az olduğu için ilerde pişman olsam bile sorar cüzi bir miktar fark ile note geçiş yapabilirim diye düşündüm. Ama genede araştırmaya devam edicem teşekkürler tekrardan

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Geçilmez. Note 10 daha iyi bir cihaz.

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
Öncelikle konunun bu kadar etkileşim alması beni çok mutlu etti teşekkürler herkese :) bir süre önce s10 dan iphone Xr e geçip kullanmış biri olarak ekran noktasında ve dış tasarım noktasında benin neyi beklediğini nasıl bir deneyin olduğunu az biraz biliyorum. Yani xr kullanan biri olarak o dönem çok beğenerek kullanıyordum sadece kamera noktasında geniş açı olmaması ve gece modu olmaması beni memnun etmemişti. Şimdi note 10 kamera performansı ile iphone 11 arasında bana kayıp ettirecek bir nokta kalmadı diye düşünüyorum. Ki işlemci noktasında ve batarya da da daha iyi bir cihaz olduğunu düşünüyorum. Ayrica iphone de ki değer kaybinnote 10 a göre çok daha az olduğu için ilerde pişman olsam bile sorar cüzi bir miktar fark ile note geçiş yapabilirim diye düşündüm. Ama genede araştırmaya devam edicem teşekkürler tekrardan
İphone 11 ileriki yıllarda note 10dan daha pahalı kalır. İleriye yatırım için düşünülebilir. Ama note 10 daha iyi olduğı kesün