Nokia Lumia 920 Reset Hatası

cr7kaan7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nokia Lumia 920 Alıcam inş :):) S3 arasında çok gidip geldim ama kararımı 920 den yana kullandım . 920 hakkında hata veriyor kendi kendine rest atıyo kapatıp açıyo , şarj konusunda sıkıntı oldugu​nu okudum . Tereddüte düştüm almalımıyım nokia bu sorunları gidericek mi yoksa umutsuz vakkamı ?

Bitn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
920 iyi telefon ama s3 daha iyi bence ve s3 ün artısı android olması :)

cr7kaan7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung S3 e ısınamadım bir türlü kararım 920 ama bu hataları çözüme kavuşacak mı bunu merak ediyorum :/

1e1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s3 iyi telefon bence ama eksisi android olması :)

synchronline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
3-4 gündür kullanıyorum L920 kesinlikle tavsiye ederim.

cr7kaan7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki yakın zamanda geçer mi sizce :/

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Nokia Lumia 920 Alıcam inş :):) S3 arasında çok gidip geldim ama kararımı 920 den yana kullandım . 920 hakkında hata veriyor kendi kendine rest atıyo kapatıp açıyo , şarj konusunda sıkıntı oldugu​nu okudum . Tereddüte düştüm almalımıyım nokia bu sorunları gidericek mi yoksa umutsuz vakkamı ?
Bence bu haberler fake lumia baba gibi telefon ben ikisi arasinda kalsam lumia alirdim ayrica forumun bazi yerlerinde s3 hatalarindan muzdarip insanlarda azimsancak gibi degil

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Bence bu haberler fake lumia baba gibi telefon ben ikisi arasinda kalsam lumia alirdim ayrica forumun bazi yerlerinde s3 hatalarindan muzdarip insanlarda azimsancak gibi degil
Şarj konusunda akıllı telefonların çoğu birbirine yakın süreler veriyor zaten. O da kişinin kendi kullanımına göredir.

Reset konusu ise olabilir, yazılımdan kaynaklı bir sorun herhalde ki hem htc hemde lumiada oluyormuş. Bu da güncelleme ile giderilebilir.Kullanmadan fake haber demek olmaz yani. :)

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Şarj konusunda akıllı telefonların çoğu birbirine yakın süreler veriyor zaten. O da kişinin kendi kullanımına göredir.

Reset konusu ise olabilir, yazılımdan kaynaklı bir sorun herhalde ki hem htc hemde lumiada oluyormuş. Bu da güncelleme ile giderilebilir.Kullanmadan fake haber demek olmaz yani. :)
Şarj konusu hakkinda bir sey demedim zaten ama s3 almadan arkadasin bu konuda bilgisi olmasi lazim yani lumianin su ana kadar bi ayibini gormedim ama s3 ten muzdarip arkadaslarla bi istisare yapsa iyi olur
Ayrica telefonu kullanmadan bu haberin fake olmadigini soylemekte olmaz

yaşli çocuk

Profesör
Reaksiyon puanı
11
L920 oldukça kaliteli, S3 ile karşılaştırabileceğini düşünüyorum.MS ile alakalıdır büyük ihtimal, güncelleme ile düzelir.Ki istisnai bir durum sanırım, olsa herkesde olurdu.

axiwaled

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung S3 e ısınamadım bir türlü kararım 920 ama bu hataları çözüme kavuşacak mı bunu merak ediyorum :/

bazi ufak tefek sorunlar icin yakin bi zamanda guncelleme verilecek.
bende 920 kullanicisiyim. su ana kadar bi sorun yasamadim.
insallah guncellemin ardindan yasanmicakta

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Uygulamasız yaparım dersen nokia lumia al derim ama oyun ve program yüklemek istiyorum hergün denerim dersen s3 veya iphone al derim.

cr7kaan7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bi whatsapp bi kaç tanede oyun ama asla ama asla kasma olmasın tek istedigim bu nettende videoyu düzgün izliyim güzel video resim çekebilsin ve ses beni tatmin etsin yeterlidir fazla uygulama oyun delisi değilim. Telefon donarsa kasarsa o zaman deliriyorum işte :)

1e1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çoğu kişi android olmasını artısı olarak görürken sen eksisi olarak görmüşsün ilginç bir yaklaşım. :)

hocam benden önce yazılmış bi msj'a kinaye yaptım,espiriydi yani :) ha android'i sevdiğim söylenemez. :)

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
ben androidin hastası olmuş bir kullanıcı olarak; abi nerden çıkarıyorlar böyle şeyleri diyorum... reklamın iyisi kötüsü olmaz diyip dalıyorlar böyle şeylere

surfking

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s3 ün malzeme kalitesi çok kötü kardeşim. ( ben s3 kullanıyorum kımse kullandığı cihazı kotulemek ıstemez ama gerçek bu ) mesela arka kapak soyuluyor. yanlar çabuk çiziliyor göçükler oluşuyor düşmediği halde.
ama nokia lumia 920 ile s3 ü elime aldığımda nokianın ağır ve daha kalın olduğunu hissettim.
malzeme kalitesi olarakda nokia yine işçiliğini kullanmış diye düşünüyorum.

cr7kaan7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bugun Turkcell e gittim maketini ve cihazı elime alıp kurcaladım sonra yanında Htc One X i gördüm aynısı dedim ama sonra Htc de hoşuma gitti :D Şuan HTC ONE X Vs NOKİA LUMİA 920 Arasındayım hadi hayırlısı :D

cr7kaan7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bugun Turkcell e gittim maketini ve cihazı elime alıp kurcaladım sonra yanında Htc One X i gördüm aynısı dedim ama sonra Htc de hoşuma gitti :D Şuan HTC ONE X Vs NOKİA LUMİA 920 Arasındayım hadi hayırlısı :D
HTC 8X Pardon :D:D

DJ.ON9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
920 iyi telefon ama s3 daha iyi bence ve s3 ün artısı android olması :)
bence de s3 daha iyi hem donanım olarak hemde şıklık olarak. AMA birde wp8 li olaymış.:D
gerçi samsung aynı kasanın wp8 lisini üretti ama bi b.ka benzememiş. o yuzden lumia gerisi yalan.

samsung atıvdı sanırım asıl adı

king_fth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar ben nokia lumia 920 yi alalı bi kaç gun oldu bi kaç sorunla karşılastım sorunlar:
1- dosya yöneticisi yok
2-tus takımının titreşimini kapatamıyorum
3-videolara atlayazı atamıyorum
bu sorulara çözüm önerisi olan varmı?

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
merhabalar ben nokia lumia 920 yi alalı bi kaç gun oldu bi kaç sorunla karşılastım sorunlar:
1- dosya yöneticisi yok
2-tus takımının titreşimini kapatamıyorum
3-videolara atlayazı atamıyorum
bu sorulara çözüm önerisi olan varmı?

işte marketin çok zayıf olmasının kötü yönleri bunlar :) bana sorarsanız daha önünde uzun zaman var WP8 in :)

king_fth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bide buna bi pc suite programı yokmu? zune yi yükledim tanımıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lumia 920 sürekli sim rehberimi siliyor neden kaynaklanıyo bilmiyorum başka tala takınca hepsi görunuyor ama lumia da görün müyor

casper47

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Nokia lumia 920 kesinlikle tavsiye ederim.Zaten çok yakında gelecek güncellemeyle sorun giderilecek.

altug635

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bana kalırsa s3le karşılaştırlamaz bile lumia süper bir telefon win8 harika ama market henüz yeni win8 uygulaması az uygulamalar zamanla markete gelir fakat kullandığınız uygulama sürekli yenileme güncelleme gibi şeyler istiycek buda wifi yoksa sürekli internet paketi ister kamerasında da ufak tefek sorunlar var ama iş görür. birde büyüklüğü normal bir el için biraz büyük hele bayanlar için zor kullanılan bir telefon 920. 820 ile çok fark yok arasında hemen hemen aynı özellikler xbox,radio mix,bilen göz,kamera vb. 820 daha zarif ve daha ucuz bu yüzden 820 diyorum