Netvarium.com 11/04/2012 20:11 Saat ve Tarihinde Verdiğim Siparişi Halen Gelmedi?

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
bu kampanyalı saat muhabbetine sipariş verdim 11-04-2012 de ürün halen sürat kargoya vermek için hazırlanıyor yazıyor?
büğün itibari ilede şikayetvar.com'a bildiridim yasal olarak 30 gün icinde göndermesi gerekliymiş bakalım el mi yaman beymi yaman
bunlar şerefsiz mesaj atıyorum cevap veren yok arıyorum geri dönüş saglayan yok
telefonla konuşurken ciddi ciddi sövsem bunlar mahkemeye verirlermi? verselerde haklı çıkarlarmı ?
ve de aynı durumdan müzdarip olanınız varmı...

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
bu kampanyalı saat muhabbetine sipariş verdim 11-08-2012 de ürün halen sürat kargoya vermek için hazırlanıyor yazıyor?
büğün itibari ilede şikayetvar.com'a bildiridim yasal olarak 30 gün icinde göndermesi gerekliymiş bakalım el mi yaman beymi yaman
bunlar şerefsiz mesaj atıyorum cevap veren yok arıyorum geri dönüş saglayan yok
telefonla konuşurken ciddi ciddi sövsem bunlar mahkemeye verirlermi? verselerde haklı çıkarlarmı ?
ve de aynı durumdan müzdarip olanınız varmı...
2 gun olmus daha ortalama 3 gun sure oluyo ki bugun pazartesi yani birinci is gununun sonu. haftasonu oldugu icin gecikmis olabilir :p

ya daha 8 inci aya gelmedik ki ya nasil 8'inci ayda siparis verdin anlamadim. :p
yanlis yazmissin sanirim tarihi

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
hocam 11 04 2012 de sipariş verdim 1 ay olucak yarın itibarı ile ^^

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
almayın dedik dedik inanmadınız, bak ne oldu şimdi :D şaka bi yana müşteri hizmetlerini ara, derhal paranın kredi kartına iade edilmesini iste, 2-3 liralık çakma bir saat çıkacak, beklediğine değmeyecek

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
almayın dedik dedik inanmadınız, bak ne oldu şimdi :D şaka bi yana müşteri hizmetlerini ara, derhal paranın kredi kartına iade edilmesini iste, 2-3 liralık çakma bir saat çıkacak, beklediğine değmeyecek
hocam arıyorum gunde 10 tane mail atıyorum yokkk bunlar üc kagıtcı çıktı telefon numarasını hangi saat ararsan ara müsteri temsilcilerimiz diger müsterilerimizle görüsüyo
bi önceki telefon sesleride talebiniz alıınmıştır en yakın zamanda müşteri temsilcilerimiz geri dönüş saglıcak felan...

TaurusX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu siteyle ilgili ben de bir paylaşımda bulunayım, konu açılmışken.
Ben de 28.03.2012 günü saat siparişi geçtim. Aşağı yukarı 13 Nisan ile 23 Nisan arasında sürat kargo ile kargoya veriliyor, yazıyordu. 23 Nisan günü de gönderi olmayınca mesaj gönderdim "Göndermeyin, istemiyorum artık" diye. Neyse 24 Nisan'da gönderi yapılmış. 25 Nisan'da Diyarbakır'daydı. Bekliyorum "Sürat Kargo" getirecek diye. Aradan 1 hafta geçip 2 Mayıs'ta hâlâ gelmeyince ve Sürat Kargo şubeye de telefonda ulaşamayınca, Sürat Kargo ana merkezi aradım. Sizin şubede çalışan yok herhalde, adınızı da bir değiştirmeyi düşünün diye. Çok sinirlendim getirmeyin, geri götürün dedim.
4 Mayıs tarihinde Netvarium saati aldı ve yine aradan 6 gün geçti, ne ödeme var ne bir şey. Yani siz siz olun bulaşmayın böyle sitelere. 4 mesaj gönderdim hiçbirine cevap da yok.

BLacK+

Profesör
Reaksiyon puanı
18
1 aydır bekleyen sipariş 3-4 gün önce geldi.. mng kargo ile geldi. halbuki sürat yazıyordu.. ayrıca faturada herseyhemen.com olarak görünüyordu. zaten saatin sitesinden al diyince bu siteye yönlendiriordu..

