Nokia 700 telefonuma android yüklemek istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

madlife

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben nokia 700 telefonuma android yuklemek isitiyorum biraz bu konularda oldukca gerideyim. daha yeniyimde denebilir bana acil olarak yardimci olabilirmisiniz.?
simdiden herkese ayri ayri tesekkur ediyorum..

yer6

Profesör
Reaksiyon puanı
54
arkadaşım öyle bir şansın yok.

CieM

Asistan
Reaksiyon puanı
4
yeni olduğun belli çünkü öyle bir ihtimal yok.varsada ben yeniyim :D

Reaksiyon puanı
4
Telefonlar bilgisayar gibi değildir. İşletim sistemini isteğinize göre kuramıyorsunuz. Alırken tercih yapmanız gerekiyordu.

NT1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Gt androıd lı telefon alaydın keske :D

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
anlamadığım android seviyorsan git androidli telefon al maceraya atılmanın derdi ne ? zaten yeniyim diyorsun sonra yakacan telefonu nerdeyse sakız çıksa onada android yüklenirmi diyeceksiniz her android kullanıcısı böyle ise ooo artık yani

madlife

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anladim tsk ederim cvblariniz icin. :) bende galaxy s2 ics4.0.3 kullaniyorum.bu yardimi kardesim icin istemistim kendisi nokia kullaniyor o android istemisti bende bir umud belki olur dedim. :) neyse sagolun.

murat_57_

Asistan
Reaksiyon puanı
2
n9000 nemo mudur nedir nokia nın birtek o telefonuna android kurulabiliyor :)

madlife

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki arkadaslar android ics 4.0.3 ile 4.0.4 arasinda cok buyuk fark varmi ? hangisi daha kullanisli ? ve hos?

uNerreicht

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bende 700 Aldım bi ara Telefon zarif ancak Marketi berbat :) Ben yapsam daha iyi bişeyler çıkar.

openline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Android çok amatör bi işletim sistemi bu insanlar nesini beğeniyor anlamıyorum görsel güzellik estetik hiçbişii yok

sofu44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
,

orası öylede mesela ios ve blackberry os bence daha hızlı daha estetik ama insanlar sırf marketinden dolayı android diyip duruyo
insanların androidi sevmesinin en önemli sebeblerinden birisi açık kaynak kodlu ve serbest bir mobil işletim sisyemi olması mesela örnek verecek olursak yükleyeceğin bir programla görselliği hat safhaya çıkarabiliyorsun telefon bambaşka bir şey oluyor

openline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
insanların androidi sevmesinin en önemli sebeblerinden birisi açık kaynak kodlu ve serbest bir mobil işletim sisyemi olması mesela örnek verecek olursak yükleyeceğin bir programla görselliği hat safhaya çıkarabiliyorsun telefon bambaşka bir şey oluyor

Açık kaynak kodlu ama üretici için mesela sen yazılımcı olsan telefonunla oynarsan garanti dışı kalıyor

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
orjinal hale getirirsen de garantide oluyor, sıkıntı yok. Bir zamanlar da insanlar fiyatı çok özelliği yok diye iphone alıyordu sadece hava atmak için, son zamanlarda Allah bereket versin video kaydetme özelliği eklediler :D

HTC HD2 alırsanız Windows mobile, Windows phone, Android, maemo vs. işletim sistemlerinin hepsini kurup deneyebilirsiniz.

Nokialara n900 hariç değişik işletim sistemleri kurulamıyor.

Mordo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İmkansız olay kardeş olsa çok güzel olurdu ..

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
anlamadığım android seviyorsan git androidli telefon al maceraya atılmanın derdi ne ? zaten yeniyim diyorsun sonra yakacan telefonu nerdeyse sakız çıksa onada android yüklenirmi diyeceksiniz her android kullanıcısı böyle ise ooo artık yani

yuklenmez diyen arkadasım nokia 5230 a birebir android yüklenio o yenide sende epey bi eskide kalmısın anlasılan..

Proton

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Nokia N9 un android videoları var gta 3 bile açılıyor garip

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nokıa asha 311 de whatsaap uygulaması gözüküyor bu uygulamayı çalıştırmak için android olması gerekmiyor mu yoksa ben mi yanlış biliyorum ya da asha 311 i aldığımızda birşey yüklemeyi gerektirmeden whatsaap çalışıyor mu acaba bilgisi olan var mııı ? ben farklı uygulamalr ile pek uğraşmam tek istediğim whatshaap olması. .s 400 500 tl fiyatlarında uygun bir telefon arıyorum ama bilginiz varsa bilgilendirip soruma cevapp verebilrseniz çok sevinirim :(

yunusemreu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
,

orası öylede mesela ios ve blackberry os bence daha hızlı daha estetik ama insanlar sırf marketinden dolayı android diyip duruyo

Aslinda market degil bazi insanlarin derdi zaten markette o kadar uygulama
olmasina ragmen kac tanesi ise yarar tartisilir.

abidn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
5800'a android oluor diyen arkadaş saçmalama bunun imkanı yok en azla tema falan yaparsın onladr da çok çakma oluyor. Android yalnızca meego/maemo tabanlı (yani yine linux kerneli kullnan) n9, n900 ve n950 lere oluyor o da çok sorunlu. Saçmalamayın lütfen.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Bende benim hesap makinesine win8 kurmak istiyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yeni olduğun belli pc mı sandın onu sende işletim sistemini değiştiriyon yorulma böle şeylerle

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
5800'a android kurulduysa Youtube'da videosu vardir kesin. Link falan ver de aydinlanalim kardes.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
5230'a Yüklemeyi Gösterilmisiniz ???
Gördüm Bi Yerde Ama İngilizceydi...