NFT Kripto Para Devri

BatuhanDN

Müdavim
Müdavim
21 Ocak 2021
1,814
6
1,476
358
NFT Kripto Para Devri Başladı. Artık İnsanlar Bir Pixel Art Resime 2 milyon TL Vermeye Başladı .Sadece Eşi Benzeri Olmadığı NFT Olduğu İçin .
O Pixel Art Resimi 80 Dolara Yükleyip Sonra 2 Milyon TL Kazanmayı Anlamıyorum.
Detaylı Anlatım: Sadece Tekbir Soru Sormak İstiyorum : Neden Satın alıyorlar? Eşi Benzeri Olup Olmaması Ne Değiştirecek?
Mesaj otomatik birleştirildi:

StridingActor

Öğrenci
10 Nisan 2021
3
1
3
25
NFT Kripto Para Devri Başladı. Artık İnsanlar Bir Pixel Art Resime 2 milyon TL Vermeye Başladı .Sadece Eşi Benzeri Olmadığı NFT Olduğu İçin .
O Pixel Art Resimi 80 Dolara Yükleyip Sonra 2 Milyon TL Kazanmayı Anlamıyorum.
Detaylı Anlatım: Sadece Tekbir Soru Sormak İstiyorum : Neden Satın alıyorlar? Eşi Benzeri Olup Olmaması Ne Değiştirecek?

StridingActor

Öğrenci
10 Nisan 2021
3
1
3
25
Bu nftler aşırı pahalılar bunu alabilecek insanlar bu tarz şeylere para harcayabilecek kadar paraya sahip kişiler. Bunu Dünyada sadece 1 tane bulunan mona lisa tablosu gibi düşünebilirsin, Adalı bende severek takip ediyorum CryptoPunklarla yaptığı videodaki 32x32lik pixelartlar açık arttırma ile satılıyor (galiba opensea sitesinde) bu nftler aslında bir proje adıda CryptoPunks, bu yüzlerden 10.000 tane üretildi, neredeyse tamamı satıldı, niye bu kadar değerli sorusuna cevabım ilk nft projesinden olması. NFTye Başlayacaksan mintable ı öneririm bedava nft oluşturabilirsin ayrıca, açık arttırma bile yapabiliyorsun. Ama yeniysen açık arttırmayı önermem.

Biz de eşsiz bir görsel tasarlayıp bu fiyatlara satalım o zaman, bence saçmalık.
Ama bunu satın alacak insan lazım. Bunun reklam bütçesi falan var en önemlisi fikir kaliteli bir fikir lazım

ahmetdeniz1990

Asistan
6 Ekim 2020
107
61
28
34
Bu nft işini uzun zamandır takip ediyordum ancak bu işten para kazanabilmek için gerçekten iyi anlayabilmek lazım çünkü kafa karışıklığına sebep olan bir olay. Burda yazılanları da okuyunca bilmeyen birisini tam aydınlatır mı şüpheliyim. Hiçbir şey bilmeyen biri için burada yazılanların fazla kafa karıştırıcı olduğunu düşünüyorum. Tamamen sıfırsanız bu konuda en temiz ve en basit anlatım bence şu sitede; NFT Nedir? | Excalibur Clan | Farklı Sektörlerden Farklı NTF Senaryoları Nftyi hızlı bir şekilde çözüp piyasaya girmeliyim diyenler varsa buradan başlayabilir bence.