Nokia AIR'ın İlk Videosu Sızdırıldı

008taki

Asistan
Reaksiyon puanı
1
işletim sistemi symbiandan çok meego gibi geldi bana. eğer meego gibi daha esnek ve geliştirmeye müsait bir sistemle kullanılırsa süper olur. gerçi nokia desteğini çekti şimdi tizen adıyla samsung ve intel geliştirmeye başladı meegoyu.

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
symbian sa at çöpe :D kimse kusura bakmasın ama miladını doldurdu artık :)

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
nokia bunu güzel tasarlamış, bu tasarımın üstüne iyi bir donanım ve android olsa tadından yenmez.

alonespy

Asistan
Reaksiyon puanı
3
meego olmasını tercih ederim...android olmasında önemli değil gerisi...

skymen4

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İyi Nokyanın Batmaması İçin Bir İki Atak Daha Yapması Gerek. Gibi Görünüyor

yaşli çocuk

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Nokia,kalkınma planları işe yarar inşallah.Eskilerin Lideri O.

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Eskilerin lideriydi ama zamanında önlemini alsaydı keşke.Telefonlarda o zamanlar symbian bir numaralı işletim sistemi olarak gözükürken Symbian'ı geliştirmeliydiler fakat Nokia liderliğini kaptıracağını düşünmediği için pek geliştirmedi.Zamanın özgür işletim sistemi olan Symbian şimdi ise ölü bir işletim sistemi ve artık Symbian işletim sistemi ile çalışan telefonların satılacağını pek düşünmüyorum.Bence MeeGo Nokia'nın son kurtuluş silahıydı ve Intel ile birlikte geliştirmeye devam etseydi o zaman bir ihtimali vardı Nokia'nın fakat Samsung MeeGo'ya sahip çıktı adını da Tizen koydu ve android uygulamalarının çalışmasını sağlandı bence Tizen de bu pazardan pay alacaktır.Stephen Elop'sa Nokia'yı Microsoft'a bağımlı hale getirdi eğer Nokia batarsa Stephen Elop'un yüzünden batacak.