Nordin Amrabat ortada kalabilir!

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
http://www.sporx.com/futbol/superlig/galatasaray/nordin-amrabat-ortada-kalabilirSXHBQ283105SXQ
[h=2]Galatasaray'a transfer olabilmek için Kayserispor'a büyük bir rest çeken Nordin Amrabat için Galatasaray'ın şu ana kadar tek bir resmi girişimde bulunmadığı ortaya çıktı![/h]
SPORX - Nordin Amrabat ile Kayserispor arasındaki kriz devam ediyor! Kayserispor rest çekerek Galatasaray'a transfer olmak istediğini açıklayan Nordin Amrabat, salvolarına devam ediyor.

İlk olarak Kayserispor'da kendisine 'köle' muammelesi yapıldığını dile getirerek, genel menajer Süleyman Hurma'ya eleştirilerde bulunan Amrabat, şimdi de gerekirse futbol hayatına son vereceğini ve Kayserispor'daki kötü muammelenin bir an önce son bulmasını söyledi.

Kayserispor cephesi ise Nordin Amrabat'ın kesinlikle satılmayacağını ve Faslı oyuncunun kulüple olan sözleşmesindeki tüm maddelerin tek tek yerine getirildiği konusunda görüş birliği yapıyor.

Amrabat'ın "Gerekirse FIFA'ya giderim" tehditi karşısında oldukça sakin açıklamalarda bulunan Kayserispor Yönetimi ise, "Amrabat ile FIFA'lık bir durumumuz olamaz. Bizim Amrabat ile sözleşmemiz var ve biz bu sözleşmeyi yerine getiriyoruz. Konuyu FIFA'ya taşıması gereken bir taraf varsa o da biziz" şeklinde bir açıklama yaptı.

GALATASARAY, KAYSERİSPOR'U BEKLİYOR!

Galatasaray'a transferi için Kayserispor'a tarihi bir rest çeken Amrabat'ın geleceği belirsizliğini korumaya devam ederken; sarı-kırmızılı kulübün Faslı oyuncu hakkındaki kararı da belirsizliğini koruyor. Amrabat'ın transferi için şu ana kadar tek resmi bir adım atmayan Galatasaray, Kayserispor ile ihtilafa düşen Faslı oyuncu için şu anda bekleme kararı aldı.

Başkan Ünal Aysal'ın kesin talimati ile Nordin Amrabat için hiçbir girişimde bulunmayan sarı-kırmızılı yönetim, bu konudaki kararını Kayserispor'un politikasına göre değiştirecek. Kayserispor'un Amrabat'ı satacağını açıklaması halinde temaslara başlayacak olan Galatasaray'da ana hedef Haziran ayı sonuna kadar transferi noktalamak olarak belirlendi.

Haziran ayı sonuna kadar 4 ya da 5 transfer daha yapmak isteyen sarı-kırmızılı kulüp, 20 günlük süre içerisinde Kayserispor cephesinden Amrabat ile bir karar gelmemesi durumunda Faslı oyuncunun transfer defterini kapatacak.

Kaynak

Söyledik.Galatasaray ne edip yapıp bu adamı para vermeden alacak.Bu konuda çok başarılılar.Tebrikler.

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Galatasaray neyi ne kadar yapıyor bilmiyorum ama bir oyuncuyu almak bu kadar zor olmamalı.

Galatasaray kulübü, Ambarat'ı satın almak istese Kayserispor kulübü ile konuşur, anlaşır.

Sonra oyuncuya gider!

Ama oyuncu bunları kendi yapıyor.Adam kendisi, "ben Gs' ye gitmek istiyorum" diyor zaten.

Galatasaray' ın yaptığı bir şey yok burada.

Bu ayrıntıya dikkat edelim!!!

Reaksiyon puanı
10,325
geçen gün okumuştum, kayserispor öyle uçuk kaçık rakamlar istiyor ki akıllara seza!
bizim anadolu takımları üç büyükleri hep yolunacak kaz gözüyle görüyorlar.
ve uzun yıllar boyunca da yoldular da...
100 bin $'a aldıkları gariban bir afrikalıyı parlatıp iki yıl sonra on milyon, onbeş milyon dolarlara kakaladılar.
celal doğan, ilhan cavcav bu işi pek iyi becerdiler.
ama sanırım eski camlar bardak olmak üzre.
çünkü artık üç büyüklerde bu dolmalara karnı tok başkanlar görev yapıyor.

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8

Söyledik.Galatasaray ne edip yapıp bu adamı para vermeden alacak.Bu konuda çok başarılılar.Tebrikler.

Bütün bu olanları Galatasaray kulübü mü yapıyor yani?

Galatasaray neyi ne kadar yapıyor bilmiyorum ama bir oyuncuyu almak bu kadar zor olmamalı.

Hocam madem bilmiyorsun neden Galatasaray'a laf atıyorsun ?

geçen gün okumuştum, kayserispor öyle uçuk kaçık rakamlar istiyor ki akıllara seza!
bizim anadolu takımları üç büyükleri hep yolunacak kaz gözüyle görüyorlar.
ve uzun yıllar boyunca da yoldular da...
100 bin $'a aldıkları gariban bir afrikalıyı parlatıp iki yıl sonra on milyon, onbeş milyon dolarlara kakaladılar.
celal doğan, ilhan cavcav bu işi pek iyi becerdiler.
ama sanırım eski camlar bardak olmak üzre.
çünkü artık üç büyüklerde bu dolmalara karnı tok başkanlar görev yapıyor.

@|SeYYaH| açıklamış , olay tamamen budur... bizim anadolu takımlarının başarı gibi bir hedefi filan yok .. olsa futbolcu pazarlamaya çalışmaktan çok futbolcu almaya çalışır.. siz hiç bonservis bedeli ödenerek (komik rakamları soylemiyorum) 3 büyüklerden Anadolu takımına transfer duydunuz mu ?
misal,
Baros, Bienvenu ikiside satılacak...3-6 arası birşeye bırakırlar muhtemelen.. ikiside Anadolu takımlarında birinci forvet olur , hatta Baros sınıf atlatır.. (Nobre, Gekas hatırlayın...)
bu iki oyuncu için Anadolu takımlarından bir teklif var mıdır ? eminim yoktur :)

İlhan Cavcav yıllardır övünür kasada param var diye ama yıllardır 5-10 arasında gezinir takımı birkez zirveye oynamaz... kısaca asansor takım...

bir tarafta idare eden diğer tarafta liderlik kovalayan.. fark bu...