Nokia Lumia 1520 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

M@STER

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
5
Şimdi deniyorum :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Yahu süper Olmuş bu OneDrive Upload'dan korkuyordum yavaş olur diye :) tek tek işliyor hızlı bir şekilde 10 Gb alan var rahat rahat yeter bana Teşekkür ederim hocam bilgilendirdiğin için [MENTION=358129]faruksio[/MENTION] :D

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Şimdi deniyorum :D

Yahu süper Olmuş bu OneDrive Upload'dan korkuyordum yavaş olur diye :) tek tek işliyor hızlı bir şekilde 10 Gb alan var rahat rahat yeter bana Teşekkür ederim hocam bilgilendirdiğin için [MENTION=358129]faruksio[/MENTION] :D

Demiştim ben :D telefona onedrive uygulamasını indirirsen içerikleri falan da düzenleyebilirsin :)

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
peki altyazılı film izlemek için napıcaz?

Mağazada uygulamalar var moli player gibi onlar sayesinde izleyebilirsin ya da 8.1 güncellemesini beklersen güncellemeyle telefonun içinde olan oynatıcıya alt yazı desteği gelecek.

kadir98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nokia Lumia Icon gelse bi... Bu telefon bana çok büyük 5 inç yeterli bana daa....

M@STER

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
5
Kamerada odak asist ışığı diye bi ayar var yeni buldum onu da :) onu kapatmadan once cihaz bozuk diyordum kamerayı her açtığımda titriyor durduramıyorum sinir olmuştum bugun buldum ve kapattım :)) aklınızda olsun odak asist ışığı gıcık bişey kapatın derim :)

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Hocam daha kılıf ve jelatin almadım hoşuma giden bi kılıf bulamadım açıkcası jelatinde kullanmıyorum idare ediyoruz :D

:D One drive yüklemek çok uzun sürer 8.1 gelene kadar idare edeyim :D 2 gün önce kuzenim geldi 620 vardı onda dur dedim güncelleme var :) şarj dan ve sürekli cihazın donmasından şikayetçiydi black güncellemesiyle şimdi uçuyor 620, 8.1 güncellemesiyle daha daha süper olur :D

Ekran görüntüsü atalım Nokia Lumia 1520 :D

Buna resmen kışkırtmak denir, hala alamadık, Alamıyoruz):mrgreen:

M@STER

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
5
Hocam yapma valla kotu hissettim kendimi :) allah en kısa zamanda almayı nasip etsin, ancak hala kamera sorunum devam ediyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende Lumia 925 var mağazada fıfa 14 asphalt 8 filan gözükmüyor nasıl düzeltebilrim

M@STER

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
5
Lumia 1520 windows phone 8.1 update güncellemenizi yapın arkadaşlar yalnız ön izleme sürümüdür.

rLjNgV.png

S

SDN Okuru

SDN Okuru
jelatine gerek yok. kendi orjinal kılıfı var çok kullanışlı filim izlerkenkatlıyorsun telefon dik duruyor

kaop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1520 İle Note 3 Arasında Kaldım .. 1520 seçme konusunda tek problem olarak şunu söyleyebilirim > ben wave 2 kullanıcısı olarak BADA Gibi bir sistemi seçerek harakiri yaptım diyebilrim .. etrafımda ios ve android kullananlardan gördügüm kadarıyla alırsam kötü yan olarak mağzası olucak ... 1520 kullananlardan bu konularda objektif bir yorum rica ediyorum ;

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
1520 İle Note 3 Arasında Kaldım .. 1520 seçme konusunda tek problem olarak şunu söyleyebilirim > ben wave 2 kullanıcısı olarak BADA Gibi bir sistemi seçerek harakiri yaptım diyebilrim .. etrafımda ios ve android kullananlardan gördügüm kadarıyla alırsam kötü yan olarak mağzası olucak ... 1520 kullananlardan bu konularda objektif bir yorum rica ediyorum ;

Mağaza konusunda pek korkmana gerek yok mağazada indireceklerinin %90'ı mağazada var istersen mağazanın internet sitesinden uygulamalara bakabilirsin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Harika bir telefon kullanışlı ve sağlam ��

S

SDN Okuru

SDN Okuru
HD7 den sonra andro ya dönüş yapmıştım ...windows hd7 ye doyamamıştım neyse note3 den sonra bir bakalım dedik lumia 1520 aldım...şu ana kadar samimi söyleyecek olursam intibalarım iyi..yani tamam derim...insana heyecan veren bir telefon ,her elime aldığım da gerçek den severek kullanıyorum..hız konusu harbiden iyi gayet stabil bir çalışması var...1 aydan fazla oldu alalı bu güne kadar hiç kitlenme sorunu yaşamadım ve dolayısıyla tekrar başlat hard reset at veya pil tak çıkart yapmadım..zaten de yapamayız da olsun işte öylesine yazdım...anlayacanız benim kadar çok telefon değiştiren her güzel telefona sahip olmak isteyen birisinin şimdilik gönlünü kazanan bir telefon...daha goğrusu phablet....:):):):)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
video yüklenirken 5 dk boyunca ekrana dokunmazsam tuş kilidi oluyor,açtığımdaysa video başa yüklenmemiş bi şekilde dönüyor. ayarlarda en fazla 5 dk var. ne yapmalıyım? teşekkürler :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Nokia 'nın bu telefon için üretmiş olduğu kılıf nefis model adı CP-623 ..Tavsiye edilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Alalı 2 hafta oldu gayet memnundum herşeyi dört dörtlük yanlıZ 8.1 yükledikten sonra şarjı daha çabuk bitiyor umarım benim görmediğim bi ayar yüzündendir düşünen herkeze gozu kapalı tavsiye ederim 3 aylıkken takılmaya başlayan plastik yığını , taklitçi samsunglardan binlerce kat daha iyi tşkler Nokia tşkler microsoft :>

bandem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayarlar.wifi.ileri düzey ayarlar. Ekran kuruyucu devreye girdiğinde wifiyi açık tut gibi bir şey yazıyor onu işaretle sorunun çözülür sanırım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende bir haftadır kullanıyorum daha önce android kullanıyordu kasılması beni deli ediyordu artık böyle bir derdim yok çünkü Nokia ve wp 8.1 kullanmıyorum ileride daha da mükemmel olacağını düşünüyorum. Büyüklük konusunda çabuk alışıyorsun artık kucuk telefon donemi bitti bilgisayarımda takılmıyorum bile çok hızlı ben Kırgızistan'da aldım 530 dolar

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
bende windows phone a geçeceğim ama 6" nedir arkadaş. 930 u bekliyorum 6" telefonu kullanmam imkansız benim ki note 3 bile 5.7" ile kocaman geliyordu bana.

bandem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O zaman niçin 1520 kullananların sayfasına yazıyorsun

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Abi note 3'ü falan anlarım da Xperia Z Ultra Galaxy MEga 1320 1520 bunlar telefon deil arama özellikli tablet resmen!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba benim bir sorum olucakti ben son derece fazpa telefon kulaniyorum elimfen dusmuyo diyebiliriz okudugum yorumlara bakilirsa iyi ama insan yinede cekiniyor + olarak windows markrt cok kotu diyorlar