Netflix gücünü kaybeder mi?

Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Netflix açıkladığı üçüncü çeyrek raporuna göre abone sayısı artışında tahminlerinin altında kaldı. 2.5 milyon net abone bekleyen şirket 2.2 abone kazandı. Başka birçok platform da iddialı yapımlarla gelirken sizce Netflix zirveden düşer mi? Ayrıca ülkemizde Acun Ilıcalı'nın Exxen'i ve uygun fiyatlı Amazon Prime etkenleri de var...

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686
Netflix açıkladığı üçüncü çeyrek raporuna göre abone sayısı artışında tahminlerinin altında kaldı. 2.5 milyon net abone bekleyen şirket 2.2 abone kazandı. Başka birçok platform da iddialı yapımlarla gelirken sizce Netflix zirveden düşer mi? Ayrıca ülkemizde Acun Ilıcalı'nın Exxen'i ve uygun fiyatlı Amazon Prime etkenleri de var...
Umarım kaybeder,bu kadar pis bir kazanç politikası ile daha da azmazlar umarım.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
kaybeder ama en az 1 yıl sonra falan.

Brian O'Conner

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
722
Pazar payı azalır ama zirveden düşmez. Exxen'in çok tutacağını sanmıyorum. Amazon Prime iyi duruyor bence tutar. Birde şöyle bir etken var kanka bana bi dizi öner diyince otomatikmen Lucifer, Elite, La Casa De Papel gibi popüler Netflix dizilerini öneriyorlar. Bana kalırsa abone azalması içeriklerin internette zaten ücretsiz bulunuyor olmasıdır. Bedava izleyebiliyorken niye para vereyim ki?

KRZMNİTK

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,067
sanmıyorum toplumumuzda artık netflix flm ve dizi izleme platformu insnlar diğer platformlara geçmeye korkarlar

atılgannn

Asistan
Reaksiyon puanı
188
ilerleyen zamanlarda Netflix'in pazar payı azalacaktır rakipleri cepelere doğru ilerliyor bakalım sonunda ne olacak

Reaksiyon puanı
150
Pek öyle durmuyor.
Benden öneri; insanların düşüncelerini daha kolay almak için anket yap.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Sanmam. Şu an hem Amazon hem de Netflix kullanıyorum ama Amazon'da içerik sayısı çok az ve bence bir kaç dizi hariç hepsi kalitesiz.
Ayrıca Netflix ne yapsa popüler oluyor, diğer hizmetler öyle değil.

Bunun yanında ülkeye göre de dizi yapıyorlar diğer sağlayıcılarda bu durum söz konusu değil.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Sanmam. Şu an hem Amazon hem de Netflix kullanıyorum ama Amazon'da içerik sayısı çok az ve bence bir kaç dizi hariç hepsi kalitesiz.
Ayrıca Netflix ne yapsa popüler oluyor, diğer hizmetler öyle değil.

Bunun yanında ülkeye göre de dizi yapıyorlar diğer sağlayıcılarda bu durum söz konusu değil.
bence de öyle çok zor artık