Nokia N8'in Fiyatı Belli Oldu

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Arkadaşlar şimdi teknolojix'te gördüm. 999 lira. Eğer bölgenizdeki Nokia Shop'ta daha pahalıysa buraya yönelebilirsiniz:

Siyah N8: http://www.teknolojix.com/?urun-detay_15585_NOKIA_N8_CEP_TELEFONU__Siyah__KVK_GENPA_GARANTiLi.html

Gri N8: http://www.teknolojix.com/?urun-detay_15608_NOKIA_N8_CEP_TELEFONU__Gri__KVK_GENPA_GARANTiLi.html

Teşekkürler, şurada da 927 TL görünüyor havale ve tek çekim ön sipariş fiyatı.

ben sizlere demiştim :D bekleyin diye :D

Hocam iPhone 4 ve Nokia N8'i denemiş biri olarak üyenize tavsiye ediyor musunuz bu telefonu? :) (bir size sormadık, eksik kalmasın :D)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,160
Eğet fiyat sıkıntım varsa kesinlikle Nokia N8 alırdım. Yoksa iPhone 4 alırdım.

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
arkadaşlar burada peşin fiyatına 12 taksit diyor ama bu siteden hiç alışveriş yapmadım bilgisi olan varmı busite hakkında fiyat:81*12=927
http://www.ekopasaj.com/nokia-n8-cep-telefonu_263622.html

Site hakkında bilgim yok fakat garanti için; ''Distribütör : Genpa , KVK'' bilgisi var üst kısımda. Sorun olmaması lazım ancak ben de olsam almadan birkaç referans araştırırdım sizin gibi.
Bir de peşin fiyatına 12 taksit rakamı 972 TL olmalı. Direkt banka havalesi ya da kredi kartı tek çekim için 927 TL demişler çünkü.

NETWORK

Profesör
Reaksiyon puanı
115
Turkıye de satısa sunulmayan sonyericsson satio modelı var 12 megapıksel kamerası fln vs var Turkıye de olsa hıc dusunmeden alırdım

images
images

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Turkıye de satısa sunulmayan sonyericsson satio modelı var 12 megapıksel kamerası fln vs var Turkıye de olsa hıc dusunmeden alırdım

images
images

Çözünürlükleri aynı olsa da birinde Amoled, diğerinde TFT ekran var ama. :) Nokia N8 daha cazip görünüyor.

kavrak

Profesör
Reaksiyon puanı
12
ilgilenen arkadaşlar için electroworld de var. 999 tl fiyatla satıyolar. sanıyorum word karta da 12 taksit.

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
arkadaşlar ben antalyadayım bizim burdaki 5m migrostaki avea shop ta 900 tl fiyatı

mutsuz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ne kadar uygun olsa da bir telefon için fazla ...

heacker32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son telefonumu burdan aldım gayet güvenli bi site..

bilgilendirdiğiniz için teşekkürler ...ama şuan cihaz ellerinde yok galiba !! en iyisi biraz daha beklemek ...

---------- Post added at 18:17 ---------- Previous post was at 18:07 ----------

Site hakkında bilgim yok fakat garanti için; ''Distribütör : Genpa , KVK'' bilgisi var üst kısımda. Sorun olmaması lazım ancak ben de olsam almadan birkaç referans araştırırdım sizin gibi.
Bir de peşin fiyatına 12 taksit rakamı 972 TL olmalı. Direkt banka havalesi ya da kredi kartı tek çekim için 927 TL demişler çünkü.[/QU

bence bu telefonun satış fiyatı 927 den daha da aşağıda. siteden alışveriş yapmış bi arkadaşımız güvenilir olduğunu söylediğine göre bu telefon başka yerlerde daha da ucuz diye düşünüyorum.

---------- Post added at 18:20 ---------- Previous post was at 18:17 ----------

arkadaşlar ben antalyadayım bizim burdaki 5m migrostaki avea shop ta 900 tl fiyatı

peki garanti durumu nasıl ??