Yardım Netacad CCNA Kurs Final Sınavına Ulaşamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

niko41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar öncelikle merhaba size durumu şöyle iza edeyim 2021 yılında Bilişim teknolojileri / ağ işletmenliği ve siber güvenlik alanında lise 2.sınıf eğitim öğretim hayatım başladı ve bölüm öğretmenlerim cisconun ccna kurslarını sunmuş olduğu www.netacad.com isimli platforma beni üye eklediler her şey güzeldi kurstan eğitim alıyordum. hoca sertifika için sınavlara girmemiz gerektiğini söyledi ve final sınavı için gerekli kurs sınavlarını açtı. hepsinden 90 üzeri not almayı başardım bir nevi barajı geçmiştim. Final sınavı kalmıştı ve ne yazık ki okullar sömestr tatiline girdi ve bu bölüm öğretmenlerimizin açtığı kursun süresi sona erdi normalde 40 haftalık bir eğitim 40 haftasıda doldu. CCNA sertifikası almam için final sınavını geçmem gerekiyor buda beni ilerideki iş sektöründe bir adım attıracaktır malum kurs fiyatları 300dolar ülkemizin döviz kuru yüksek bir seviyede benim bu kursu okul haricinde almam çok zor. Kurs süresi bittiğinden dolayı kursa erişim sağlayamıyorum, bölüm öğretmenlerimizde kursa erişim sağlayamıyor. Bu durumda ne yapmam veya ne yapmamız gerekiyor bilgisi olan yardımcı olabilir mi??

1690835534879.png

Son mesajlar