Nokia Neden Battı? Kötü çocuk symbian

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Nokia 6070 vardı elimde. Annemin eski telefonuydu. 6 ay yaklaşık olarak kullandım. Oradaki Golf ve yılan oyununa hayrandım. Birde mobil internet ile dövüş oyunu indirmiştim, o da fena değildi fakat pek de beğenmedim diyebilirim. Tabii o artık fişi çekti 4-5 yıl önce. Şu zil sesine hayranım:

Mesaj otomatik birleştirildi:

Ölmesinin en büyük sebebi bence uygulamaların yetersiz ve destek verilmemesinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum, onun yanında yeni nesil, gelişmiş işletim sistemleri gelince (Android, IOS vb.) Symbian'a ilgi azaldı.

Yandere

Profesör
Aklıma Samsung GT-C3053 geldi. Çok güzel açılış kapanışı vs. vardı. Ondaki Symbian uygulamaları çok iyi sayılmazdı.
Bende vardı GT-C3053 bataryası şişmişti, atmıştım bataryayı, başka batarya olmadığı için telefonu da atmıştım, onun yanında bir de Nokia 2630'um vardı ekranı bitikti onu da attım.

Kararsız23

Profesör
Ekli dosyayı görüntüle 84798
. java modellerin en sonlarından bir tanesi olan nokia 311-ki son telefonumdur. - 256 mb ram 1 ghz işletim sistemine rağmen youtube videolarını açmak şöyle dursun sayfayı bile açamazken 2004 model nokia 6600 çok rahat bi şekilde youtube videolarını izletebiliyordu. Tabii 2004 yılında youtube videosu açarsan fatura deliğini kim yamar bilmem.
Youtube yokken youtube videosu izlemek de iyiymiş 😀

yolgezer74

Doçent
Youtube yokken youtube videosu izlemek de iyiymiş 😀
he doğru bi telefon sadece üretildiği tarihte kullanılmalı de mi. ya kafa güzel ya yaşın genç ki bunu diybiliyorsun. 6600 ilk çıktığında mms adresleri üzerinden tv izleniyordu. ki aynı yöntem android telefonlarda da kullanılabilir. hala mxplayer destekliyor.
yok kullanmadığım bi ürün olsa beni kandıracan arkadaş ya.

stat counter