No Sinyal Hatası

Bu konuyu okuyanlar

erfolglos_eirene

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
1-2 gündür aynı sorunu yaşıyorum oyunun ortasında no sinyal deyip ekran gidiyor ilk başta bunun dönüştürücü kaynaklı olduğunu düşünüp PC'yi televizyona bağladım orada pek sorun yoktu ama çok fazla test edemedim sonra monitör e bağladım yine no sinyal deyip ekran gitti reset attıktan sonra ekran kartı driver ının silindiğini gördüm DDU ile silip tekrar yükledim yine aynısı oldu bu sefer recommened sürümünü yükledim ama bir şey değişmedi artık çözüm önerilerim bitti bu sorun hakkında bildiğiniz çözüm önerisi varsa yardımcı olur musunuz?

Sistemim:

XFX RX 570 8 GB.

A320M-S2H

8 GB 3200 MHz RAM.

FSP 500W PSU.

Mr. Doge

Doçent
Reaksiyon puanı
366
1-2 gündür aynı sorunu yaşıyorum oyunun ortasında no sinyal deyip ekran gidiyor ilk başta bunun dönüştürücü kaynaklı olduğunu düşünüp PC'yi televizyona bağladım orada pek sorun yoktu ama çok fazla test edemedim sonra monitör e bağladım yine no sinyal deyip ekran gitti reset attıktan sonra ekran kartı driver ının silindiğini gördüm DDU ile silip tekrar yükledim yine aynısı oldu bu sefer recommened sürümünü yükledim ama bir şey değişmedi artık çözüm önerilerim bitti bu sorun hakkında bildiğiniz çözüm önerisi varsa yardımcı olur musunuz?

Sistemim:

XFX RX 570 8 GB.

A320M-S2H

8 GB 3200 MHz RAM.

FSP 500W PSU.
Sisteminizin işlemcisi nedir? Ayrıca parçaların garantisi devam ediyor mu?

Mr. Doge

Doçent
Reaksiyon puanı
366
internetten aldığım için benim için o da zor bir de hangi parçayı göndericem monitörle dönüştürücünün garantisi yok o da şimdi aklıma geldi .
Garantisi devam eden bütün parçaları garantiye gönderin.

Son düzenleme: