Nokıa 7360 fikir istiyorum!

Bu konuyu okuyanlar

Jengar

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Ben cep tel. alıcam kendime bi üründe bana çok uygun geldi ben şimdiden bi araştırma yapiyimde sonradan pişman olmiyim die açtım konuyu alıcam tel. nokıa 7360 sitede bu tel. kullananlar varmı varsa nasıl yani kullanışlımı memnunmusunz acaba? tel.in resmi aşşağıda farklı renk çeşidide var. ;) :) sizce nasıl?

nokia-7360.jpg

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Çok güzel.Sağdakini kendine soldakini bana alırsan görüşlerimi yazarım :D :D :D
Yok 7610u sorsan söylerdimde bu telefonu ilk kez görüyorum ;)

Jengar

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
gokhans19 dedi ki:
Çok güzel.Sağdakini kendine soldakini bana alırsan görüşlerimi yazarım :D :D :D
Yok 7610u sorsan söylerdimde bu telefonu ilk kez görüyorum ;)

tamam olur alırım :p yinede saol ;) :)

Jengar

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
bana da öyle gelio sağdaki bencede :) saol :)

özgürDeVİL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sana en büyük tavsiyem o telefona o para verilmez.. ona vereceğin parayla daha güzel bi telefon alabilirsin... Sakaryada arabul var bilirsin orada çalışan arkadaşarım var onlar bile benimle aynı fikirde...

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Jengar bence de bunu alma.Ben biraz araştırdım aynı özelliklere sahip sony ericsson w200i daha iyi.Hem de müzik kalitesi çok daha iyi ;) :) :p (Belki bende alabilirim,kendime arkadaş arıyorum :$)

Kalpazan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende genel bir yorum yapayım nokıa mı sony mı bu durum hep var her telefon alan bu ıkı marka arasında kalıyor farkında olmasada nokıa nın bır modelı mı baska bır modelımı dıe dusunen cok az ınsan var sony mı nokıa mı nokıa sadece cep telefonu uzerıne bır fırma ama sony nokıa yı elektronıkte 2 ye katlayıp 4 e bolecek cınsten bır tecrube ve kaliteye sahıp ama cep telefonunda nokıa kadar tecrubesı yok kı bunuda erıcsson la bırleserek telafı edıyor bence paranız çoksa nokia n series yok mu paranız o zaman sonyericsson bir bakın derim...

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Zaten yanlış bakmadıysam w200i ile bunun :) arasında 100 lira var.hem daha ucuz hem daha iyi bence

murmillo

Asistan
Reaksiyon puanı
1
sakın para verme bunlara...

özellik/fiyat karşılaştırmasını iyi yap bence, nokia gayet güzel bir tercih ancak model yanlış, ben N serilerini öneririm.

Jerusalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Bence arkadaş telefonunun multimedia özelliklerinden ziyade, tasarım kısmıyla ilgili hı?

murmillo

Asistan
Reaksiyon puanı
1
iyide tasarım yetmiyor işte dayanıklılık önemli olan, sonra o kahverengi şeyler hep atıcak.

Jengar

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
aslında evet tasarım daha da hoşuma gitti arkadaşın dediği gibi ama ben zaten fazla ileriye kaçmayacak bi şey istiyodum maliyet açısından ve abim bana bi sürpsiz yaparak bu tel. bana aldı onu öpüyorum burdan (K) :p :)şuan kullanıyorum herhangi bi sorun çıkmadı memnunum dediğiniz gibi belki boyası sonradan atar ama bende temiz kullanmaya çalışıcam çok saolun fikirleriniz için :] :) :] :]

gizem durmaz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
murmillo dedi ki:
nokia gayet güzel bir tercih ancak model yanlış, ben N serilerini öneririm.
N serisi özellikleri bakımından ne kadar kullanışlı bilmiyorum ama görüntüsü oldukça kaba.Bu arada lucifer arkadaşımızın önerdiği telefona katılıyorum.Bundan sonraki telefon alacaklara duyrulur....
Neyse sen zaten almışsın hayırlı olsun iyi günlerde kullan...