Soru Nod 32 neden tavsiye ediliyor?

Bu konuyu okuyanlar

Coolumsu

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Arkadaşlar internette bu programın tonla cracki seriali var. Kendini bile koruyamayan bir program bilgisayarı nasıl koruyacak ki?

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,180
Çok az Trial Keyler çalışıyor.

Ben o programdan Kaspersky Cloud Free`ye geçtim kafam rahat valla.
Trial Key aramaktan gına gelmişti

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,758
Arkadaşlar internette bu programın tonla cracki seriali var. Kendini bile koruyamayan bir program bilgisayarı nasıl koruyacak ki?
ESET özellikle enterprise denilen büyük kurumları hedef kitlesine almış bir şirkettir ve bu şirketler de toplu lisans anlaşmasına tabi tutulur. Ondan ötürü de serialleri, cracklilerini yapmak bir dosyayı modlamak kadar kolaydır. Lisans sorunu, kurumların toplu lisans kullanmasından kaynaklıdır. Tıpkı Windows'un Enterprise sürümünün Volume Licensing hizmetine tabi tutulması gibi. Bu tarz programlar tek bir anahtar ile yönetilirler. Bunlara rağmen program gayet güçlü ve iyi bir koruma sağlamaktadır. Ben şu anda Endpoint Security kullanıyorum ve çok başarılı. Öneririm. Fakat lisansını sizin almanız gerekiyor. Ben tanıdık bir kurum bilgisayarcısından bunun bir lisans kopyasını aldım.
1628702721546.png

Kendisi 2014 çıkışlı bir yazılım olmasına rağmen halen daha en güncel virüs veritabanlarına sahiptir. Bu da ESET farkı diyebilirim.

突厥汗國

Profesör
Reaksiyon puanı
1,236
11 senedir Virüs yemedım Gıbı Yemeyenler oldugu ıcındır.

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Windows Defender derim tek geçerim. Cihaza hiç virüs yedirtmedi daha.

Coolumsu

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Yok ya çok kasıyor ben zaten o kapansın diye antivirüs kuruyorum :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

ESET özellikle enterprise denilen büyük kurumları hedef kitlesine almış bir şirkettir ve bu şirketler de toplu lisans anlaşmasına tabi tutulur. Ondan ötürü de serialleri, cracklilerini yapmak bir dosyayı modlamak kadar kolaydır. Lisans sorunu, kurumların toplu lisans kullanmasından kaynaklıdır. Tıpkı Windows'un Enterprise sürümünün Volume Licensing hizmetine tabi tutulması gibi. Bu tarz programlar tek bir anahtar ile yönetilirler. Bunlara rağmen program gayet güçlü ve iyi bir koruma sağlamaktadır. Ben şu anda Endpoint Security kullanıyorum ve çok başarılı. Öneririm. Fakat lisansını sizin almanız gerekiyor. Ben tanıdık bir kurum bilgisayarcısından bunun bir lisans kopyasını aldım.
Ekli dosyayı görüntüle 161198
Kendisi 2014 çıkışlı bir yazılım olmasına rağmen halen daha en güncel virüs veritabanlarına sahiptir. Bu da ESET farkı diyebilirim.
McAfee kullanıyorum ben bir yıllık aldım o daha iyi değil mi?
Bir ara kasperskyı da denedim o da güzel antivirüs ama mesela ben eski bilgisayarımda bu esetin cracklenmişi vardı bana hiç koruyor gibi gelmiyordu..
Bilgisayarı satan çocuk hep onu yüklüyordu..

O kadar hafif bir antivirüs de değil arka planda baya yoruyor sistemleri..
2011 de falan bir ara AVG, PcTools gibi antivirüsled kullanmıştım onlarda iyiydi..

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,758
McAfee kullanıyorum ben bir yıllık aldım o daha iyi değil mi?
Bir ara kasperskyı da denedim o da güzel antivirüs ama mesela ben eski bilgisayarımda bu esetin cracklenmişi vardı bana hiç koruyor gibi gelmiyordu..
Bilgisayarı satan çocuk hep onu yüklüyordu..

O kadar hafif bir antivirüs de değil arka planda baya yoruyor sistemleri..
2011 de falan bir ara AVG, PcTools gibi antivirüsled kullanmıştım onlarda iyiydi..
ESET belirli ödüller de aldı. NOD32 olanları meşhurdur zaten evel ezeli.

Reaksiyon puanı
8,023
Güçlü bir sistemin varsa Kaspersky / Nod32 kullan lisanslı bakalım Defender geçer misin bir daha :)

Defender temel koruma sağlar. Kaspersky ve Nod32 üst seviye koruma sağlıyor. Doğal olarak güçlü sisteminiz varsa tavsiye ediliyor.

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Çok sağlam çok sorma.
Kaspersky ve ya Nod32 kullan bakalım.
Gerek yok. Onlarca pop-up ve bildirim cikip duruyor. Beni rahatsiz eden seyler. Hele bir de parasiz versiyonunu kullan. Akillara zarar.

Defender free ve hep guncel tutuyor microsft.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Reaksiyon puanı
8,023

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Zamanında o saçmalık yüzünden 200GB veri kaybettim,antivirüs kurmamıştım.
"Surabaya Virüsü"

Para=Hizmet
Tamam Microsoft'dan satin aldigim Windows, en iyi sekilde hizmet veriyor.

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Sen bilirsin dostum.

Bill Gates böyle savunmaz ?
Kardeş, senin bu bomboş mantığına göre de Nod32, Esed'i yapan adam da senin gibi savunmaz. Ben Defender'ın diğer anlamsızca POP-UP açan ve sürekli bildirim veren av'lerden daha iyi olduğunu belirttm. Sürekli de güncel.

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Sadece ESET kırılsa iyi, bilinen bir çok iyi yazılımın şu an sahte serialleri ve virüslü kurulum dosyaları internette kol geziyor maalesef.

Son mesajlar