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
bende aldım saat 13-28 nisan arasında hazırlanıcak diyordu elime doğum günüm 1 mayısta geçti saat orda yazan son tarihten birkaç gün sonra geliyor merak etmeyin kimse paranızı yiyemez :)
ayrıca saat iben beğendim burda 3-5 liralık diyenler olmuş kesinlikle değil bence :)

NT1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Cok sıkayet eden var bu sıteyı ama adamların umrunda degıl

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Bu siteyle ilgili ben de bir paylaşımda bulunayım, konu açılmışken.
Ben de 28.03.2012 günü saat siparişi geçtim. Aşağı yukarı 13 Nisan ile 23 Nisan arasında sürat kargo ile kargoya veriliyor, yazıyordu. 23 Nisan günü de gönderi olmayınca mesaj gönderdim "Göndermeyin, istemiyorum artık" diye. Neyse 24 Nisan'da gönderi yapılmış. 25 Nisan'da Diyarbakır'daydı. Bekliyorum "Sürat Kargo" getirecek diye. Aradan 1 hafta geçip 2 Mayıs'ta hâlâ gelmeyince ve Sürat Kargo şubeye de telefonda ulaşamayınca, Sürat Kargo ana merkezi aradım. Sizin şubede çalışan yok herhalde, adınızı da bir değiştirmeyi düşünün diye. Çok sinirlendim getirmeyin, geri götürün dedim.
4 Mayıs tarihinde Netvarium saati aldı ve yine aradan 6 gün geçti, ne ödeme var ne bir şey. Yani siz siz olun bulaşmayın böyle sitelere. 4 mesaj gönderdim hiçbirine cevap da yok.
bir daha zaten asla işim olmaz bu siteyle...

1 aydır bekleyen sipariş 3-4 gün önce geldi.. mng kargo ile geldi. halbuki sürat yazıyordu.. ayrıca faturada herseyhemen.com olarak görünüyordu. zaten saatin sitesinden al diyince bu siteye yönlendiriordu..
bende hiç bir tarih yazmıyor sadece kargoya verilmek üzerine hazırlanıyor yazıyor... ilk verdigimde 20 25 ile yazıyordu
sonradan değiştirdiler onu şimdi hic bir tarih yok belirtilen...
bakalım bana ne zaman gönderecekler..

bende aldım saat 13-28 nisan arasında hazırlanıcak diyordu elime doğum günüm 1 mayısta geçti saat orda yazan son tarihten birkaç gün sonra geliyor merak etmeyin kimse paranızı yiyemez :)
ayrıca saat iben beğendim burda 3-5 liralık diyenler olmuş kesinlikle değil bence :)
orda yazan günden sonra bi kaç gün degil 1 ay geçti hocam ^^

Cok sıkayet eden var bu sıteyı ama adamların umrunda degıl

bir daha kargosu dahil bedavaya yollasın gene almam ya...

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Emin değilim ancak yasal kargo süresi 3 iş günü olarak biliyorum.

TaurusX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir daha zaten asla işim olmaz bu siteyle...

bende hiç bir tarih yazmıyor sadece kargoya verilmek üzerine hazırlanıyor yazıyor... ilk verdigimde 20 25 ile yazıyordu
sonradan değiştirdiler onu şimdi hic bir tarih yok belirtilen...
bakalım bana ne zaman gönderecekler..

orda yazan günden sonra bi kaç gün degil 1 ay geçti hocam ^^

bir daha kargosu dahil bedavaya yollasın gene almam ya...

9.90 TL'nin bir anlamı yok ama kendime hırs yaptım bu parayı almak için. Bu tür sitelere kalacağına gider ihtiyacı olan birine veririm. Paramı yatırsınlar ilk işim üyelik iptali olacak.

grezimonk

Profesör
Reaksiyon puanı
261
9.90 TL'nin bir anlamı yok ama kendime hırs yaptım bu parayı almak için. Bu tür sitelere kalacağına gider ihtiyacı olan birine veririm. Paramı yatırsınlar ilk işim üyelik iptali olacak.

sipariş verirken 05.05.2012 ve 20.05.2012 tarihleri arasında hazırlanıp gönderilecek v.s. yazıyor muydu? bence beklemen gerek 20 Mayıs'a kadar bekleteceğiz demeye getiriyorlar...

