Nokia Belle Çıktı !

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Eski bir N8 sahibi olarak belle'yi beklemekte ısrar etmeyip :D telefonu değiştirmekle ne kadar doğru bir karar verdiğimi bir kez daha anladım. :D

Bilgili99

Profesör
Reaksiyon puanı
252
hayırlı olsun Nokia yine bir parmak bal çalmış nokiacıların ağzına en azından bizimde güncellememiz var diyebilecekler tabi piyasada İOS ve ANDROİD güncelleme desteği sunmasaydı zor görürlerdi güncellemeyi en ufak bir yenilik için cepleri boşaltmak zorunda kalacaklardı yine en dandik donanımlara ama neyse

Fearlees

Doçent
Reaksiyon puanı
1
androide güncelleme gelince sevinmiyor musunuz...android sevenleri anlamak çok zor...kendilerine güncelleme yeni özellikler gelir sevinirler kimse bu şekilde alaycı yaklaşsın istemezler ama her ne hikmetse nokia veya ios bir güncelleme yeni birşey yayınlasın hemen saldırıya geçerler alay etmeye çalışırlar...biraz mantıklı olun sadece sadece android yok bu pazarda ios var symbian var wm7 var....
tmm kızma symbian şampiyon(!)ne mutlu nokia cılara diorum işte sizin sevincinizi paylaşıyorum çok olumsuzsun birader,bu nokia senin sinirlerini yıpratmış olmalı.

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Nedir bu nokia ve symbian düşmanlığı anlamıyorum tamam nokiayı veya symbianı sevmiyor olabilirsiniz tamam bu sizin görüşünüzdür ama neden bir nokia ve symbian formunda bunları bize kötülüyorsunuz ki biz nokia ve symbian tercih ettik biz bunu seviyoruz bu da bizim görüşümüzdür.

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Android kullanıcısıyım memnunum da telefonumdan ama nokia bu güncelleme ile kendi kendini geçmiş androidi geçme olasılığı kısa vadede imkansız görünüyor olsa da bir adım atmış önemli bir şey,ben güncellemenin getirdiklerini beğendim n8 ve c6-01 de kullandım belle güncellemesini hoş duruyor yüklemeyenlere tavsiye ederim

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
Bir C7 var güncellenmek için beni bekliyor :)

alonespy

Asistan
Reaksiyon puanı
3
tmm kızma symbian şampiyon(!)ne mutlu nokia cılara diorum işte sizin sevincinizi paylaşıyorum çok olumsuzsun birader,bu nokia senin sinirlerini yıpratmış olmalı.
belli oluyor kimin sinirlerinin yıpranmış olduğu....önce aynaya kendin bak sonra başkasına tut....sadece yorum yapmış olmak için yorum yapmayın

Fearlees

Doçent
Reaksiyon puanı
1
belli oluyor kimin sinirlerinin yıpranmış olduğu....önce aynaya kendin bak sonra başkasına tut....sadece yorum yapmış olmak için yorum yapmayın
Hıh bende seni bekliyordum nerde bu nokia anonim şirketi temsilcisi diye sonunda geldin, bence yorum yapmış olmak için yorum yapan sensin,gerçekten anlıyorum seni...bi benim yazdıklarıma bak senin yazdıklarına bak,piriminimi azalttılar yoksa nokia dan ondanmı böyle abuk subuk şeyler yapıyorsun,Yazık çok yazık...

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
uğraşma boşuna ne desen anlamaz ve nokia ya saldırmaya devam eder :)
ayrıca nokiayı kötüleyenler
biz nokia king demedikki ama kullandığımız bir şeyede saygı gösterin size zorla nokia yada symbian kullanın diyen yok , android ve ya ios ne kullanıyorsanız onu kullanın ve herkes kendi işine baksın artık.

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Hıh bende seni bekliyordum nerde bu nokia anonim şirketi temsilcisi diye sonunda geldin, bence yorum yapmış olmak için yorum yapan sensin,gerçekten anlıyorum seni...bi benim yazdıklarıma bak senin yazdıklarına bak,piriminimi azalttılar yoksa nokia dan ondanmı böyle abuk subuk şeyler yapıyorsun,Yazık çok yazık...

Tamam anladık sen androidcisin tamam symbian ve nokiadan nefret ediyorsun ama burası bir symbian bölümü sen madem androidcisin git android bölümünde takıl niye symbian bölümünde takılıpta burada tartışma çıkarıyorsun ki kimse seni bu symbian bölümünde zorla tutmuyor ki nokia ve symbianı kötüleyince mutlu mu oluyorsun bizler gelip sizin android bölümlerinde tartışma çıkarıyormuyuz ve sizlerin bu nokia ve symbian ile ne alıp veremediğiniz var biz nokia ve symbianı tercih ettik dediğim gibi madem symbian ve nokia yı sevmiyormusun git android bölümlerinde takıl

Fearlees

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Tamam anladık sen androidcisin tamam symbian ve nokiadan nefret ediyorsun ama burası bir symbian bölümü sen madem androidcisin git android bölümünde takıl niye symbian bölümünde takılıpta burada tartışma çıkarıyorsun ki kimse seni bu symbian bölümünde zorla tutmuyor ki nokia ve symbianı kötüleyince mutlu mu oluyorsun bizler gelip sizin android bölümlerinde tartışma çıkarıyormuyuz ve sizlerin bu nokia ve symbian ile ne alıp veremediğiniz var biz nokia ve symbianı tercih ettik dediğim gibi madem symbian ve nokia yı sevmiyormusun git android bölümlerinde takıl
Sanane kardeşim sende benim yorumlarımı okuma,burası bi forum sitesi istediğimi okurum istediğim yorumu yaparım sanane;sizene(sözüm meclisten dışarı)okuma yorumlarımı kardeşim beni görünce atla o zaman !

alonespy

Asistan
Reaksiyon puanı
3
bir bak neler yazdığına sadece yorum yapmak tartışma çıkarmak amacın...forumda hergün android ios vs güncelleme uygulama haberleri çıkıyor kimse saçma sapan yorum yapmıyor da sen neden çıkıp nokia symbian haberlerine abuk subuk yorumlar yapıyorsun...sevmiyorsan sevme ama başkasının kullandığına saygı göster.....

Fearlees

Doçent
Reaksiyon puanı
1
bir bak neler yazdığına sadece yorum yapmak tartışma çıkarmak amacın...forumda hergün android ios vs güncelleme uygulama haberleri çıkıyor kimse saçma sapan yorum yapmıyor da sen neden çıkıp nokia symbian haberlerine abuk subuk yorumlar yapıyorsun...sevmiyorsan sevme ama başkasının kullandığına saygı göster.....
Sanane!istediğimi okurum,ben bu haberlere karşı yorumumu yapıyorum,sen niye nem kapıyorsun,sende git android e ne yorum yaparsan yap nabıyım,benim mesajlarımı okumassın olur biter krdşm.

erhandenizz

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Tartışma çıkarmaya gerek yok. Bende HTC Android kullanıcısı olarak, Nokia nın Belle güncellemesini eski symbiana göre çok beğendim. Gerçekten birçok özellik getirmişler ve çok kullanışlı olmuş. Bencede geçebilecek her Nokia kullanıcısı geçsin.

engin_er

Asistan
Reaksiyon puanı
1
yok neyi tartışıyorsunuz, her yazılımın kendine has özellikleri mevcut, şahsen iş amaçlı kullanılacaksa ben nokia diyorum, android telefonlar içerisinde de alınabilecek tek bir telefon var galaxy S2 onun dışında başka telefona para vermem şahsen.
oyun amaçlı ise android alabilirsiniz, ve hatta daha düne kadar da nokiaya toz kondurmayanlar bugün androidci olup çıkıverdiler, android markette bir çok uygulamaya baktım bir çoğu işe yaramaz işe yarayacak tarz da olanlarda ücretli, oyunlar bakımından diyorsanız ki evet çocukların oyun oynaması için android biçilmiş kaftan. iş amaçlı kullanan kişiler zaten sizler kadar telefonla uğraşacak vakit bulamazlar. ve hatta android markete bile girip uygulama indireceklerini sanmıyorum ki, zaten iş amaçlı düzgün uygulamalarda yok denecek kadar az.

