Netbook Sevgisi :P

crazyturtle

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Öncelikle Merhaba,

Elimde Lenovo S-10-2 Netbook Var Standart 1 GB RAM 1.6 Ghz İşemci :mrgreen::mrgreen:
Üstüne Windows 7 Kurdum :tt2::tt2:

Canon EOS 500D aldım fakat resimlerimi işlemek istiyorum...
Panoramalar/HDRler filan:tt1::tt1:
Bunları yapmak için netbookta hangi programları kullanabilirim (PS,PSE :blush::blush: ) XP'ye geri dönmek icap eder mi ? /dönsem daha iyi performans alırmıyım ?.

adminser

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:D arkadasım o ıslemcı ve ram le onu yaparsın ama ruyanda :D ama dell ve acer de ferrari serisi kucuk 13 ınc mı ne var sony vaio dada var onlara bak işlemcileri i7 ye kadar cikiyor ve ram 8 gb a kadar cıkıyor

crazyturtle

Asistan
Reaksiyon puanı
4
:D arkadasım o ıslemcı ve ram le onu yaparsın ama ruyanda :D ama dell ve acer de ferrari serisi kucuk 13 ınc mı ne var sony vaio dada var onlara bak işlemcileri i7 ye kadar cikiyor ve ram 8 gb a kadar cıkıyor

makineyi yeni aldım :D param yok öğrenciyiz malum :D olsada daha 2 tane lens alıcam :D Fotoğraf yarışması vs. vs. olursa belki bi ihtimal para gelir filan :D
yada seneye lisede yatılı olarak kalıcam orda belki öğrenme/deneme fırsatım olur.

PSE 9 yükledim 3 tane filan panorama oluşturdum ama çok kastı :D yemek yiyip geri geldim anca bitmişti :D