Netflix Özel Paket | Stok Mevcut

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reaksiyon puanı
5,172
Hesaplar crack veya bir program ile açılmıyor.

Hesaplarımı Hediye Kodu ile açıyorum , hediye kodları netflix tarafından temin edilmektedir.

Hediye kodları ( Gift Card ) Netflix tarafından yasal olarak satışa sunulan kodlardır .

Bilginize ;)
Yasal bir şey neden askıya alınsın?

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Yasal bir şey neden askıya alınsın?
Netflix hesapları standart olarak 31 gündür ,31 gün sonra faturası ödenmeyince otomatik olarak askıya alınır .

VPN kullanılarak girilen hesaplarda Örn ; Türkiye'de açılan hesaplara gidip başka ülke üzerinden girerseniz netflix güvenlik sistemi şüpheli olarak görür ve askıya alır .

Profil isimleri netflix kuralları dışında ise ( küfür ve benzeri ) netflix askıya alabi(lir).

Sürekli olarak yanlış şifre girilir ise netflix hesabın asıl sahibini doğrulayana kadar askıya alabilir .

Bunlar kullanıcı sorumluluğunda alınan askı sebepleri , netflix durup dururken hesabınızı askıya almaz.

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Güncel , stok mevcut

Reaksiyon puanı
5,172
Netflix hesapları standart olarak 31 gündür ,31 gün sonra faturası ödenmeyince otomatik olarak askıya alınır .

VPN kullanılarak girilen hesaplarda Örn ; Türkiye'de açılan hesaplara gidip başka ülke üzerinden girerseniz netflix güvenlik sistemi şüpheli olarak görür ve askıya alır .

Profil isimleri netflix kuralları dışında ise ( küfür ve benzeri ) netflix askıya alabi(lir).

Sürekli olarak yanlış şifre girilir ise netflix hesabın asıl sahibini doğrulayana kadar askıya alabilir .

Bunlar kullanıcı sorumluluğunda alınan askı sebepleri , netflix durup dururken hesabınızı askıya almaz.
Şurada normal hesaplarda yaşanmayan askıya alma sorunlarından bahsetmişsiniz. "Askı sorunları olduğu için LİSTE yapacak arkadaşların almasını önermem , yeni hesap aldığınız da tekrar liste yapmanız gerekebilir."

Alıntıladığım mesajda ise kullanıcı bazlı askıya almalardan bahsetmişsiniz.

Benim size sorduğum soru, madem yasal bir sistem neden liste yapacaklara bu hesabı önermiyorsunuzda normal netflix alın diyorsunuz?

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Şurada normal hesaplarda yaşanmayan askıya alma sorunlarından bahsetmişsiniz. "Askı sorunları olduğu için LİSTE yapacak arkadaşların almasını önermem , yeni hesap aldığınız da tekrar liste yapmanız gerekebilir."

Alıntıladığım mesajda ise kullanıcı bazlı askıya almalardan bahsetmişsiniz.

Benim size sorduğum soru, madem yasal bir sistem neden liste yapacaklara bu hesabı önermiyorsunuzda normal netflix alın diyorsunuz?

Öyle bir soru sormadığınızı yukarda belritmek isterim, şuan soruyorsunuz.

Liste yapacak arkadaşlar için önermediğimin sebebi 31 gün sonra farklı hesap verebiliyorum o yüzden yeniden liste yapmak zorunda kalabiliyorlar.

Reaksiyon puanı
5,172
Öyle bir soru sormadığınızı yukarda belritmek isterim, şuan soruyorsunuz.

Liste yapacak arkadaşlar için önermediğimin sebebi 31 gün sonra farklı hesap verebiliyorum o yüzden yeniden liste yapmak zorunda kalabiliyorlar.
Aynı soruyu 3. Kez soruyorum. Yasal bir şeyde neden 31 gün sonra başka hesap vermek zorunda kalıyorsunuz. Neden ödeme yenileyemiyorsunuz yada hesap askıya alınıyor?

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Aynı soruyu 3. Kez soruyorum. Yasal bir şeyde neden 31 gün sonra başka hesap vermek zorunda kalıyorsunuz. Neden ödeme yenileyemiyorsunuz yada hesap askıya alınıyor?

Hocam konu içeriğinde yazıyor ya , kodlar standart olarak 31 günlük ve yenilenmiyor neden ikide bir de konuyu baltalıyorsun ? Başka sorun varsa özele gel lütfen.

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Satın almayı düşündüğümüz bir şeyi sorgulamak bizimde hakkımız olmalı değil mi?
Hocam tabikide ama 3 kere yazdım çok basit siz anlamak istemediniz,alırsanız ilk hesabı veririm sorun değil:) whatsapp verebilirim dediğim gibi oradan detaylı sorabilirsiniz

Reaksiyon puanı
5,172
Hocam tabikide ama 3 kere yazdım çok basit siz anlamak istemediniz,alırsanız ilk hesabı veririm sorun değil:) whatsapp verebilirim dediğim gibi oradan detaylı sorabilirsiniz
Bu forumda satış pek fazla izin verilen bir şey değil. Eğer sizin satış yapmanıza izin verildiyse alıcı haklarından biri olan ürün hakkında bilgi alma hakkını forum gibi bir ortam olması sebebiyle fazlası ile kullanabileceğimi düşünüyorum.

Aksi takdirde bu tarz satışlarda fazlası ile dolandırıcılık olması sebebiyle kör güven ile yapılan alımların sonunun hep dolandırılma ile biteceği kanaatindeyim.

Bu arada son bir soru olarak şuan zaten bir aile hesabındayım. Mesela hesabı şimdi satın alsam üyeliği 3 ay sonra başlatma gibi bir şansım olabilir mi?

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Bu forumda satış pek fazla izin verilen bir şey değil. Eğer sizin satış yapmanıza izin verildiyse alıcı haklarından biri olan ürün hakkında bilgi alma hakkını forum gibi bir ortam olması sebebiyle fazlası ile kullanabileceğimi düşünüyorum.

Aksi takdirde bu tarz satışlarda fazlası ile dolandırıcılık olması sebebiyle kör güven ile yapılan alımların sonunun hep dolandırılma ile biteceği kanaatindeyim.

Bu arada son bir soru olarak şuan zaten bir aile hesabındayım. Mesela hesabı şimdi satın alsam üyeliği 3 ay sonra başlatma gibi bir şansım olabilir mi?

Evet tabikide bilgi alınmalı fakat konu da zor oluyor iletişim kurmak , çok uzun süredir netflix satışı ve spotify satışları yapmaktayım zaten forumdan da bir kaç arkadaşa sattım ,şuan hala 20-30 aktif müşterim bulunuyor , 40-50 ₺ için kul hakkına girmem .

Evet olur , istediğiniz zamanda hesabı başlatırım

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Güncel satışlar aktif

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Satış günceldir

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
4 ay 45 ₺ güncel

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Güncel

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Güncel

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Güncel arkadaşlar

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Güncel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...