Note 10+ Android 11 pişmanlık

Bu konuyu okuyanlar

temel88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3 gün oldu yükleyeli

Yüzen bildirimi açılır pencere görünümünde çok kullanıyordum. Şimdi açıyorum bildirimi kapatmak için iki işlem yapmam lazım. Uygulama pencerenin içine sığmamış büyük haliyle aynı fontlarda. Pencere boyutu ayarlıyorsun tekrar bildirim gelince sıfırlanıyor tekrar

Bildirim panelinin saydamlığı ayarlansaydı keşke hiç beğenmedim saydamlığı. 16 dan 12 ye düşmüş bi de tuşlar

Galeride fotoğrafın ayrıntısı için üste çekiyordum gözüküyordu hepsi şimdi yarısı gözüküyo tekrar ikinci bi işlem lazım

Çift tıklamayla ekranı kapatma, son şarjdan beri ekran süresi başka bi şey yok öyle aman aman. Pilde sıkıntı yok daha da artmış gibi

Samsungdan birileri görsün bu mesajı

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
3 gün oldu yükleyeli

Yüzen bildirimi açılır pencere görünümünde çok kullanıyordum. Şimdi açıyorum bildirimi kapatmak için iki işlem yapmam lazım. Uygulama pencerenin içine sığmamış büyük haliyle aynı fontlarda. Pencere boyutu ayarlıyorsun tekrar bildirim gelince sıfırlanıyor tekrar

Bildirim panelinin saydamlığı ayarlansaydı keşke hiç beğenmedim saydamlığı. 16 dan 12 ye düşmüş bi de tuşlar

Galeride fotoğrafın ayrıntısı için üste çekiyordum gözüküyordu hepsi şimdi yarısı gözüküyo tekrar ikinci bi işlem lazım

Çift tıklamayla ekranı kapatma, son şarjdan beri ekran süresi başka bi şey yok öyle aman aman. Pilde sıkıntı yok daha da artmış gibi

Güncellemeden sonra hard reset yaptın mı? büyük güncellemelerden sonra eski sistem dosyalarının yazılımsal sorun çıkarmaması için hard reset şart.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
3 gün oldu yükleyeli

Güncelledikten sonra hard reset yapmanızı öneririm.

temel88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güncelleme yapanlar da aynı sıkıntı yoksa yaparım ama resetlemeyle gidecek gibi değil bence İnşaAllah düzelir güncellemelerle. Daha çok gelir güncelleme acele ettik hemen yükledik.

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,517
Güncelleme yapanlar da aynı sıkıntı yoksa yaparım ama resetlemeyle gidecek gibi değil bence İnşaAllah düzelir güncellemelerle. Daha çok gelir güncelleme acele ettik hemen yükledik.
Bence hard reset yapın görüşlerinizi yazın. Hem güzel bir tavsiye konusu olur. 3 saat sürer hard reset kişiselleştirmede abartıyor iseniz yoksa 1 saate biter. O da çoğu güncelleme ile geçer

temel88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bi dünya program var ayar var. Uğraşmak istemiyorum. 3 5 saatle kurtulamam. Note 4 kullanıyordum bundan önce onu bile 5 sene sıfırlamadım. En son sıfırladım yeni pil taktım. Telefon yine aynı telefon. Note 10 ya da Note 20 kullananlarda açılır pencere sıkıntısı var mı onu merak ediyorum

Son mesajlar