Nokia C5-03 almalımıyım

sharlk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Nokia C5-03 alacalıgım bu telefonu bana önerirmisiniz kullanan arkadaşlar varsa bilgilendirebiklirmi avantajlarını

fahrenheit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şiddetle kaçınmanı tavsiye ederim.
1 - Ekranı resiztif. Bu yüzden kullanımı kolay değil. Kalemle kullanmak daha uygun bu telefonu. Parmakla mesaj yazmak çok zor.
2 - Symbian işletim sistemini 10 yıl kullandım. Android'in yanında çöpten farkı yok.
3- Telefonda office dökümanlarını açmak istersen program satın almak zorundasın. Tabi programı almak ta yetmiyor bi de onu telefona kurmak var. mesela ben aldığım halde kuramadım. Kurulum devamlı fail ediyordu.Nokia support'u aradım bizim sorunumuz değil diyor adamlar. Programı OviStore'a koyuyorlar satıyorlar ama kullanamıyorsun.:hammer::hammer::hammer::hammer:
4- Mail programı çok kullanışsız. Kamera dersen klasik nokia kamerası. ortalamanın çok çok altında bir kalite.

İş sebebiyle bu telefonla 2 gün uğraşmak zorunda kaldım .Resmen bi kaç saçım daha beyazladı :hammer::hammer:

Sadece alo demek için bi telefon arıyorsan bu telefonu almak doğru seçim olur , yok bana programda lazım diyorsan arkana bakmadan kaç bu telefondan :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Android var Huzur var :dirol::dirol::dirol::dirol::dirol::dirol::dirol:

sharlk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
peki önerebileceğin bir telefon varmı 500 liralık :)

sharlk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Samsung S7233 Wave 723 bu telefon nasıl arkadaşlar foto çekimi felanda güzel qwerty klavye var bu telefonu önerirmisiniz

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
wawe lerde sorun olduğunu pek duymadım açıkcası ama.. yinede android işlemcili telefonlar tecih sebebin olmalı bence.. ;)

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
ya 5800 herkeste var :D hem şey diyorlar ekran tepkisi geçmiş :S

blackmamba07

Profesör
Reaksiyon puanı
3
aynen öyle c5-03'ün dokunmatik ekranı rezistif ve kullanıcıyı zorluyor. 5800 desen tam bir facia halk arasında ''abanmatik'' adını almış durumda. bir de sürekli donma sıkıntısından dolayı şikayetler var. bir de genel olarak nokia symbian kullanıyor ve bu saatten sonra para verip telefon alınacaksa android işlemcili bir telefon almak en akıllıcası. 500 tlye kadar androidli telefon olarak da lg optimus me oneririm sana.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bende nie olmuyor bu kitlenmeler siz ne yüklüyorsanız artık telefona :D

Bilgili99

Profesör
Reaksiyon puanı
252
Bende nie olmuyor bu kitlenmeler siz ne yüklüyorsanız artık telefona :D
Benim kitlenme donma gibi sıkıntılarım yok eskiden de nokia sevmezdim ama çok karlı olduğu durumlarda tercih ederdim ama MS ile işbirliğine gidip MeeGo'yu yüz üstü bıraktığı için bu saatten sonra sadece bedava verirse alırım:laugh: MS'ten ve işbirlikçilerinden nefret ediyorum:cursing::hammer::hammer::hammer:

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
tamamda nokiaların işletim sistemi bir türlü değişmedi hep aynı symbian kullanıyorlar.. bence adroidli bir smartphone almalısın :))

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
kesinlikle katılıyorum technomind'a... bütçen nedir bilemeyeceğim ama 450 tl fiyatla android froyo işletim sistemli lg optimus me, 850 tl civarında olan android 2.2 işletim sistemli optimus black telefonları önerebilirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede var o telefonu sakın alma bence android i bile yok ve o telefon çok sıkıcıııııı:yes: