Nexus 4, Optimus G yada Xperia SP ?

srkn38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonum arıza yaptı ve yeni bi telefon almam gerekiyor ama çok kararsız kaldım nexus 4 optimus g yada xperia sp düşünüyordum hangisinde sıkıntı çekmem ve bide ileri döneme yönelik bi telefon olacak olursa ne önerirsiniz ???:helpsmilie:

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
kamera önemli ise SP, diğer türlü Nexus 4

omerfaruk18_341

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ya kardeşim gözünü seviyim çok az daha ekleyip g2 alamaz mısın sırf seni düşündüğümden atıyorum bu mesajı

- - - Mesaj Güncellendi - - -

telefonum arıza yaptı ve yeni bi telefon almam gerekiyor ama çok kararsız kaldım nexus 4 optimus g yada xperia sp düşünüyordum hangisinde sıkıntı çekmem ve bide ileri döneme yönelik bi telefon olacak olursa ne önerirsiniz ???:helpsmilie:
ya kardeşim gözünü seviyim çok az daha ekleyip g2 alamaz mısın sırf seni düşündüğümden atıyorum bu mesajı

v2beta

Asistan
Reaksiyon puanı
0
nexus 4 berbat hocam kimse kusura bakmasın hafıza olayı baslı basına bir sorun, lg g daha iyi. kamera konusunda ise lumia derim.

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Oyun oynamayacaksan lumia 925 oynayacaksan optimus g sp kesinlikle alma ekranı ve dokunmatiği berbat.

srkn38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hepinize teşekkür ederm yalnız oynu çok oynarım ve kamera benim için fazla değerli değil ama sarj ve dokunmatik konusunda çok pimpirikliyimdir :((

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Sp 4.3 güncellemesi almayacak. Güncelleme ve performans istiyorsan Nexus elbette.. Multimedya olarak da Optimus G derim.