Nokia Türkiye'ye telefon getirirken eli boş dönmeyecek.

Bu konuyu okuyanlar

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
6.8 ne ya ? 6.4 olsun, fiyat indir.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Redmi K30i 5G tanıtıldı bugün 288 dolar fiyatı. İçerisinde aynı işlemci var Snapdragon 765G. 4 kamerası da var arkada. 599 Euro kim verir şimdi bu cihaza.
Aynı özellikler ama iki kat fiyat. Yok ya, Nokia'nın akıllanacağı falan yok. Aynı fiyata iki tane alır, birini de eşime veririm. Ha belki az miktar malzeme kalitesi iyi olabilir... De, hangisi olursa olsun en fazla 4 yıl, bilemedin 5 yıl. İlk telefonum benim de Nokia idi, ama bir daha almadım, galiba bundan sonra da almayacağım. Zaten kamera dizilimini, arka tasarımını hiç beğenmedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Htc ye ne oldu harbi yaaa :D
İş bulamayınca safariye çıkmışlar. :D

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
Nokianın fiyat politikası bizim ülkede vergilerle boğuşuyor. Bir sürü o vergi bu vergi binince fiyat katlıyor.
Mesela nokia 7.1 bizde 2500
Yurt dışı satışı 1500.
Yurt dışında 1500 e satan adamda kâr elde ediyor. Olaya bu yönde bakın.
Her telefonda benzer fiyat farkı söz konusu. Adamlar ayrıca sağlam kasalı telefonlar yapıyor. Müthiş.

Cepkurdu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bu modelin emin miyiz Türkiye'ye geleceğini? Gerçi 8.3 5g, bizim site de tanıtım sayfası var ama belli değil burda satışa çıkacağı getirirler umarım.

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Bu modelin emin miyiz Türkiye'ye geleceğini? Gerçi 8.3 5g, bizim site de tanıtım sayfası var ama belli değil burda satışa çıkacağı getirirler umarım.
benim telefonum fakia 5 orda canlı mesaj sohbeti var. Orda yetkili birine sordum gelecek dedi. Belki de tv de telefon satan dolandırıcılar gibi yalaan söylemiştir. ;D

Konu tuttu thank you

Cepkurdu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
benim telefonum fakia 5 orda canlı mesaj sohbeti var. Orda yetkili birine sordum gelecek dedi. Belki de tv de telefon satan dolandırıcılar gibi yalaan söylemiştir. ;D

Konu tuttu thank you
Sanmıyorum ya Nokia yetkilisi sonuçta yalan söyleme gibi durumu yok, o yüzden gelir bence.