Nintendo Alana TTNET'den Hediye

Gökhan Alkan

Asistan
Reaksiyon puanı
53
TTNET ile ortaklaşa bir kampanya düzenleyen Nintendo'nun, üzerinde TTNET Oyun etiketi olan konsol ve oyunlarından alanlar, 30 günlük sınırsız oyun oynama imkanı sunan TTNET Oyun Platinum Paket'e ücretsiz olarak sahip oluyor.

Her yaştan oyunseverin tutkuyla takip ettiği Nintendo, Türkiye'nin yasal içerikli bilgisayar oyunları platformu TTNET Oyun ile eğlenceli bir kampanyaya imza atıyor. Kampanyayla, üzerinde TTNET Oyun etiketi olan Nintendo oyunlarından alanlar, geniş arşiviyle en popüler ve en güncel oyunları üyelerine sunan TTNET Oyun'da kullanmak üzere 30 günlük sınırsız oyun oynama imkanı veren Platinum Paket kazanıyor.(Bilgisayarsız Kimse Kalmayacak!)
oyun_screenshot11270647972.jpg
Oyunseverler, Nintendo paketlerinden çıkan TTNET Oyun üyeliği ile aynı zamanda Türkiye'nin en büyük dijital müzik platformu TTNET Müzik hizmetini de kullanabiliyor.(Nintendo Wii İçin NBA Jam Geliyor!)
Nintendo'nun birçok oyunun da dahil olduğu en yeni PC, flash ve online oyunları arşivinde bulunduran TTNET Oyun'da, oyun dünyasıyla ilgili en son haberler, en merak edilen oyun incelemeleri, oyunların tam çözümleri ve hileler de bulunuyor.
:: Bu kampanyadan faydalanmayı düşünüyor musunuz?

msbysl

Asistan
Reaksiyon puanı
5
firmaların büyüklüğüne bak,hediyenin mini mini minnacık olmasına bak.yönetim kurulları bu kampanyayı başlatmak için kaç gün düşündüler acaba?

Miroğlu

Dekan
Reaksiyon puanı
31
Bu kampanyadan faydalanmayı düşünmüyorum oyun konsolu kullanmam...

bayadres

Profesör
Reaksiyon puanı
4
TTnet ten hediye kabul etmiyorum.1 verir 10 alır.:cursing: