Norm Ender'in yeni şarkısının teaserı Instagram'da 182 milyon izlendi

Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Norm Ender yeni şarkısının teaserını Instagram hesabından paylaştı. Video tamı tamına 182 milyon izlenmeye ulaştı. Bence bot izlenme sizce de öyle değil mi?

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,427
Hiç ihtiyacım yok hiç sahte izlenmelere

LifeStyle

Müdavim
Reaksiyon puanı
802
Onu da çok beğenmiyorum ben ya

nakaratları dinleyerek başla, seveceksin :)

tek tek şarkılarını yazmak bu konuda doğru olmaz. belki sevebileceğin şarkıları dinlememişsindir.

bu konserinde bulunmuş biri olarak dinleyebilirsin

yok yine olmadıysa rap sevmiyor olabilirsin, o zaman da mark eliyahu dinleyebilirsin :relieved:

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,427

tek tek şarkılarını yazmak bu konuda doğru olmaz. belki sevebileceğin şarkıları dinlememişsindir.

yok yine olmadıysa rap sevmiyor olabilirsin, o zaman da mark eliyahu dinleyebilirsin :relieved:
bende sagopa pek sevmiyom sözleri iyi ve mantıklı ama nedense sarmıyor beni ben daha çok Adamlar.Duman.maNga dinlerim

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,397
Aleminde Sagopa ve Ceza Rap için bir pranga

Bu cümle yeter.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756

oldu olanlar ve toz tanelerini seviyorum ben sadece

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,397
oldu olanlar ve toz tanelerini seviyorum ben sadece
Dilara yanlış anlama ama Sagopa sevmemeni biraz yaşına biraz da Sagonun pesimist olmasından dolayı pesimistliği pek sevmemene veriyorum. Sago pesimist bir adam zaten hayat gerçeklerini söylediği için diğer rapçilerden ayrılıyor. Diğerleri hep para,pul,kadın gibi şeyler söyleyip laflarının yarısı küfürle geçerken zamanla değişen Sago farklı bir boyuttan bakıyor onlara göre.

30:15'den sonrasını izlersen ne demek istediğimi de anlarsın.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Dilara yanlış anlama ama Sagopa sevmemeni biraz yaşına biraz da Sagonun pesimist olmasından dolayı pesimistliği pek sevmemene veriyorum. Sago pesimist bir adam zaten hayat gerçeklerini söylediği için diğer rapçilerden ayrılıyor. Diğerleri hep para,pul,kadın gibi şeyler söyleyip laflarının yarısı küfürle geçerken zamanla değişen Sago farklı bir boyuttan bakıyor onlara göre.

30:15'den sonrasını izlersen ne demek istediğimi de anlarsın.
Hayır alakası yok ben şarkılarda her zaman melodiye önem veririm sözlere çok takılmam kulağıma hoş gelen her şeyi dinlerim

Reaksiyon puanı
3,027
Daha önce Joker'e de bot atmışlardı. Ünlüleri karalamak isteyenler yapıyor zaman zaman. Genelde rapçilere yapıyorlar çünkü ufacık bir kusurlarını bulunca piyasada alay konusu oluyor :D

Reaksiyon puanı
6,381
Bu adamı sürekli birilerine bulaşan, ceza gibi kimseye bulaşmamaya çalışan insanlara bile sallayan biri olduğu için sevmiyorum. Şarkılarında da sadece birilerine veya bir şeylere sallayıp onu rap yaptığını düşünüyorum.