Nexus 5 Asphalt 8: Airborne

goodtornado

Profesör
Reaksiyon puanı
4
[video=youtube_share;lvBVWmijs_g]http://youtu.be/lvBVWmijs_g[/video]

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Frame düşüşleri var ya da kayıt programında sorun var böyle incelemeler yaparken program ile değil de direk kamera ile telefonu çekmelisin

goodtornado

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Frame düşüşleri var ya da kayıt programında sorun var böyle incelemeler yaparken program ile değil de direk kamera ile telefonu çekmelisin

Takilmalar var hocam. Nexus 5 in performansini gostermek istedim. Kamera ile cekince ekran parliyor.

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bana kalsa Masaüstü bilgisayarlarda aldığım keyfi hiç birisinden alamıyorum. Elmalı ürünlere %150 fazla para verip oyunlarına da birkaç "kuruş" verdikten sonra tabi farklı bir keyif alabilir insan :)

goodtornado

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Bana kalsa Masaüstü bilgisayarlarda aldığım keyfi hiç birisinden alamıyorum. Elmalı ürünlere %150 fazla para verip oyunlarına da birkaç "kuruş" verdikten sonra tabi farklı bir keyif alabilir insan :)

Emin ol hocam nexus 5 ipadi cebinden cikarir. 650 euro verip apple almaktansa 350 euro verip nexus 5 almak en iyisi. Bu videoyu divx converter ile 1080p ye cevirdim. Gercek cozunurluk 1440p. Goruntu mukemmel.

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Oyun iOS'ta oynanır gerçekten de öyle arkadaşlar androidde çok sağlam donanım var fakat işletim sistemi stabil değil bütün suç Androidden kaynaklanıyor Nexus 5'te iOS olsa hızından ne yapılırdı tahmin edemiyorum :)

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Takılmalar var derken kayıt programından kaynaklanan mı yoksa normalde de takılıyor mu? Görüntü kalitesi hangi seviyede?

goodtornado

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Takılmalar var derken kayıt programından kaynaklanan mı yoksa normalde de takılıyor mu? Görüntü kalitesi hangi seviyede?

Takilmalar video kayit programindan kaynaklaniyor hocam, video kayit programi 1080p goruntu ve ses kaydi yapiyor. H264 formatinda cekim yapiyor. Oyun tek basina calisirken hic bir takilma yok, high video kalitesinde bile en ufak bir takilma goremedim.

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
Oyuna başlarken nevada yazısında takılıyormu

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Izlediğim tüm asphalt 8 incelemelerinde hangi telefon olursa olsun hep o kısımda takılma yapıyor o kısmın yağ gibi aktığı bir telefon görmedim

goodtornado

Profesör
Reaksiyon puanı
4

Izlediğim tüm asphalt 8 incelemelerinde hangi telefon olursa olsun hep o kısımda takılma yapıyor o kısmın yağ gibi aktığı bir telefon görmedim

Nevada yazisinda takilma olmuyor dostum. Mukemmel calisiyor.

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6

Lumia 620'de o NEVADA yazısı yağ gibi kayıyor

Son mesajlar