Nokia Lumia 820 Alınır mı?

Reaksiyon puanı
16,118
>>Lumia 820 benim için pişmanlık abidesi..
sen birde samsung ch@t527 yani gt-s5270k kullan ondan sonra lumia820'nin ne kadar harika bir telefon olduğunu gör bende var ch@t527 mp3 çalar,radyo ve modem olarak iyi gerisi kötü dandik qr-code reader programı bile uymuyor ona sgh-e250'nin bile çalıştırdığı oyunlara fransız kalıyor...

ffgul

Profesör
Reaksiyon puanı
8
>>Hergün en az 2 kere reset atıyor..(Yere düşürmedim kimse düşürmüşsündür filan demesin...)
>>Klasör yönetim sistemi diye bi şey yok...(istediğiniz resim yada müzikleri bir klasöre toplayamıyorsunuz.. Bluetooth dan gelenlerde dahil..)
>>Tlf.nun müziğini kendi istediğiniz bir parça yapmak tam bir işkence, çünkü pc ye bağlanıp klasörden tlf.nun ilgili klasörüne sürükle bırakla aktarmak gerekiyor..(Bu işlemde kopyala-yapıştır çalışmıyor..)
>>Yeni amber uygulamsında radyo açıldı fakat isim dahi verip sıralayamıyorsunuz..Sadece frekansla kaydete biliyorsunuz...
>>820 nin pili hem kısa götürüyor.. Hemde kapağı açtınız mı düşüyor...
>>Kişiselleştirme zaten yok..Alanlar bunu kabul edecek..
>>8 GB lık alana aldırabileceğiniz oyun+ uygulamalar kısıtlı yani root olayı yok...
>>Nokia nın n73 nü çok uzun süre kullanan biri olarak söylüyorum, o tlf da bile klasör açıp içine istediklerimi taşıyabiliyordum..820 de bunların olmadığını görmek çok ama çok üzücü..Sadece adı akıllı kendi akıllı olmayan tlf..
>>Say say bitmez, dedim ya benim için pişmanlık abidesi...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

sen birde samsung ch@t527 yani gt-s5270k kullan ondan sonra lumia820'nin ne kadar harika bir telefon olduğunu gör bende var ch@t527 mp3 çalar,radyo ve modem olarak iyi gerisi kötü dandik qr-code reader programı bile uymuyor ona sgh-e250'nin bile çalıştırdığı oyunlara fransız kalıyor...
>>Yazdığımı neresinden alıp yorumladın bilmem ama herhalde iyi okuyamadın..
>>ben senin tlf nun la ilgili bi yorum yapmadım dikkat edersen...
>>ayrıca ios yada android kullanmanda beni ilgilendirmiyor..
>>Ben bu tlf la ilgili yaşadığımı bilirim ve söylerim...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nokia almak yerine aynı fiyatlar civarında daha iyi android telefonlar alınabilir

Reaksiyon puanı
16,118
keşke htc one alsaymışsın onunla sorun yaşamazdın.

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşa google özel olarak para veriyor herhalde

Reaksiyon puanı
16,118
beast audio ve kasası için htc one alırdım g2 de ilgimi çekerde servisine gıcığım ...

ffgul

Profesör
Reaksiyon puanı
8
>>Bazıları da Ms in avukatlığına soyunmuş..
>>İyi para veriyor ms galiba!!!

Theurer

Doçent
Reaksiyon puanı
2
genelde int açık olduğu için deneme fırsatım olmadı ama öle diye biliyorum bende :)

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
>>Bazıları da Ms in avukatlığına soyunmuş..
>>İyi para veriyor ms galiba!!!

