Nokia Lumia 925 vs Iphone 5 vs Htc One vs Samsung Galaxy S4 (kararsız kaldım )S

Uakbacakcom

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Son dönemin en bomba telefonlarından olan Nokia Lumia 925 Iphone 5 Htc ONE ve Samsung Galaxy S4 arasında kaldım hepsi hakkında fazlasıyla bilgim var ama hepsinin neredeyse 1 artısı var. İstediğim Telefon özellikleri Dokunmatiği kaliteli sağlam üst düzey teknolojiye sahip kamerası ve hızı yüksek olan bir telefon arıyorum bu telefonların hangisi benim aradığım telefonun özelliklerine daha uygun acaba ?:clap::clap::clap: lütfen yardımcı olunn :) :yes::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing:

mutahhar

Profesör
Reaksiyon puanı
15
lumia'yı kullandım inanın 3 dk.da sıkıldım telefondan. microsoft en büyük hatayı gerek pc'de gerek mobilde bence metro arayüzü ile yapıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung alma deri ben ekran çok çabuk kırılıyor elden düşme ile bile arkadaşımınki kırıldı 600 tl camı samsungda teknoloji var ama kalita yok htc veya nokia deneme bence z yi de düşün çok şık sırf tasarımı yeter

Uakbacakcom

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Lumialarda kafamı karıştıran şey şu en iyi kamera PureView teknolojisi sayesinde Lumia 925 diyolar zaten 6 adet lens kullanarak ıphone 5in kamerasınıda solllamış

alicoooo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lumia'yı ve windows 8 pc kullandım ve microsoft hayatının en iyi işini yaptığını düşünerek böyle metro arayüzüne geçti..Çok hoş kasma yok hızlı göze hoş bir sistem..Telefon da tablette ve Pc'de aynı deneyimi vaad ederek tüm kullanıcıları zaten bildiğimiz sistem diyerek almasını sağlıyabilicek bir yöntem ve çok da hoş oldu..

Performans delisi iseniz tabiki s4. Kamera derseniz Lumia 925..Ama şahsım adına konuşmak gerekirse htc one alırdım. Gerek ses gerek kamera ve gerek uygulama bolluğu ile beni taşıyabilicek seviyede..

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
windowsphone benim icin itici cihaz (( ama hızz ve mükemmel kamera istersen ala bilirsin lumia... bence kaliteli htc ONE al hem keyifli hem de 1 adım önde

Uakbacakcom

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ya aslında ben ilk başta Xperia Z yi düşünüyordum kuzenim o telefonu aldı ve rekler o kadar soluk ki o yüzden ben Htc One ı düşünmüştüm renkler canlı ama kamerası 4 mp ultrapixel teknolojisi diyorlar ama internette yapılan kamera karşılaştırmalarında gerçekten çok geri kalmış Lumia ıphone 5 galaxy s4 xperia z ve en son olarak htc one geliyor buda beni korkutuyor

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Kardesim aradigin kriterler kamera lumia dokunmatik lumia stabilite ve hiz lumia da var bu kriterlere gore bunu almalisin ama soyleyeyim marketi cok fakir

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
kardeş ben 90 kullanıyorum kamera müythiş ek olarak fotograf makinesi almana bile lüzum yok , wp 8.1 çıkıcak çok umutluyum temmuz gibi güncelleme de büyük bir ihtimalle 825 e gelecek ben tavsiye ederim 925 ' i çok sağlamda hızlı zaten

RdhcK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba

Bunlar dışında lg optimus g' yi bir incele derim.Şu an piyasadaki en iyi ekran ve dokunmatik deneyimine sahip, diğer telefonlara göre güneş altında bile rahatça istediğin işlemi yapabiliyorsun ayrıca performansıda bayağı bir hızlı ve pil konusunda da arayüzünün diğerlerine göre sadece kullanıma hitap eden (gereksiz ayrıntılar barındırmayan) biçimde yapılması ve full hd olmaması nedeni ile daha iyi performans verecektir.
Oyun konusundada pek söylenecek bir şey yok Video incelemelerinde de görüldüğü gibi ekran keskinliği oyunlar yağ gibi akıyor.Bunun dışında diğer favorim xp z ve htc one ama keşke xp z ekranda tft değilde ıps kullansaydı ve full hd nin de çok çok ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum.

BERVA

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Git bir teknoloji markete, hemen hemen hepsi vardır zaten kendin dene.
Kararı verecek olan sensin zaten.

Hayır bide arkadaşın istediği özellikleri okumayanlar bile var.

En iyi dokunmatik = Lumia 925-920
En iyi kamera = Lumia 925-920
Stabilite = Lumia 925-920
Uyguluma=Lumia'lar hariç hepsi
Özelleştirebilirlik = Lumia'lar hariç hepsi

Senin istediklerine göre alman gereken telefon Lumia 925-920.

surfking

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya aslında ben ilk başta Xperia Z yi düşünüyordum kuzenim o telefonu aldı ve rekler o kadar soluk ki o yüzden ben Htc One ı düşünmüştüm renkler canlı ama kamerası 4 mp ultrapixel teknolojisi diyorlar ama internette yapılan kamera karşılaştırmalarında gerçekten çok geri kalmış Lumia ıphone 5 galaxy s4 xperia z ve en son olarak htc one geliyor buda beni korkutuyor

dostum xperia z renkler soluk mu ? :D ayarlar kapalıdır onun bende var kullanıyorum. yok böyle bir telefon. 1.2 gb boşta ram var. tek bir kasmaya rastlamadım ama sarj biraz çabuk bitiyor. 1 günü zor deviriyorum.
s3 ün sarjı çok çok iyi xperia ya göre :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bir şey daha sorucam lumiaların 1 gb ramı var bu bi akıllı telefon için düşük değilmi?

Uakbacakcom

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sanırsam emin değilim ama android ve htc nin arayüzü fazla ram kaplıyormuş bu nedenle free ram oranı ikisindede aynı derecelerdenmiş

Mr.Nomad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Normalde Lumia 925 bu üç cihazdan kötü ama kameraya ve hıza önem veriyorsan almalısın :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Berbat bir telefon olan Nokia Lumia yımı tavsiye ediyorsun... Dunya da nokia'yi tercih eden sayili ulkeler arasinda ne yazik ki turkiye de mevcut... Artik dunya da dev olan samsung, apple, htc, sony genellikle en cok konusulan samsung ve apple telefonlari bu bir gercek. Telefonda kamera olayi hem samsung da hemde apple da yeterli derecede mevcut. Haa daha profesyonel istiyorsan al bir dlsr fotograf makinasi kullan. Samsung s4 ozelliklerini tam bir incele gor bakalim nokia dusunebiliyormu bunlari. Lumia tam bir facia dokunmatigi ariza berbat sen bir s3 s4 ve iphone 4 veya 5 ile kiyasla gor farki ben derimki al bir s4 yada htc one ... Aslinda sony de cok iyi ben pedere aldim cok memnun kirlenince lavaboda muslukta yikiyor telefonu kullaniyor

Duruka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
android de yetersiz yani yine boş ram kalır ama düşük yani şimdikilerine göre 1gb yeter ama düşük neyse lumia windows phone kullandığı için ram yemio windows phone die biliriom ama android ram yiyo

cagatayz

Asistan
Reaksiyon puanı
7
3 telefonuda eline al menü geçişlri vs hangisi hoşuna gidiyorsa bir ona bak. İphone bir çok özellikte çok iyi ekranı küçük gelebilir. Kamera gerçekten önemli ise Lumia 925 en iyi kameraya sahip. WP de birkaç önemli uygulama eksikliği yakında giderilir başta instagram diyebilirim yakında yayınlanacak çünkü. Onun haricinde günlük işlertini yapabileceğin bir telefon ve nokia devamlı güncelleme verecektir. Ekran küçüklüğü sorun değil diyorsan ios kendini kanıtlamış bir sistemdir. Eğer biraz bekliyebilirim diyorsan Xperia Honami'yi bir incele derim.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Lumia En iyisi. Tabi oyun oynamaz isen. Oyun oynayacaksan Iphone a yonel.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Market sıkıntısı diyorlar ama hemen hemen en çok kullanılan uygulamalar vindowsta mevcut instg hariç onun dışında kesinlikle hızlı ve güzel bir kamera per. sahip amolet ekran kalitesi ortada tavsiye ederim fiyat olarakta diğer cihazlardan cok ucuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşım yalan yalnış bilmeden kullanmadan yazmayın ben 925 kullanıyorum telefon olarak o saydıklarına 1000 basar note 2 den Nokia lumina 925 e geçtim eşekten indim ata bindim gibi oldu androidin Allah. Belasını versin 2gunde bir yeniden başlatıyordum telefonu