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
Akşam C7 güncelledim epey uğraştırdı ama değdi uğraşmaya son güncelleme beklenenin üstünde yenilikler getirmiş

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Sanane kardeşim sende benim yorumlarımı okuma,burası bi forum sitesi istediğimi okurum istediğim yorumu yaparım sanane;sizene(sözüm meclisten dışarı)okuma yorumlarımı kardeşim beni görünce atla o zaman !

İstediğin bölümde takıl ama eğer amacın tartışma çıkarmaksa eğer amacın sağa sola çamur atıp karalamaksa ve arkadaşların huzurunu kaçırmaksa bu bölümde olma biz burada symbian^3 işletim sistemi kullanan arkadaşlara yeni güncellemenin geldiği bilgisini vermeye çalışıyoruz sen gelmiş nokia ve symbiana laf ediyorsun bu kininin ve öfkenin sebebi nedir biz burada tartışma çıkarmak amacıyla sağı solu karalayan bir konu açmadık ki biz bilgi vermek istedik ama sen tartışma çıkarıyorsun amacın nedir arkadaşım senin

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Ne adamlar gördüm telefonları android değil. Ne android telefonlar gördüm sahibi....

Bilgili99

Profesör
Reaksiyon puanı
252
Nokia bile bu kadar savunmuyor kendini ne acayip insanlar var memlekette sanki her kullandığı en mükemmel olmak zorunda sanki dandik birşey kullanamaz dandik nokia kullanıyorsunuz kabul edin işte

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Nokia bile bu kadar savunmuyor kendini ne acayip insanlar var memlekette sanki her kullandığı en mükemmel olmak zorunda sanki dandik birşey kullanamaz dandik nokia kullanıyorsunuz kabul edin işte

Biz kullandığımız cihazlar iyi diye bir şey söylemedik ki biz sadece gereksiz yere tartışma çıkarmalarına laf söyleriz bilgilendirmek amaçlı açtığımız konuda hiç bir tartışma yaratacak bilgi olmadığına rağmen tartışma çıkarıyorlar işte bizim asıl kızdığımız nokta bu

Fearlees

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Kardeşim uğraşma,nato kafa nato mermer laf anlatamassın imkanı yok onun için bırak 2 seneye bulmaz kuyruk acısından yakınırlar boşver sen...!

alonespy

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Kardeşim uğraşma,nato kafa nato mermer laf anlatamassın imkanı yok onun için bırak 2 seneye bulmaz kuyruk acısından yakınırlar boşver sen...!
evet nato kafa nato mermer lafına katılıyorum hala anlamak istemiyorsunuz yaa....nokia iyi nokia süper symbian bomba diyen yok....bunlarla ilgili çıkan haberlere saçma sapan yorum yapmanız sinir bozuyor artık anlayın beeee...

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6
evet nato kafa nato mermer lafına katılıyorum hala anlamak istemiyorsunuz yaa....nokia iyi nokia süper symbian bomba diyen yok....bunlarla ilgili çıkan haberlere saçma sapan yorum yapmanız sinir bozuyor artık anlayın beeee...
Kardeşim boş ver bunların laftan anlayacakları yok bunlara laf anlatmak boşuna bunların tek amacı kavga çıkarmak baksana bilgi amaçlı bir konuda da tartışma çıkardılar ya bunlara ne desek tartışma çıkaracaklar

Bilgili99

Profesör
Reaksiyon puanı
252
nokia bu savunmaları görüp kendinden utanmış ve şirketi size devredecekmiş tebrikler :D

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
Konu başlığı altında anlamsız tartışma yaratmayın

Sehri_Istanbul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim belleden önce şarjım zorlasam neredeyse 1 haftaya kadar dayanıyordu şimdi bu üçüncü gün ve güç tasarrufunda olduğu halde sarj zayıf demeye başladı. ne yapmalıyım bunu önlemek için?? bu güncelleme de her ne kadar yenilikler varsa da bazı şeylerini sevmedim. örneğin açık olan uygulamaları göster demiyordu, bundan öncekinde diyordu ve çokta işe yarıyodu. ve mesaj yazarken kaç karakter yazıldı onu da göstermiyor, ayarlarına o kadar baktım ama bir şey bulamadım. :/