demirelemin

Asistan
Reaksiyon puanı
3
SDN reklam yöneticisine açık mektup:
burada yazılanları bahsi geçen sitenin reklamını size getiren ve yayınlamanız karşılığı ücrert ödeyen zevata okuturmusunuz
veya saatleri size versinler biz bi ara uğrar alırız
kargoya zahmet etmesinler

* baya bi reklam vermişler ama :)

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
SDN reklam yöneticisine açık mektup:
burada yazılanları bahsi geçen sitenin reklamını size getiren ve yayınlamanız karşılığı ücrert ödeyen zevata okuturmusunuz
veya saatleri size versinler biz bi ara uğrar alırız
kargoya zahmet etmesinler

* baya bi reklam vermişler ama :)
işin bide garip durumu arıyorum geri dönen yok mesaj atıyorum cevaplayan yok
bunları mahkmeye versem mahkeme masrafları felan kaznırsak bunlardan karşılanırmı? benim gibi niceleri var..

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
beyler saat 10:05 itibari ile netvarium muşteri hizmet yetkilileri aradı benim siparişini verdigim ürün stoklarında kalmamışmış daha sonra ürünü temin etmişler ürün bozuk çıkmış :D
bende konuşmama şu şekilde devam ettim bakın beyfendi tepkim size degil sizde orda çalışansınız sizi anlıyorum benım söyleceklerim netvarium şirketinedir dedim ve başladım
ayın 11.de verdigim şipariş üzerinden tamı tamına 1 ay geçtikten sonra aranıyor? ne güzel bir durum degilmi dedim bakın beyfendi dedi konuşmaya girdi ben sizi dinledim sıra sizde dedim sustu.
günlerce 10 na yakın mesaj attım geri dönüş saglanmadı defalarca numaranızı aradım gene geri dönüş saglanmadı buna nazaran şikayetvar.com'a şikayetimi ilettikten sonramı arıyorsunuz? sizin firmanın yapacagı işin allah bin belasını versin saat felan istemiyorum kardeşim ben dedim bana paramı kartıma iadesini istiyorum dedim
anlıyorum dedi şikayetinizi geri çekecekmisiniz dedi hayır dedim ne zaman para hesabıma yatar o zaman sizin bana yaptıgınız gibi keyfime kalmış bi durumla şikayetimi geri çekerim dedim kapattım
aynı durumda olan arkadaşlar şikayetvar.com'a girip durumunuzu anlatın sizede paşa paşa geri dönüş sağlayacaklardır

uA23uA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
arkadaşlar gidin zencilerden alın daha kaliteli şahsen ben aldım ama pekte memnun değilim:D:D

El Padrino

Dekan
Reaksiyon puanı
70
Lütfen böyle ucuz oyunlara gelmeyin arkadaşlar.Ne olduğu belirsiz sahtekar sitelerden alışveriş yapmayın.Üzülen taraf her zaman siz olursunuz.10 lira için uğraşmaya değmez bu tür şeylerle.Gidin 10 liraya pazardan çakma saat alın.Bunların vereceği saatten daha havalıdır en azından.

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Lütfen böyle ucuz oyunlara gelmeyin arkadaşlar.Ne olduğu belirsiz sahtekar sitelerden alışveriş yapmayın.Üzülen taraf her zaman siz olursunuz.10 lira için uğraşmaya değmez bu tür şeylerle.Gidin 10 liraya pazardan çakma saat alın.Bunların vereceği saatten daha havalıdır en azından.
valla işin açıkcası böyle bi durumla karşılaşacağımı az çok kestirmiştim fakat ne olur ne olmaza bırakmıştık işi ^^
bahsettigim gibi 2 yorum yukarıda konuşmamızı aktardım ücreti iade edecekler çektiğim çileye değmedi yani keşke başta hiç bulaşmasaydım . . .

thetech

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3 Hafta önce deneme maksadı ile verdiğim sipariş bir sonraki hafta içinde kargo ile geldi. Çok basit gözükmese de 'Saat mi ? Saat..' tipinde bir saat. 10 liraya saatin kordonunu değiştirmiyorlar. Muhtemelen stoklar tükendi ve isteklere cevap vereme durumda kaldılar.

El Padrino

Dekan
Reaksiyon puanı
70
O ücretin kartınıza geri iade edilmeside yaklaşık olarak 2-3 ayı bulur.Artık fazla peşine düşme bence.Olan sana olur.Boşu boşuna 10 lira için sinir stres yapmaya değmez.Eğer geri iade edilcek demişlerse mutlaka edilir ama ne zaman olacağını sadece Allah bilir :) Sizin iade talebiniz önce yetkili kişiler tarafından onaylanıp sonrasında muhasebeye gidicek.Ve muhasebediki yüzbinlerce hesap dökümü arasından sizinki hangi sıradaysa o zaman işleme konulur.Sadece sıranızı bekliceksiniz artık.Hergün hergün mesaj atmaya, aramaya gerek yok...

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
O ücretin kartınıza geri iade edilmeside yaklaşık olarak 2-3 ayı bulur.Artık fazla peşine düşme bence.Olan sana olur.Boşu boşuna 10 lira için sinir stres yapmaya değmez.Eğer geri iade edilcek demişlerse mutlaka edilir ama ne zaman olacağını sadece Allah bilir :) Sizin iade talebiniz önce yetkili kişiler tarafından onaylanıp sonrasında muhasebeye gidicek.Ve muhasebediki yüzbinlerce hesap dökümü arasından sizinki hangi sıradaysa o zaman işleme konulur.Sadece sıranızı bekliceksiniz artık.Hergün hergün mesaj atmaya, aramaya gerek yok...
benimle konuşan kişi ben ürünün iptalini istiyorum ücretin kartıma iade edilmesini istiyorum dediğimde
tabikide eray bey 3 iş günü içersinde paranız kartınıza iade edilecek dedi...

şimdi ikinci bir durum 08-05-2012 de istanbuldan verilen ceva kargo halen ama halen elime ulaşmadı bugun arayıp sordugumda balıkesirde imiş bigadic ilçesine salı günleri gönderim yaptıkları için haftaya salıya kaldı şimdi ben bu ürünü gitti gidiyordan aldım şahısada olumsuz butonuna tıkladım
bu gelecek olan yanlış ve hatalı ise gene benim elimde kalacak kargo şirketide ayrı bir ayarsız neden hiç müşterinin maduriyetini düşünmüyorlar?
burada yapılması gerekn tek şey benim beklemem mi yoksa istanbul merkez şubeyi arayıp durumu belirtmem mi?

erhandenizz

Doçent
Reaksiyon puanı
2
hocam o siteden bende sipariş ettim. zaten bir ay sonra hazırlanacak diyor. muhtemelen siparişe göre ithalat yapıyorlar. zaten hediye maksatlı alışveriş. ben bekliyorum. hediye edilen saat kargoyla birlikte 10 liraya geliyor. bence mantıklı beklemek. çok da şık görünüyor saatler. elimize ulaşınca anlarız tabiki.

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
bugün itibari ile e postama gelen mesaj ve sizlerle paylaşıyorum
demekki neymiş gerekli birimlere şikayet edince etekleri tutuşuyormuş
57121132.jpg

grkn-g

Doçent
Reaksiyon puanı
3
şu bedava saat sipariş edenler acaba aynı saati 5 liraya satıyorum deseydi o site ne kadarı sipariş ederdi yav aynı saatleri aksarayda arap kardeşlerimiz yalvar yakar satamıyolarlar millet internetten olınca ne hikmetse yemeyip içmeyip sipariş veriyorlar bu bedava hediye fikri hoşuma gitti sanırım bir sitede ben kurucam bununla ilgili herşey bedava kargo parası 10 lira süper iş milletimiz bedavaya her zaman gelir :D

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
kur kardeşim kur bak ilk sipariş verip madur olan kişi olarak kayıtlara gecicem :D
o araplarla %10 kar payı almak kaydı ile kurup saatlerini satmak lazım :D

TaurusX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bugün bana da e-posta göndermişler. "Siparişiniz iptal edilmiştir." diye. Bakalım parayı ne zaman yatıracaklar. İnanın para yatsın gidip bir garibana vereceğim. Düzenbazların parasına para katacağıma gider bir garibanın ekmek parasına katkıda bulunurum. Kredi kartımdan kesileli 2 ay oldu neredeyse...

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
ben sipariş verdim 1 haftada geldi , 2. siparişimi 1gün sonra vermiştim 1aydır hala gelmedi , sanırım stok meselesi zencileri bekliyorlarmış getirsinler diye