Bana microsoft aylık 350 tl ödüyor şartları bütün forumlara kaydolup onları savunmam ve yardımcı olmam kaldı ki ben her android ya da ios forumunun altına

>>keske almasaydim
>>sistem çok kötü
>>o yok bu yok

şeklinde her defasında aynı şeyi değiştirerek yazmıyorum

Reaksiyon puanı
16,118
Bana microsoft aylık 350 tl ödüyor şartları bütün forumlara kaydolup onları savunmam ve yardımcı olmam kaldı ki ben her android ya da ios forumunun altına >>keske almasaydim >>sistem çok kötü >>o yok bu yokşeklinde her defasında aynı şeyi değiştirerek yazmıyorum
ben bunları parasız yazarım netbook aldık android 2,2'li almaz olaydık ne roomlanıyor nede rootlanıyor zaten ya göçtü yada yandı tekno tuğla oldu enteresan bişeyi var led panelli...

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ben bunları parasız yazarım netbook aldık android 2,2'li almaz olaydık ne roomlanıyor nede rootlanıyor zaten ya göçtü yada yandı tekno tuğla oldu enteresan bişeyi var led panelli...

Bende beleşe yazıyorum zaten haklı kimse onu yazıyorum bana göre wp8 androidden daha iyi ios için aynısını söyleyemem ama bakalım zaman göstericek

ByTheEfsane

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Lumia Windows 8'li olduğu için ve uygulama azlığından dolayı tercih etmem ama bildiğime göre bazı wifi noktalarında şifre olmadan internete girebiliyorsun.Bu fiyatada kaçırılmıycak bir telefon aldıysan da hayırlı olsun ne diyelim :D

mustafa1342

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar aslında bakarsanız android de çok iyi bir işletim sistemi ama çoğu uygulamanın alternatifleri var ve twitter facebook foursquare popüler oyunlar ve benzeri bir çok bilindik uygulama var neredeyse zaten marketi gün geçtikçe gelişen bir market wp8 android'e göre çok daha iyi ve stabil bir işletim sistemi tek farkı uygulama azlığı.Htc one alın diyen arkadaşlar için söylüyorum tamam htc one lumia820'den iyi de fiyatı çok fazla yani 850 tl'ye aldım ben bu telefonu htc one'ı o paraya bulmak çok zor belki ikinci el bile zor bulursun zaten ben asla lumia 820'yi gerçek fiyatına da almazdım sadece kampanyayı gördüm ve aldım.800 Tl civarında android almak bence biraz hata olur.Çünkü 1000 Tl altı bir android telefon almanın mantıksız olduğunu düşünüyorum.Bir süre sonra telefonlarda yavaşlamalar olabiliyor.Kamera olarak'ta 800 Tl'lik bir android telefonda bulunmayacak bir kamerası olduğunu düşünüyorum.Tek sıkıntısı uygulama azlığı o da gitgide azalıyor.Zaten çok fazla uygulama kullanmayan bir insanım hem nokia kalitesine sahip bir telefon olduğunu düşünüyorum iyiki de almışım :)

ffgul

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Bana microsoft aylık 350 tl ödüyor şartları bütün forumlara kaydolup onları savunmam ve yardımcı olmam kaldı ki ben her android ya da ios forumunun altına

>>keske almasaydim
>>sistem çok kötü
>>o yok bu yok

şeklinde her defasında aynı şeyi değiştirerek yazmıyorum

>>Tlf. da olmayanlar bazen bazılarına batar acıtır...
>>Ata sözünde dediği gibi "Kör tuttuğunu bırakmaz" diye..(Sizinki de o hesap...)
>>Ucuza gitmişsin..
>>İstersen google a geç...(Tabi kapısından geçebilirsen..)
>>Çünkü google ın mühendisleri, son 2 yıldır MS in İnternet Explorerır 10 ve 11 in açıklarını bulup ms den para kazanıyorlar...
>>350 ye yazık vah vaaaahhh...

bytekno

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Farklı bir tarz oluşturmak için alınabilir lumia. Herkesten farklı iseniz alın bence.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben de bu konuda kararsızım görüşme sırasında sesin net gitmemesi-gelmemesi sorunu yaşayanlar varmış bu sorun güncellemeyle giderildi mi ?