Nöbet Tutan Askeri Güldürmek

winstoncash

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Dolmabahçe Sarayı'nda da çok oluyor bu şebeklerden.Ama bizim askerimiz çakı gibi, hiç istifini bozmuyor.

knightx

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Bizim türk askeri olsa cıkarıp vurur valla :D
yok arakdaş gümüyolar bizimkiler biz kükken anıtkabire gitmiştik orda nöbetçi askerler var arkdaşlar elliyo fıkra anlatıyo kıdıklıyo her türlü şaklabanlık var ama adamlar yinede gülmedile gözlerini bile kırpıyolardı valla

RosenRood65

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Dostum bilerek yapmadığına eminim ama Türk'ün t sini her zaman büyük yapmalıyız. Bu arada bizimkiler güler mi emin değilim.
T tesini saten Büyük yapıyorum dikkatimden kacmıs ben burda Türkler güler ya da gülmez diye bir nakarat etmedim. tesekkürler dikkat ettigin için

ozy33

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ne dedıklerını anlasak bari

RosenRood65

Doçent
Reaksiyon puanı
0
yok arakdaş gümüyolar bizimkiler biz kükken anıtkabire gitmiştik orda nöbetçi askerler var arkdaşlar elliyo fıkra anlatıyo kıdıklıyo her türlü şaklabanlık var ama adamlar yinede gülmedile gözlerini bile kırpıyolardı valla
"biz kücük iken " demek istedin galiba anlamayan arkadaslar var onun icin kücük bi hatırlatmada bulunayım dedim :)

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Yazık Askere yhaaww.
Ama gülmese altına yapacak :D ...

neresionline

Asistan
Reaksiyon puanı
2

bi komşum da anıtkabirde veya dolmabahçe askerlik yaptığını söylüyodu tam hatırlamıyorum ama:turned:
buralardaki nöbetçi askerlere topuklarından iğne yapıyorlarmış.iğnenin kaç saat etki edeceğini mg olarak ayarlıyorlarmış.(1 saat için 100 mg)
komşumun dediğine göre bu iğneyi yaptıktan sonra ayak tırnağından yukarıya doğru vücutta bi katılaşma donma oluşuyor ve hareket edemiyormuşsun.

yani bizim nöbetçi askerlerimiz istesede gülemiyormuş:D

BaRY

Profesör
Reaksiyon puanı
12
bi komşum da anıtkabirde veya dolmabahçe askerlik yaptığını söylüyodu tam hatırlamıyorum ama:turned:
buralardaki nöbetçi askerlere topuklarından iğne yapıyorlarmış.iğnenin kaç saat etki edeceğini mg olarak ayarlıyorlarmış.(1 saat için 100 mg)
komşumun dediğine göre bu iğneyi yaptıktan sonra ayak tırnağından yukarıya doğru vücutta bi katılaşma donma oluşuyor ve hareket edemiyormuşsun.

yani bizim nöbetçi askerlerimiz istesede gülemiyormuş:D
Çok ilginç, geçici felç yapan ama askerlerin ayakta durmalarını sağlayan bir ilaç, bilgi için tsk.

rangiku

Doçent
Reaksiyon puanı
0
acaba o çocuklara nolmuştur
çok merak ettim...:D

neresionline

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Çok ilginç, geçici felç yapan ama askerlerin ayakta durmalarını sağlayan bir ilaç, bilgi için tsk.

teşekkürün için saol
arada bildiğimi yazıyorum
ne de olsa
"Biliyorsan paylaş, bilmiyorsan sor...":stuart: