Netlog

garintsi

Asistan
netlog tan şikayetçiyim her gün bir mesaj atıyorlar. Beni davet ediyorlar gitmememe rağmen ısrarla mesaj atıyorlar pof:p

Zibi$

Profesör
Sende kayıt yapmasaydın o zman böyle olcagını bile bile ;)

Ben orda üyeyim ve cok güzel bir site herkeze tavsiye edebilirim

Ahmethz

Rektör
Onursal Üye
bana da sık sık davet geliyor çoğu da tanımadığım insanlar acayip sinir oluyorum, hiç kabul etmsem de yeni bir davet gelince koca bir liste bunlar seni ekledi diye bildiriyor. Şimdi hiç gelmemesi için bir yöntem var mı?

tertunc

Dekan
Onursal Üye
Jojoba dedi ki:
bana da sık sık davet geliyor çoğu da tanımadığım insanlar acayip sinir oluyorum, hiç kabul etmsem de yeni bir davet gelince koca bir liste bunlar seni ekledi diye bildiriyor. Şimdi hiç gelmemesi için bir yöntem var mı?
Hotmail,yahoo,gmail gibi posta servislerinin filtresi var.

_TEUFEL_

Üyecik
slm gerçekten de güzel bir site netlog. Her Türden insan var orda iyiside, kötüsüde, vs vs. beklerim bizde ordayız. NOT: ısrarla üye olmak istemiyenleri zaten almıyoruz sonrada. :)

FaTiHaN

Üyecik
Site cinsel amaclı bir site haline gelmiş
Utanıyorum bazen
Bir bakıyorum 15-16 yaslarında kızlar
Verdikleri pozlar
Sabi sübyanda bu hale ortalıkta dolaşırsa vah bizim halimize
Bir de bunları ekleyen dallama herifler
Gayler lez ler hepsi orada iğrenç bir site haline gelmiş

Arkadaşlar ben bi arkadaşımın isteği ile üye olmuştum girmeyince sürekli saçma sapan mesajlar geliyor gerçektende çok rahatsız edici bir durum fakat verdikleri üye panelinde üyeliğini silmeniz için bir bölüm var oradan üyeliğinizi silebilirsiniz ben sildim bir daha netlogdan mesaj gelmedi rahatım :)

uyasar

Üyecik
evet hepinize katılıyorum hukuki olarak dava açsak bence kazanırız, ne bu ya bıktım valla. İstemiyorum kardeşim ne mesaj atıp duruyorsunuz:(