Nokia Telefon Tavsiyeniz

sensiz96

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nokia n97 alacağım .kullanan kişiler tavsiye edermisiniz?

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
yerinde olsam 600-700 lira vermişken android telefon alırdım.

metinali

Doçent
Reaksiyon puanı
49
Tavsiye etmem:p Şaka bir yana bence Android li bir model düşün derim.

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Telefonu ne için almayı düşünüyorsun onu belirt ona göre sana model söyleyelim.

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
Nokia alacaksan illaki E7 öneririm. Özellikle çok mesaj yazan biriysen klavye şahane oluyor. Ama tabiki symbian olması dezavantaj.

ByPsychooo

Doçent
Reaksiyon puanı
15
Sadece tarayıcısı açık olmasına rağmen veya müzik dinlerken oyun oynadığında ram dolu hatası yüzünden her defasında bataryasını çıkarmak istersen al bence.

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
n97 mini kullanıyorum ortalamanın biraz üstü bir telefon symbian lı nokia ların iyisi bellek sorunu var fazla uygulama yüklemeye gelmıyor

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Lumia serisinden ne alırsan al :)
alamazsan C7 N8

--- Mesaj Güncellendi ---

701de cok iyi tabi alırsan c7 ve n8 yerine 701 al 2. nesil telefon çünkü :)

Hwoarang

Doçent
Reaksiyon puanı
0
2. el mi alacaksın? N97 Nokia nın gayri meşru çocuk muamelesi yaptığı , adını bile anmak istemediği telefon. Niçin N97 alıyorsun ki?
Hazır kampanya varken git Nokia 603 al.Şuanda 580 tl olması lazım. NFC desteği var. Symbian belle işletim sistemi var. Carla çıkınca güncelleme de alacak. Gpu su var. Ram miktarı symbian için fazlasıyla yeterli.

Black_Trouble

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 tane nokia telefon kırdım. hep şu telefon belleği ve sensörleri yüzünden. biriyle konuşurken aniden beklemeye alıyo cebimde mesaj atıyo birilerini arıyo. her ay onun yüzünden en az 12 TL mesaj ücreti ödüyodum.şimdi iphone aldım ve bir daha değiştirmem. sana tavsiyem asla symbian bir telefon alma.

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
603ü bugün akraba aldı güzel telefon fena değil, n97ye bulaşmayın.

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Boş ver nokiaya yi git samsung galaxi w 8150 al 750 tl nokianin bir çok modeline on basar.

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
artık nokia alınmaz oldu, tavsiyem nokia'yı unut başka markalara bak.
aynı özelliklerdeki telefonları daha ucuza bulursun.

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
nokia n97 alacağım .kullanan kişiler tavsiye edermisiniz?
n97 ye verecegin parayı yakıp ısın daha ıyı arkdasım nokıa alınırmı ya :)
devir akıllı telefon devri
samsungu incele
sony ericssonu incele
motorolayı incele derim

xyz10ur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
htc one v
samsung galaxy w
samsung galaxy ace
modellerini incelemenizi öneririm illa nokia alacaksanız symbian belle (sanırım en son buydu) olan bir modelini almanızı öneririm. Bu işletim sisteminde bile androidde 10 saniyede kurulan programın kurulması için dakikalarca beklemeniz gerekecek ama hiç olmazsa yeni nesil olacak bildirim ekranı v.s sorunsuz
eğer nokia sempatiniz varsa windows mobile modellerini beklemenizde faydanıza olacaktır

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
D hiç biri nokia telefon pazarında epey bi geri kaldı androidli samsung veyahut xperia serisine bir göz at

Reaksiyon puanı
0
Telefonum illa nokıa olucak dıyorsan butçene göre en iyisi 603 tur.Sırf eğlence için yapılmış bir telefon 1 ghz işlemci 512 mb ram güçlü donanımı var.Bızım bır arkadaş c6-01 almıştı kullandım program attım oyun yükledim zorladım ümüğünü sıktım cihazın gayet iyiydi.SybianBelle iyi bir işletim sistemi.Bak mesela bende galaxy gio var bır oyun atacaksın ıkı saat ugrasıyorsun sd dosyası apk dosyası oyuna gırmeden wifiyi kapat once apkyı kur sonra sd karta sd dosyasını at vs uğrastırıyor insanı.Ancak smybian bellede boyle bırsey yok atıyorsun yükle bitti kurulumu sorunsuz.Birde apple ve symbian işletim sistemlerinin android ve bada işletim sistemlerine göre herhangi bir uygulamada daha düşük donanmla daha perfonmanslı olduklarıyla ilgili bir makale okumuştum.Mesela aynı çözünürlükte erkana sahip biri symbian biri android isletim sistemli iki telefon düşün.Herhangi bir oyunu symbianla 600 mhz ıslmcı 256 mb ram le oynayabilirsin yada androidle 800 mhz işlemci 300 mb ram le oynayabilirsin donmadan.Ancak şuda gerçek ki Symbian sana Android kadar çeşitlilik uygulama vaadedemez cunku onu destekleyen yok.Android bi de çok kullanışlı.Symbianin eksi yönlerinden biride o.karman çorman bır tuhaf arayüzü var.androidli bir telefon kullanınca daha belırgın anlasılıyor.Eğer andro,dl, telefon alıcaksanda kesınlıkle gio al.Ben şuana kadar gio alıpta birtane pişman olan insan görmedim.Kamerası hariç her haliyle seni memnun edicektir